Jump to content
  • Duyurular

• Mickey

Tarih Kulübü Hakkında   16-11-2017

Tarih Kulübü, bir süre için tüm üyelerimizin katılımına açıktır. "Kulüpler" sekmesi üzerinden Tarih Kulübü'ne ulaşabilirsiniz.    
    • Mickey

Kitap Kulübü Hakkında.   20-11-2017

Edebiyat Başlığı altındaki tüm konular, Kitap Kulübü'ne taşınmıştır. Kitap Kulübü tüm üyelerimizin kullanımına açık olup, "Kulüpler" sekmesi altından ulaşabilirsiniz. 
hasangdr

Avengers: Infinity War (2018) - Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Tavsiye Edilen İletiler

Joseph Oceans    18
Joseph Oceans
9 minutes ago, Burhan Guclu said:

Araya Tyrion Lannister karışmış. :oleyo: X-Men'deki rolüyle mi olacak acaba? IMDb'den baktığımda "rumored" olarak geçiyor. Hangi rolde olduğu yazmıyor. Farklı bir rolde olabilir.

Pip the Troll karakterini canlandıracağı düşünülüyor.

C2nZ9s6XgAARkq0.jpg

Pip the Troll çizgi romanlarda kimdir ? Kısaca;

Infinity Watch'in eski üyesi; Adam Warlock ve Gamora'nın ortağı; Eski Thanos çalışanı

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Fallout    50
Fallout

4 saat falan olsa da sindire sindire izlesek:fool:

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
cafcaflifilmler    4
cafcaflifilmler
5 hours ago, Burhan Guclu said:

Araya Tyrion Lannister karışmış. :oleyo: X-Men'deki rolüyle mi olacak acaba? IMDb'den baktığımda "rumored" olarak geçiyor. Hangi rolde olduğu yazmıyor. Farklı bir rolde olabilir.

X-Men'in telif hakları hala Fox'ta olduğu için zor. Farklı bir rolde olacaktır.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    170
NeC
5 hours ago, Burhan Guclu said:

O olay kapandı. X-Men evreninde de görmeyiz daha.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
100000    74
100000
Fallout, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Aklımdan geçeni dile getirmişsiniz.

Bu kadar çok karakter ile 4 saat bile kesmeyebilir.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    15
eyoruk

Valla ben de çok merak ediyorum.

O kadar karakter olmasa dahi Thanos yani.Ronan gibi geçiştiremezler.Ronan Ultron bunları çok basit işlediler.Sonra diğer filmler ile son Avengers ile bağlamaları lazım.

Galaxy 2.filmi ve Thor 3.filmi çok mühim artık.Thor ilk 2 film gibi olmazsa Galaxy de ilk filmden aşağıda kalmayacağını düşünüyorum zaten bu son seri için final için umutlanabiliriz.

Galaxy demişken acaba Ronan ile Thanos arası hep bozuk muydu ? taşlardan tekine dahi sahip olan kişi cidden önemli şeyler yapabilir mi ? Thanos taşların hepsini alınca neler neler olacak.Hiç dövüş mövüş olmaz yani hop bitti herşey :):) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Castiel    216
Castiel

4 saatlik film çekseler bile sinemada 4 saatlik hali ile oynamaz. Boşuna hayal kurmayalım :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    320
Uzunserdar
Castiel, Bir saat önce tarihinde yazdı:

4 saatlik film çekseler bile sinemada 4 saatlik hali ile oynamaz. Boşuna hayal kurmayalım :oleyo:

3 saat olsun sonrası extended olsun. :fool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Castiel    216
Castiel
Uzunserdar, Şimdi tarihinde yazdı:

3 saat olsun sonrası extended olsun. :fool:

Adam gibi keseceklerse olsun. Lotr gibi olursa problem yok. Ama olmaz :)

Bu arada hoşgeldin.

tarihinde Castiel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    320
Uzunserdar
Castiel, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Adam gibi keseceklerse olsun. Lotr gibi olursa problem yok. Ama olmaz :)

Bu arada hoşgeldin.

Aynen. Teşekkürler uzun zamandır denk gelmedik. Bi ara kayboldun önceki forumda, film yorumlarında göremedim gözlerim aradı tarafsızlığını dürüstlüğünü. :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Castiel    216
Castiel
Uzunserdar, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen. Teşekkürler uzun zamandır denk gelmedik. Bi ara kayboldun önceki forumda, film yorumlarında göremedim gözlerim aradı tarafsızlığını dürüstlüğünü. :good:

Teşekkür ettim, eksik olma.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    320
Uzunserdar
eyoruk, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Valla ben de çok merak ediyorum.

O kadar karakter olmasa dahi Thanos yani.Ronan gibi geçiştiremezler.Ronan Ultron bunları çok basit işlediler.Sonra diğer filmler ile son Avengers ile bağlamaları lazım.

Galaxy 2.filmi ve Thor 3.filmi çok mühim artık.Thor ilk 2 film gibi olmazsa Galaxy de ilk filmden aşağıda kalmayacağını düşünüyorum zaten bu son seri için final için umutlanabiliriz.

Galaxy demişken acaba Ronan ile Thanos arası hep bozuk muydu ? taşlardan tekine dahi sahip olan kişi cidden önemli şeyler yapabilir mi ? Thanos taşların hepsini alınca neler neler olacak.Hiç dövüş mövüş olmaz yani hop bitti herşey :):) 

Taşlardan tekine dahi sahip olan kişi cidden önemli şeyler yapabilir mi ? Tabiki'de evet bunun en iyi örneği şu ana kadar Doctor Strang'de verildi. Zaman taşı ile spoiler olmasın diye yazmıyorum filmi izlediğini tahmin ettiğim için.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    15
eyoruk

Doğru şimdi jeton düştü.Unutmuştum ben.Galaxy de pek sağlam işlenmemişti bence o konu.Zaten Ronan da sıkıntıydı.Ama Strange filminde gayet net belli ettiler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    757
zarat
Fallout, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Romalılar gibi yapalım, hiç sofradan kalkmayalım  :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    15
eyoruk

Eskilerden çizgi dizilere bakındım da biraz.

Thanos yerine Galactus olamaz mıydı ? Tabi Galactus un bu 2008 de başlayan hikayeye dahil olma kurgusu Thanos dan daha farklı olacaktı.

Hoş Thanos bile fazla gelmeli mutlaka ekibin yarısı gitmeli diyoruz burada Galactus olsa neler derdik acaba :):) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Abdulhamid    34
Abdulhamid
On 14.02.2017 at 11:12 AM, NeC said:

Gerçekten çok fazla karakter var. Altından nasıl kalkacaklar merak ediyorum.

Kesinlikle katlıyorum umarım hayal kırıklığı olmaz

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    43
Mr.BIYIK
eyoruk, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Eskilerden çizgi dizilere bakındım da biraz.

Thanos yerine Galactus olamaz mıydı ? Tabi Galactus un bu 2008 de başlayan hikayeye dahil olma kurgusu Thanos dan daha farklı olacaktı.

Hoş Thanos bile fazla gelmeli mutlaka ekibin yarısı gitmeli diyoruz burada Galactus olsa neler derdik acaba :):) 

Galactus'un hakları Marvel'da değil FOX'da ondan kullanamazlar.Hatta Doctor Strange'de Galactus'un kullanılması düşünülmüştü ama hakları elinde olmadığı için Dormammu kullanıldı diye hatırlıyorum eğer yanlış hatırlamıyorsam.

tarihinde Mr.BIYIK tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AkrieL    158
AkrieL
Mr.BIYIK, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Galactus'un hakları Marvel'da değil FOX'da ondan kullanamazlar.Hatta Doctor Strange'de Galactus'un kullanılması düşünülmüştü ama hakları elinde olmadığı için Dormammu kullanıldı diye hatırlıyorum eğer yanlış hatırlamıyorsam.

Nefret ediyorum şu haklar olayından. Doctor Strange filminde Galactus ne manyak olurdu be :)

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    320
Uzunserdar

Hazır Fantastik 4'lü dibe vurmuşken Fox'a yanaşıp telif haklarını geri alsalar keşke. Yeni spiderman gibi filme yedirip dahil etseler. :fool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    15
eyoruk

ne ara geçmiş ki hakları ? yani ne yapmışlar ki hakları aldılar? "Madem haklarını aldınız yapın yani ,hani yapmayacaktınız neden aldınız " :):)

Tamam hadi Silver Surfer anlarım onu kullandılar falan Ama Galactus ? Adı falan geçti sanırım ama hatırlamıyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk