Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
emrahfb

... arıyorum ama nereden bulabilirim bilmiyorum.

Recommended Posts

Sayounara    74
Sayounara
AasgaarDvoLuNDagR, 23.07.2017 - 23:04 tarihinde yazdı:

Siyah kupa arıyorum. Normalden daha büyük hacimli. Eskiden paşabahçe mağazalarında vardı ancak şimdi küçük ve desenli tipleri satıyorlar.

Bende, siyah seven bir insan olarak, birkaç siyah bardak mevcut. Sanırım içlerinden en büyüğü aşağıda resmini koyduğum bardak (Aradığınız hacimde mi bilemem :) ). İstanbul'da yaşıyorsanız Kadıköy'de Köstebek var. Orada bu tarz bardaklar oluyor. Ayrıca Köstebeğin olduğu yol boyunca benzeri şeyleri satan birkaç mağaza daha var ^_^

kW5v2r.jpg

• Thanks 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AasgaarDvoLuNDagR    185
AasgaarDvoLuNDagR

İlgin için sana da teşekkür ederim @Sayounara :fl: 

Çok güzel bir kupa, hatta bunu gördüm ancak işim gereği insanlarla sürekli karşılıklı ve yüz yüze olmam gerekiyor. Bu nedenle gördüğümüz yerde arkadaşla dalgasını da geçmiştik, eğer istediğimizi alamazsak kupayı karşı tarafa yumruk gibi yapıştıracak bir havası var diye, çok şık ama muşta kısmı yerine düz bir yapısı olsaydı hayalimdeki 12 kişilik çatal bıçak takımı gibi bir düzine alıp köşeye atardım... Sade, şekilsiz, basit bir görünüm benim işimi görecek aslında...   Karşı tarafta - avrupadayım. Kadıköy tarafına arada geçişlerim oluyor. İlk uğradığımda o mekanlara hemen göz atayım.  :)

• Haha 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.