Jump to content
emrahfb

... arıyorum ama nereden bulabilirim bilmiyorum.

Tavsiye Edilen İletiler

byesiler    451
byesiler

Usb ile bağlı bir uydu alıcısı kullanıyorum. Kablodan kurtulmak için bir ürün varmıdır. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AnGeLoFDeaTH    4
AnGeLoFDeaTH
pckolog, 25.03.2017 - 14:49 tarihinde yazdı:

Bir parça huzur arıyorum ama nereden bulabilirim bilmiyorum. Varsa bir öneriniz dinliyorum.

Ege ye gitmeniz lazım. :) Tek huzur bulduğum yer :D

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nightstalker    97
Nightstalker

Şu resimlerdeki çantaların saplarından arıyorum. İçinden ip geçen, tutma yeri plastik olan sap. 2 tane lazım. İnternette baya aradım bulamadım. Nerden bulabilirim bilen var mı? Daha da bulamazsam iki tane çanta alıp saplarını sökeceğim artık.

images.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
feraset    7
feraset

Arkadaşlar merhaba

Uzun zamandır uyku maskesi arıyorum Gratis, Rossman vb yerlerde yok maalesef  Mahalle marketlerinde görüyorum ama en adi kaliteden oluyorlar ve iğrenç kokuyorlar

Kaliteli bir ürün arıyorum Bir yerlerde görürseniz lütfen haber verin

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ismuta    257
ismuta

@feraset Penti baktınız mı ya da iç çamaşırı satan yerlerde olamaz mı? Bir de uçuk olacak ama gözlükçü? n11'de filan satılıyor ama elden almaz isterseniz bilemem.

Ek: Uyku bandı ya da uyku gözlüğü olarak bakın.

tarihinde ismuta tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
feraset    7
feraset
ismuta, 3 saat önce tarihinde yazdı:

@feraset Penti baktınız mı ya da iç çamaşırı satan yerlerde olamaz mı? Bir de uçuk olacak ama gözlükçü? n11'de filan satılıyor ama elden almaz isterseniz bilemem.

Ek: Uyku bandı ya da uyku gözlüğü olarak bakın.

öncelikle teşekkürler

gittigidiyor geldi aklıma bir baktım inanılmaz çeşit seçenekler mevcut

oradan sipariş vereceğim

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    451
byesiler

Digital termometre arıyorum. Buzdolabının, ürünlerinin sıcaklığını ölçebilecek. 

tarihinde byesiler tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AasgaarDvoLuNDagR    284
AasgaarDvoLuNDagR

Siyah kupa arıyorum. Normalden daha büyük hacimli. Eskiden paşabahçe mağazalarında vardı ancak şimdi küçük ve desenli tipleri satıyorlar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ismuta    257
ismuta

@byesiler Lazerli olanlar işinizi görür mü? Benetech ürünlerine bir bakın derim.

@AasgaarDvoLuNDagR Size de magic mug bardaklarına bir bakın. Çünkü siyah içerisine resim ekliyorlar, siz ekletmezsiniz olur biter.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AasgaarDvoLuNDagR    284
AasgaarDvoLuNDagR
ismuta, 14 saat önce tarihinde yazdı:

@AasgaarDvoLuNDagR Size de magic mug bardaklarına bir bakın. Çünkü siyah içerisine resim ekliyorlar, siz ekletmezsiniz olur biter.

Onları da düşündüm ancak dış kısmı siyah olsa da içi beyaz. Ben içi dışı gibi siyah olsun istiyorum. Ofiste kullanırken içeceğin belli olması çok hoşuma gitmiyor.:ph34r: Yine de teşekkür ederim. :fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Termoslu kupa arıyorum. Bil başında kahve içmeye bayılırım ama hızlı içmem ve soğuk kahveden de hoşlanmam. Buzlu çay soğuk kahve denen saçmalıklara halen alışabilmiş değilim.:olemaganda: Kahveyi sıcak tutacak, kapağı sağı solu bozulmayacak, temizliği kolay, tarafınızdan yada ben değilde bir arkadaşım denemişcilerden yardım talep ediyorum. :butwhy: Elim hassastır, kulpu olursa iyi olur sonra kulp takma güzel bardaktı demeyin.:oleyobira:

tarihinde RyK tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kanpuu    132
Kanpuu
RyK, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Termoslu kupa arıyorum. Bil başında kahve içmeye bayılırım ama hızlı içmem ve soğuk kahveden de hoşlanmam. Buzlu çay soğuk kahve denen saçmalıklara halen alışabilmiş değilim.:olemaganda: Kahveyi sıcak tutacak, kapağı sağı solu bozulmayacak, temizliği kolay, tarafınızdan yada ben değilde bir arkadaşım denemişcilerden yardım talep ediyorum. :butwhy: Elim hassastır, kulpu olursa iyi olur sonra kulp takma güzel bardaktı demeyin.:oleyobira:

Bende vardı ondan. Hiçbir işe yaramıyor kahve yineçabuk soğuyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Bende 7-8 tane var ama hepsi bir süre sonra kendinden geçiyor. En basitinden kapağı açık kapatmaktan lastik yıpranıyor sonra termos özelliği yok oluyor. Winnie de Pooh lisanslı bir bardağım vardı inanılmaz iyiydi dışı porselen içi çelik, sıcak tutmada üstüne yoktu saatlerce kahve iç. Bizim yeğenler Winni ile oynama ya kalkınca ellerinde kaldı.:butwhy: Neyse zaten enişte hediye etmişti haydan geldi haya geri gitti.:olemaganda:  Elimdekilerde ilk alındıklarında 1 saate kadar sıcak tutabiliyordu neredeyse, sıcak günlerde tabi. Yıpranma başladımı işi bitiyor ve çabuk yıpranıyor. Yıpranmaması, kalitesi ön planda. Şöyle bir baktım da 40 50 tl ye bardaklar var. Bir bardağa o kadar vermek istemiyorum, verirsem de kalitesiz bir kupayla karşılaşmakta istemiyorum. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kanpuu    132
Kanpuu

@RyK, çaya geçmeye ne dersin? Bir tane küçük tüp alırsın odanın bir kenarına çaydanlıkla beraber kurarsın, sonra da sıcak sıcak doldurup içersin.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nightstalker    97
Nightstalker
RyK, 7/28/2017 - 09:51 tarihinde yazdı:

Ben Starbucksta satılan termoslardan aldım memnunum. 7 senede 2-3 tane değiştirdim, genel olarak gayet kaliteli. Ve sıcaklığıda 2 saat civarı çok rahat saklıyor. Sonrasında da gayet yavaş bir şekilde ılıklaşıyor.

Ayrıca geçen gün Tchibo'da devrilmeyen bir mug gördüm. Kapağı Starbucks'ların ki gibi açılıp kapanmalı bir sistemde değild. Ama yine de oldukça kaliteli görünüyordu. Devrilmeme olayı ise, dibinde bir vantuz var, o şekilde sağlanmış. Bardağı dik olarak kaldırınca vantuz deaktif oluyor. Rahatça kaldırılıyor. Ama yandan gelen darbelerde baya dayanıklı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK
Nightstalker, 12 sa önce tarihinde yazdı:

Ben Starbucksta satılan termoslardan aldım memnunum. 7 senede 2-3 tane değiştirdim, genel olarak gayet kaliteli. Ve sıcaklığıda 2 saat civarı çok rahat saklıyor. Sonrasında da gayet yavaş bir şekilde ılıklaşıyor.

Ayrıca geçen gün Tchibo'da devrilmeyen bir mug gördüm. Kapağı Starbucks'ların ki gibi açılıp kapanmalı bir sistemde değild. Ama yine de oldukça kaliteli görünüyordu. Devrilmeme olayı ise, dibinde bir vantuz var, o şekilde sağlanmış. Bardağı dik olarak kaldırınca vantuz deaktif oluyor. Rahatça kaldırılıyor. Ama yandan gelen darbelerde baya dayanıklı.

O devrilmeyenleri internette gördüm. 50 tl civarıydı. Starbucks a bir bakayım satıldığını bilmiyordum. Bir ara yolum düşer inceleyeyim.:oleyobira:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kobalamin    109
Kobalamin

Bunu buraya atıp kaçıyorum :giveup:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    502
Uzunserdar

@AasgaarDvoLuNDagR biraz geç oldu ama beğendiğin bir bardağı yada kupayı al sprey cam boyaları satılıyor. İstediğin şekilde istediğin renkte iç dış kendin boyayabilirisin.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AasgaarDvoLuNDagR    284
AasgaarDvoLuNDagR
Uzunserdar, 24 dk önce tarihinde yazdı:

@AasgaarDvoLuNDagR biraz geç oldu ama beğendiğin bir bardağı yada kupayı al sprey cam boyaları satılıyor. İstediğin şekilde istediğin renkte iç dış kendin boyayabilirisin.

Öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim. Estağfurullah ne demek geç oldu. :fl:

Bu sprey cam boyalar sonradan kullanım esnasında çözünme olayı yaşanmıyor mu? Yani sıcak çay-kahve, soğuk su-meyvesuyu-kola-gazoz-ayran-süt gibi sıvılarla ve içerdiği asitlerin yanında dudak içindeki asitlerle tepkimeye girip sağlık açısından sıkıntı oluşturmaz mı? Kullandığını veya deneyim sahibi olduğunu düşünerek soruyorum.. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    502
Uzunserdar
AasgaarDvoLuNDagR, 11 sa önce tarihinde yazdı:

Öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim. Estağfurullah ne demek geç oldu. :fl:

Bu sprey cam boyalar sonradan kullanım esnasında çözünme olayı yaşanmıyor mu? Yani sıcak çay-kahve, soğuk su-meyvesuyu-kola-gazoz-ayran-süt gibi sıvılarla ve içerdiği asitlerin yanında dudak içindeki asitlerle tepkimeye girip sağlık açısından sıkıntı oluşturmaz mı? Kullandığını veya deneyim sahibi olduğunu düşünerek soruyorum.. :)

Bildiğim kadarı ile ile sıkıntı yok. Geçmiş senelerde bu şekilde kullandım rahat olabilirsin. İnternette'de farklı şekilde desende yapabilirsin bilgin olsun.:fl:

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.