Jump to content
emrahfb

... arıyorum ama nereden bulabilirim bilmiyorum.

Tavsiye Edilen İletiler

Proeleven    1
Proeleven

Pc uyumlu xbox 360 gamepad alacağım. Hangi site, hangi satıcıyı tavsiye edersiniz. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
umudovski    9
umudovski

Galiba bütün ülkede ve dünyada 3.5" olan sata Bluray için harici kutu tükenmiş veya böyle bir ürün artık üretilmiyor!. Bu nasıl iştir çözemedim. Elimde yeni aldığım bir Bluray yazıcı var bunu kasa harici kutu içine takıp kullanmak istiyorum ama yapamıyorum çünkü böyle bir kutu yok galiba. Bilen, bulan var mıdır?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.690
elbais
umudovski, 27.10.2017 - 08:47 tarihinde yazdı:

Galiba bütün ülkede ve dünyada 3.5" olan sata Bluray için harici kutu tükenmiş veya böyle bir ürün artık üretilmiyor!. Bu nasıl iştir çözemedim. Elimde yeni aldığım bir Bluray yazıcı var bunu kasa harici kutu içine takıp kullanmak istiyorum ama yapamıyorum çünkü böyle bir kutu yok galiba. Bilen, bulan var mıdır?

Bluray için özellikle yok bende bulamamıştım, cd-dvd için olanlar uyuyor ;) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
shihanu    0
shihanu

Nintendo Game Boy oyun kasetlerini Sahibinden ve Gitti Gidiyor haricinde nereden bulabilirim?

Eminönü ve Sirkeci gibi yerlerde satışı hala yapılıyor mudur?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
akar1m    18
akar1m

Merhaba uygun fiyatlı 2.el xbox oyunu arıyorum ama güvenli bir yer bulamıyorum. Aradığım oyunlar; Assassin's Creed serisi. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Maestro08    7
Maestro08
akar1m, 02.05.2018 - 13:50 tarihinde yazdı:

Merhaba uygun fiyatlı 2.el xbox oyunu arıyorum ama güvenli bir yer bulamıyorum. Aradığım oyunlar; Assassin's Creed serisi. 

https://zebramo.com hocam bu siteye göz atabilirsin 2.el için güvenilir bir platform. Ürünü elinize ulaştığında satışı onaylıyorsunuz ardından para satıcıya ulaşıyor aksi taktirde zebramo paranızı iade ediyor .

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
akar1m    18
akar1m

@Maestro08 teşekkürler.

Asassin's Creed II'yi microsoft'tan digital oyun olarak satın aldım. Sanırım diğerlerinide aynı şekilde yaparım. Bulamadığım birşey olursa verdiğin siteye göz atarım.

tarihinde akar1m tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Maestro08    7
Maestro08
akar1m, 8 saat önce tarihinde yazdı:

@Maestro08 teşekkürler.

Asassin's Creed II'yi microsoft'tan digital oyun olarak satın aldım. Sanırım diğerlerinide aynı şekilde yaparım. Bulamadığım birşey olursa verdiğin siteye göz atarım.

Rica ederim :) mobil uygulamalarıda var başka aradığın 2. el ürünleride bulabilirsin :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
akar1m    18
akar1m

:23:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.