jailbird707

"Digimon Adventure Tri." (2015)

Tavsiye Edilen İletiler

yamato

eline sağlık @BuDu emeklerin için teşekkürler, umarım çevirilerine devam edersin 👏 . @jailbird707 bu arada 24 ve sonrasının çevirisi ne durumda ?

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
jailbird707

Aksilik olmazsa bu hafta bitmiş olur :) @yamato

tarihinde jailbird707 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
re4leonluis

Isinize karismak gibi olmasin fakat final bolumde calan sarkiyi bildiginiz uzre 2016 yilinda rahmetli olan koji wada  soyluyor. Ve final bolumundeki final sarkisinda kojinin sesi kullanildi vede onun yani sira secilnis cocuklari seslendirenler Butterfly sarkisini soylediler. Tekrardan belirtmek istiyorum isinize karismak gibi oluyorsa ozur dilerim fakat hem koji hemde final icin son final sarkisinin turkce altyazisinida yaparsaniz guzel olabilir. Kolay gelsin bu arada :)

tarihinde re4leonluis tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave

İlk filmde Butterfly & I Wish! çevirisi mevcuttu, ancak daha sonraki filmlerde açılış/kapanış şarkılarını zaman zaman ekledik. Son filmdeyse yalnızca diyalog çevirileri vardı. Tüm bölümlerin çevirisi tamamlandığında ve müsait olduğum bir zamanda şarkı çevirilerinin de bulunduğu altyazı paketini ekleyeceğim. Tüm bölümler tek bir pakette bulunacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
re4leonluis

Muthis. Simdiden emeginize saglik. Bunda finaldeki sarkiyi cevirmenizi isteme nedenimi az cok anlayabilmissinizdir umarim ozel bir sebep veyatta yapmiyorsunuz gibisinden birsey ima ettigimi dusunmeyin kesinlikle :) sadsadece final icin hos olabilecegini dusundugumden soyluyorum. Bu arada tekrardan kolay gelsin her ikinizede basarilarinizin devamini farkli seri ve farkli calismalarda bekliyoruz :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
todoroki7

kalan bölümlerin alt yazısı ne zaman çıkar :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
re4leonluis

Oncelikle kolay gelsin arkadaslar. Yeni bolunleri yayinlamak icin bir zaman varmi aklinizda :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave

Kalan bölümler jailbird707'de arkadaşlar. Çevirmenliği bıraktığımı belirtmiştim. Onunla irtibata geçmenizi öneririm. 15 Mayıs'tan beri foruma girmemiş. Müsait olsaydı eminim ki alt yazıları eklemiş olurdu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave

Bölümleri çevireli tam 45 gün olmuş. Jailbird'e mesaj attım. İnşallah bir sıkıntı yoktur.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
jailbird707

digimon adventure tri episodes ile ilgili görsel sonucu

~ FİNAL ~

Çeşitli işler sebebiyle bugüne ancak tamamlayabildim. Sabrınız için teşekkürler ve son kez iyi seyirler dileriz... :fl: 

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave

DAT.jpg.8fe0610b9d3bd6ce9f85bb41d0260092.jpg

tarihinde Redgrave tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
nht.ctn

Ellerinize sağlık :fl:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Ecthelion

Elinize sağlık beyler, kazasız belasız bitirmişsiniz. :beer:

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Redgrave

Kasım 2015'te başlamışız. Verilen aralar yüzünden hiç bitmeyecek gibi duruyordu. :oleyo:

Finali pek beğenmesem de genel olarak fena değildi. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.