Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
emrahfb

Fırsat Duyuruları

Recommended Posts

emrahfb    75
emrahfb

Nerede var? Fiyatı ne kadar? Herkese buradan duyuralım. 

UoA5Xm1.gif 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
daredevil    0
daredevil

Kipada Logitech M170 kablosuz mouse 20 TL ayrıca başka mouselarda indirimde.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
yessör    8
yessör

Kipa bir türlü everest sgm x7 mouse indirim yapmadı gitti ama onun dışında 5tl ye kadar düşen mouseler var kablolu

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Lazarus    315
Lazarus

Şok'ta yarın Piranha kablosuz kulaklık 29.90 TL. Çok aman aman matah bir şey değil ama gideri var. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ledzep    127
ledzep

Modeli nedir Lazarus?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ledzep    127
ledzep

Link ve haber için teşekkürler, bulabilirsem alacağım, ses kalitesi önemli değil, iş görecek bir şeye benziyor.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Maximus    0
Maximus

@ledzep Kullandıktan sonra f-p yorumlarını bekliyoruz. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ledzep    127
ledzep

Bulamadımki, tükenmiş ben gidene kadar ya da hiç gelmedi. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DaldanSarkanElma    13
DaldanSarkanElma

Dh Ölücüleri konuya bekleniyor :D

• Like 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    303
byesiler

Tüm Hür ve kabul edilmiş ölücüler birliği için yüksek bir fiyat.

• Like 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Lazarus    315
Lazarus
Maximus, 19 saat önce tarihinde yazdı:

@ledzep Kullandıktan sonra f-p yorumlarını bekliyoruz. :)

ledzep, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Bulamadımki, tükenmiş ben gidene kadar ya da hiç gelmedi. :)

Yazdığım akşam Şok'tan aldım. Yarın alabilirsiniz dediler ama 1 tane gelmiş. Dedim ben gelene kadar kalmaz o. Rica minnet çözdüm. :)
Gittigidiyor'da 45,90'a var gözüküyor, belki düşünenler olursa diye not düşeyim. 

2 günlük kullanımdan sonra fikir olması açısından izlenimlerimi yazayım. İlk etapta alışkanlık olmayınca yadırgıyorsunuz. Özellikle benim gibi kulak içi kullanıma adapteyseniz başta zorlanıyorsunuz ama sonradan sevmeye başlıyorsunuz.

Eksileri;

• Kulaklık kısımları çok az bir şey daha geniş (kulak büyükse özellikle) ve ince olsaymış iyiymiş, böyle çok kalın duruyor kulakta.
  • Çok sıkı kavrıyor (ama bu artıymış sonradan anladım, sebebini artılarda açıklayayım).
  • Dışarı çok ses veriyor. Benim gibi yüksek sesle dinlemeyi sevenler için özellikle toplu ulaşımda vs. etrafa rahatsızlık vereceği kesin.
  • Usb şarj kablosu çok kısa, insan azıcık uzun yapar yahu. 

Artıları;

• Fiyatına ve markaya baktığımızda sesi gayet başarılı. Baslarda ve tizlerde iyi. Film izlerken biraz boğuk kalabiliyor ama o da player seçenekleriyle halledilebiliyor. Müzikte çok daha iyi. Bir Sennheiser performansı beklemeye lüzum yok, neticede ederi belli. 
  • Şarjı iyi gidiyor şimdilik, epey dayanacak gibi.
  • Hem Android hem IOS'la sıkıntısız uyumlu. Android'de bir kez denediğim için dikkatimi çekmedi bu yüzden var mı bilmiyorum ama IOS'da şarj düzeyini gösteriyor.
  • Çok sıkı kavrıyor. Bu da spor yaparken, koşarken vs. gibi kullanımlar için büyük kolaylık sağlar. Kayıp düşme, yerinden oynama gibi sıkıntılar olmaz.
  • Mikrofonlu olması iyi, telefona bağlıyken gelen aramalar cevaplanabiliyor, sesli arama yapılabiliyor.
  • Jack girişi ve yanında gelen kabloyla bluetooth olmayan cihazlara bağlanıp kullanılabiliyor.
  • Katlanıp taşınabilir şekilde yapılmış. Taşıma için iyi ancak daha önceden o katlanma yerlerinin hassaslığına dikkat göstermediğimden kablolu bir Beats heder etmişliğim vardır. Bu yüzden o kısımlara nazik kullanıp dikkat etmek gerek.

Genel izlenimlerim böyle. Beğenmeseniz de, vadesi uzun olmazsa da üzülecek miktarlarda bir rakam değil azından. O fiyata göre performansı gayet iyi. "Süper ses, dizayn, kullanım" diyorsanız bulaşmayın ama kablosuz olsun, mutlu etsin yeter ve ucuz olsun diyorsanız gayet uygun.:good: 

• Like 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ledzep    127
ledzep

Kıskanarak ve gözlerim nemli okudum, acaba diyorum benim bulamadığım kulaklığı alan yoksa... devil.gif

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Lazarus    315
Lazarus
ledzep, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Kıskanarak ve gözlerim nemli okudum, acaba diyorum benim bulamadığım kulaklığı alan yoksa... devil.gif

Kuvvetle muhtemel. :oleyo: 

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kobalamin    45
Kobalamin

Yarın BİM'de

Sony MDR - ZX110 - 37,50 TL

A4 Tech 2.4 Ghz kablosuz V-Track optik 2.0 mouse - 22,50 TL

Mouseyi uzun zamandır kullanıyorum. Eğer ihtiyacınız varsa mutlaka tavsiye ederim. Garibim aleti yerden yere vurdum yine de sorunsuz çalışıyor. Pil kullanımı aşırı performanslı.
Çok aktif bir kullanıcıyım fakat 1,5-2 ay bitmeden kullanabiliyorum. Kaçırmayın derim.

Ayrıca, diğer aktüel ürünlerine de bu linkten ulaşabilirsiniz.

, Kobalamin düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
The Black    110
The Black
Mr.Hate    138
Mr.Hate
byesiler, 18.02.2017 - 23:15 tarihinde yazdı:

Orjinal almak istediğim bir oyun. Çok da uygun bir fiyatmış. Her gün günde ortalama 4 saat oynarım. Fakirliğin gözü çıksın. :oleyo: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.