Jump to content
  • Duyurular

• Mickey

Tarih Kulübü Hakkında   16-11-2017

Tarih Kulübü, bir süre için tüm üyelerimizin katılımına açıktır. "Kulüpler" sekmesi üzerinden Tarih Kulübü'ne ulaşabilirsiniz.    
    • Mickey

Kitap Kulübü Hakkında.   20-11-2017

Edebiyat Başlığı altındaki tüm konular, Kitap Kulübü'ne taşınmıştır. Kitap Kulübü tüm üyelerimizin kullanımına açık olup, "Kulüpler" sekmesi altından ulaşabilirsiniz. 
hasangdr

Avengers: Infinity War (2018) - Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Tavsiye Edilen İletiler

hasangdr    1.049
hasangdr

AVENGERS: INFINITY WAR

“AVENGERS: SONSUZLUK SAVAŞI”

large.AvengersInfinityWar_Kapak.jpg.09c2

Konusu

İntikamcılar ve müttefikleri, Dünya'yı tek bir kahramanın alt edemeyeceği tehlikelere karşı korumaya devam ederken evrenin gölgelerinden ortaya yeni bir tehdit çıkar: Thanos. Galaksiler arası bir zorba olmasına rağmen Thanos'un amacı, inanılmaz güçlerin kaynağı olan Sonsuzluk Taşlarını bir araya getirerek bütün gerçekliği sapkın hayallerine göre yeniden şekillendirmektir. İntikamcıların bugüne kadar verdikleri savaşın son noktası budur. Dünya'nın ve varoluşun kaderi hiç bu kadar belirsiz olmamıştır.

AVENGERS: SONSUZLUK SAVAŞI RESİMLERİ

AVENGERS: SONSUZLUK SAVAŞI FRAGMANI

AVENGERS: SONSUZLUK SAVAŞI FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 27 NİSAN 2018

Avengers: Infinity War
  0/10
  0/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    dk
  • Vizyon Trh
    25 Nisan 2018

IMDb ID tt4154756

Avengers: Infinity War (2018)

İntikamcılar ve müttefikleri, Dünya'yı tek bir kahramanın alt edemeyeceği tehlikelere karşı korumaya devam ederken evrenin gölgelerinden ortaya yeni bir tehdit çıkar: Thanos. Galaksiler arası bir zorba olmasına rağmen Thanos'un amacı, inanılmaz güçlerin kaynağı olan Sonsuzluk Taşlarını bir araya getirerek bütün gerçekliği sapkın hayallerine göre yeniden şekillendirmektir. İntikamcıların bugüne kadar verdikleri savaşın son noktası budur. Dünya'nın ve varoluşun kaderi hiç bu kadar belirsiz olmamıştır.
Son güncelleme

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    15
eyoruk

Gelsin gelsin..Ama aşk meşk olmasın lütfen.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
100000    74
100000
4 hours ago, eyoruk said:

Küçük alt metinler dışında serinin hangi bölümünde meşk işleri vardı ki?

Benmi hatırlayamıyorum acaba?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
yessör    8
yessör

Aksiyonun yanına küçük bir kaç parça komedi de serpiştirmeye devam ettikleri sürece bu filmi de göz kırpmadan izleyeceğim sanırım :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    15
eyoruk
3 minutes ago, 100000 said:

Küçük alt metinler dışında serinin hangi bölümünde meşk işleri vardı ki?

Benmi hatırlayamıyorum acaba?

Hulk Black Widow saçmalığı vardı malesef.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
100000    74
100000
6 minutes ago, eyoruk said:

Hulk Black Widow saçmalığı vardı malesef.

Bahsetmek istediğimde oydu. Küçük dokunuşlar olarak gördüm ben onları. Filmin geneli içerisinde Ağırlığı yoktu. Nihayetinde gerekli olmasa da Hulk,un sakinleşmesi olayı için ÇR,ye gönderme yapılmış gibi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    754
zarat

2018'in heyecanı şimdiden sarmaya başladı. Hadi bakalım o zamana kadar ne geyikler döner.  Oooooooo!!

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    15
eyoruk

Bana göre dokunuş olmadığı için pek anlamamıştım yorumunuzu.

Cidden çok rahatsız oldum/oluyorum her izleyişimde.Hatta tekrar izlemeye calıştığımda izleyemiyorum bile filmi.Bilmiyorum sadece bana mı saçma gereksiz geliyor ama ..

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
yessör    8
yessör
3 minutes ago, eyoruk said:

Bana göre dokunuş olmadığı için pek anlamamıştım yorumunuzu.

Cidden çok rahatsız oldum/oluyorum her izleyişimde.Hatta tekrar izlemeye calıştığımda izleyemiyorum bile filmi.Bilmiyorum sadece bana mı saçma gereksiz geliyor ama ..

Sürekli aksiyonun içinde arada bir "es" verip seyirciyi rahatlatma açısından gerekli olarak düşünüyorum. Zaten bu filmdeki aksiyon sahnelerine kıyasla çok az sayıda bahsettiğiniz şekilde sahne var.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Joel_Barish    6
Joel_Barish

Gelen set görüntüleri, Guardians of the Galaxy karakterleriyle, Spider-Man'in filmde yer alacağını onaylamış oldu.

tarihinde Joel_Barish tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    754
zarat
12 hours ago, Joel_Barish said:

Gelen set görüntüleri, Guardians of the Galaxy karakterleriyle, Spider-Man'in filmde yer alacağını onaylamış oldu.

Güzeeeeel !!   Bak gaza geldim şimdi. Ne kadar çok hero o kadar efekt ve bunlara ayrılacak zaman dolayısıyla  film süresi. 3 saat olsun yetmez 5 o da yetmez 7.  Ver Allahım ver. Ne diyom ben ya 7 kocalı Hürmüze bağladım birden:fool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    15
eyoruk
21 hours ago, yessör said:

Sürekli aksiyonun içinde arada bir "es" verip seyirciyi rahatlatma açısından gerekli olarak düşünüyorum. Zaten bu filmdeki aksiyon sahnelerine kıyasla çok az sayıda bahsettiğiniz şekilde sahne var.

Aksiyon içinde rahatlamak için bir hayli sahne vardı ama ? Barton evinde geçen sahneler falan..

Civil War da dahi bahsi geçti sordular senin ki dönmez mi diye orada dahi fıtık oldum.Hani bilmem başkası arasında olsa tamam ama Hulk ile Black Widow olmuyor ya.Hangi sayıda böyle bir olay yaşanmış ki ? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Joseph Oceans    18
Joseph Oceans

Tanıtım videosunun alt yazılı versiyonu

Şuana kadar resmi olarak onaylanmış karakterler.

e91644306719d3abe97aef7de389f625bf2cfadb

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    170
NeC

Gerçekten çok fazla karakter var. Altından nasıl kalkacaklar merak ediyorum.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    754
zarat

Bana ne ya ben anlamam hepsini istiyom. Ne kadar çok hero o kadar uzun film.:fool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
yessör    8
yessör
1 hour ago, zarat said:

Bana ne ya ben anlamam hepsini istiyom. Ne kadar çok hero o kadar uzun film.:fool:

Aynı zamanda bir o kadar da eğlenceli bir film :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Joseph Oceans    18
Joseph Oceans

Film için 67 karakterin dahil olduğu bir karakter havuzu söz konusuymuş, bakalım kaç tanesi filme dahil olacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    170
NeC
On 2/12/2017 at 20:30, eyoruk said:

Bu kadar karakterin arasında aşka meşke zaman kalmaz merak etmeyin. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Joseph Oceans    18
Joseph Oceans

Bu filmden önce Thor Ragnorak filmini izleyeceğiz ve Infinity War filminin tanıtım görüntüsünden anlayacağımız üzere Thor'un Mjölniri yok. Elinde Axe tarzı bir şey. Muhtemelen bunu göreceğiz.

g2daDN.jpg

Jarnbjorn

e9840cdde44516f93abab36bfeb9efc13ea7d855

d998620df53493b3f5d42fdd42dbf49eae3dad4b

Spoiler

tarihinde Joseph Oceans tarafından düzenlendi
Ekleme

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    178
Burhan Guclu

Araya Tyrion Lannister karışmış. :oleyo: X-Men'deki rolüyle mi olacak acaba? IMDb'den baktığımda "rumored" olarak geçiyor. Hangi rolde olduğu yazmıyor. Farklı bir rolde olabilir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk