Jump to content
Trust No 1

[Agents of S.H.I.E.L.D.] #4x15 "Self Control"

Tavsiye Edilen İletiler

Trust No 1    321
Trust No 1

tarihinde Trust No 1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu
Spoiler

Bölüm efsaneydi. Framework'teki hayatları baya ilginç yapmışlar. Flash'taki paralel evrenlerden esinlendiler herhalde. Ve Ward tabii ki. Adam 10 kere öldü, bedeni ele geçirildi, başından geçmeyen kalmadı ama hala bir şekilde dizide olmayı başarabiliyor. Daisy küvetten çıkıp "Lincoln" dediği anda Ward olduğunu anlaşıldı. :oleyo: 

Merak ettiğim konu ise Jemma Framework'te ölmüş. Acaba bağlanabilecek mi oradaki vücuduna.

Anasayfada göründüğü için ne olur ne olmaz spoiler içine alıyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    377
Uzunserdar
Burhan Guclu, Bir saat önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

Bölüm efsaneydi. Framework'teki hayatları baya ilginç yapmışlar. Flash'taki paralel evrenlerden esinlendiler herhalde. Ve Ward tabii ki. Adam 10 kere öldü, bedeni ele geçirildi, başından geçmeyen kalmadı ama hala bir şekilde dizide olmayı başarabiliyor. Daisy küvetten çıkıp "Lincoln" dediği anda Ward olduğunu anlaşıldı. :oleyo: 

Merak ettiğim konu ise Jemma Framework'te ölmüş. Acaba bağlanabilecek mi oradaki vücuduna.

Anasayfada göründüğü için ne olur ne olmaz spoiler içine alıyorum.

Sufle'yi yedik dayanamadım okudum. :fool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Joel_Barish    6
Joel_Barish
Spoiler

Tek kelimeyle harika bir bölümdü. Ben çoğunluğun tersine severek izlemeye devam ediyordum diziyi, LMD hikayesiyle ilgili bir sorunum yoktu. Ama bu sezonun en güçlü bölümünü izlediğimiz de bir gerçek. Aida'nın LMD hikayesinin baş kötüsü olacağını tahmin ediyordum ancak Radcliffe'in bileklerini kesip Framework'e bağladığında şok oldum yine de. Jemma'yı dizi boyunca sürükledikleri duygusal zorluklara bir yenisi daha eklendi, LMD'i Fitz'i öldürmek zorunda kaldığı ve Daisy'le sarıldıkları sahne çok güzeldi. Jemma konusunda ise büyük bir ihtimalle Kill Bill benzeri tabutta uyandı ve bir şekilde çıkmayı başaracak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone
Spoiler

Ne yaptı ne etti yine çıktı bir yerden Ward ya :oleyo: Benim anlamadığım olay Radcliffe'in Framework'de kurduğu dünya neden bir "villian" bakış açısından yansıtılmış? Shield yerine Hydra, Lincoln yerine Ward vs.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Joel_Barish    6
Joel_Barish
Spoiler

Coilbone, 4 saat önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

Ne yaptı ne etti yine çıktı bir yerden Ward ya :oleyo: Benim anlamadığım olay Radcliffe'in Framework'de kurduğu dünya neden bir "villian" bakış açısından yansıtılmış? Shield yerine Hydra, Lincoln yerine Ward vs.

Çünkü Coulson'ın pişmanlığı normal bir hayat sürememek ve bu nedenle Framework'ts Shield'a katılmadı. Avengers filminde takımı birleştiren daha sonra dizide Hydra'nın tamamen temizlenmesini sağlayan kişi olmayınca, olaylar ters yönde gelişmiş gibi gözüküyor.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeHLiZ    78
DeHLiZ
Spoiler

Ben en çok şaşırdım bölüm May'in HYDRA binasında görüldüğü bölümdü.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
courtes    171
courtes

Inception, Avatar, Battlestar Galactica, Westworld den esintiler gördük bu bölümde. :D  Ama dizi gayet iyi gidiyor, orası ayrı. :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk