namunsan

İzlediğimizi Kimselere Söyleyemediğimiz Diziler

Tavsiye Edilen İletiler

Nautilus
Reiko, 23.02.2017 - 00:51 tarihinde yazdı:

Dili ağır değil İngilizce altyazıyla izliyorum. Keşke Türkçe altyazısı bulunsa.

Netflix'te Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri mevcut. Belki Türkçe altyazıları düşer siteye.

Bu da benim ilk itirafım olsun:

Hayat Sarkisi
  7.0/10
  • Ülke
    Türkiye
  • Tür
    Dram, Aile, Romantik
  • Dil
    Türkçe
  • Süre
    0 dk
  • Vizyon Trh
    9 Şubat 2016

IMDb ID tt5302120

İlk sezonunu evdekilerle beraber ben de seyrettim. :shock:

tarihinde nht.ctn tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Reiko
Nautilus, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Netflix'te Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri mevcut. Belki Türkçe altyazıları düşer siteye.

Ben çıtayı yükseltip kimseye izlediğimi söyleyemediğim bu dizi için ücret ödeyerek Netflix üyeliğimi başlattım :D

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nautilus

@Reiko, öyleyse Türkçe altyazılar belki de sizden düşer siteye. :)

Yayınlandığı zamanlarda diziyi ben de severek izlerdim. Geçenlerde nostalji yapıp bunun ilk bölümünü, bir de Fuller House'ın ilk bölümlerini art arda izlemiştim. Hadi bu da ikinci itirafım oldu. :fool:

Yeni çekimleri Netflix yaptı zaten. Onlar da mevcut.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
horatio

Burada birkaç kişi izlediğimi biliyordur ama gerçek hayatta kimseye bahsetmem Pretty Little Liars izlediğimi.''A'' kim acaba diye yıllarımı yedi benim. Sonrada bırakamadım işte, bu sezon bitiyor neyse ki :))

Pretty Little Liars
  7.5/10
  6.6/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Gizem, Romantik
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    0 dk
  • Vizyon Trh
    8 Haziran 2010

IMDb ID tt1578873

Pretty Little Liars (2010)

Pretty Little Liars, Spencer, Hanna, Aria, Emily ve Allison adlı beş arkadaşın yaptıkları pijama partisiyle başlıyor. Fakat bu gece sonrasında Allison adlı arkadaşları kayboluyor ve bulunamıyor. Bir yıl sonra yaşadığı evin arka bahçesinde cesedi bulunan Allison, diğer dört arkadaşın tekrar bir araya gelmesine vesile oluyor. Allison'un cesedi bulunduktan bir süre sonra kızlar esrarengiz bir şekilde "A" isimli bir kişiden sadece kendilerinin bildiği gizli ve karanlık sırları hakkında mesajlar almaya başlıyor. "Asla korkunç bir sırrı olan güzel bir kıza güvenme" sloganıyla yayın hayatına başlayan dizi de gerilim ve gizem had safhada.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
orijinaryus
Party of Five
  6.8/10
  0.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Aile
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    12 Eylül 1994

IMDb ID tt0108894

İtiraf ediyorum, her gün TNT kanalı ilk çıktığında akşama doğru verirlerdi ve zevkle izlerdim. Günde 2 bölüm izlediğim bile oluyordu. O sıra Lise 2 de falandım 2010'dan sonra olması lazım ama çok keyif alıyordum. Sonra öyle bitti gitti. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ritel
NeC, 22.02.2017 - 00:27 tarihinde yazdı:

Ne yalan söyleyeyim televizyonda denk gelince kaptırıp gidiyorum. :D

http://www.imdb.com/title/tt0424619/

Aslında dizi fena gitmiyordu. Türünün bilim kurgu olması büyük bir artıydı. Sık sık karşılaşılan gizem de seyirciyi daha da çok çekiyordu. Yine yapay zekanın ele alındığı bölümler unutulmazlar arasındadır. Hatta Robert Ford karakterini canlandıran Anthony Hopkins bir röportajında Alişan'ı kendine örnek aldığını da söylemişti. Tabi sonradan bozdular. Kadrodaki hayvanlardan (gerçek anlamda) bir kaçı ayrılınca eski tadı vermez oldu. 

O değil de Eşeko adında bİr dizi vardı. İzlemedim ama izlenilen bir ortamda bulundum. Aklıma geldiğinde dâhi utanıyorum.

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dracarys
Once Upon a Time
  7.8/10
  7.5/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Macera, Fantastik, Romantik
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    12 Aralık 2012

IMDb ID tt1843230

Once Upon a Time (2011)

Hepsi sonsuza kadar mutlu mesut yaşadılar.… Ya da herkesin bu cümleye inanması sağlandı. Şimdi 28 yaşında olan Emma Swan kendisine nasıl bakacağını biliyor çünkü bebekken terk edildiğinden beri o bunu zaten yapıyor ama onunda yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar buluyor ve işte her şey burada değişmeye başlıyor... Henry şimdi 10 yaşında ve Emma'nın yardımına muhtaç. Çünkü Henry aslında Emma'nın alternatif bir dünyadan geldiğine ve Pamuk Prenses ve yakışıklı Prens'in kızı olduğunu inanıyor... Sahip olduğu masallar kitabına göre, onu Korkunç Cadı'nın lanetinden korumak için başka bir diyara göndermeleri gerekiyordu bu sayede cadı masallar ülkesinde kapana kısılmış, zamanda donmuş olacaktı ama tabi ki Emma bu hikâyenin bir kelimesine bile inanmamaktadır. Emma bu küçük çocuğu alıp yaşadığı yer olan Storybrooke'a götürür fakat Henry'nin durumuna endişelendiğini için bir süre orda kalmaya karar verir. Orda geçirdiği zamanda Storybrooke'ta çok daha değişik şeyler döndüğünden şüphelenecektir. Orası sihrin unutulduğu ama gücünün de çok yakında hissedildiği, tüm masal karakterlerinin yaşadığı ama bir zamanlar kim olduklarını hatırlamadıkları bir yerdir. Tüm dünyaların geleceğe dair verecekleri bu epik savaşta Emma'nın kaderini kabullenmesi ve çılgınlar gibi savaşması gerekmektedir...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.