Jump to content
CnBkrtl

[The Walking Dead] #7x09 "Rock in the Road"

Tavsiye Edilen İletiler

CnBkrtl    82
CnBkrtl

Rock in the Road Promo ve Mid-Season

07x09 Extended Promo 

Ara sezon sonrası dizi bu gece başlıyor.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Vikernes    14
Vikernes

Geldi gönlümüzün efendisi...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
thedeli    29
thedeli

Umarım aradan önceki gibi olmaz, yeminlen 2-3 sefer uyurken buldum kendimi. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Bölüm harikaydı. 

Sonunda Negan'a karşı ayaklanma başladı. Bölüm sonundaki grubun kim olduğunu pek anlayamasam da Rick'in yüzündeki gülümsemeden Gabriel'ın onları ayarladığı anlaşılıyor. Yiyecekler ve silahları da onlara vermek için alıp götürdü gece sanırım. Ezekiel'i de büyük ihtimalle Carol ikna eder ve savaş başlar. Çizgi romanı 3-4 yıldır takip etmiyorum ama umarım Negan'ın ölümü Rick'in elinden ve Lucille ile olur.

:) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
d3d3    107
d3d3

güzel başladı sayılır

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CnBkrtl    82
CnBkrtl

Valla ben beğendim, gayet güzel başladı.Son sahnede ki o pis gülüş harikaydı özellikle.Bakalım haftaya neler olacak. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
vordach    76
vordach

Fena değildi bu bölüm ama koca sezon doğru düzgün 2-3 bölümle kapatılacak resmen şaka gibi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
guilty57    334
guilty57

Beklediğimden hareketli başladı. İlk 6 bölüm çok durgundu.

En sonunda harekete geçmeye karar verdiler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    475
heroson

Güzel bölümdü :good:.

Ama klasik TWD'de en az 3 bölüm sürmesi gereken konuların 1 bölümde işlenmesine şaşırdım sadece 8PqvLV.gif.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
nazo82    217
nazo82

Başlangıç bölümleri hep böyle güzel oluyor ama ilk yarıda ilk bölümden sonrası tam bir fecaatti mesela, umarım bu yarı daha tempolu geçer. Bombaları topladıkları sahnedeki müziğe ve gerilime bayıldım bu arada.

Gabriel'in içine de cin mi kaçtı birden nedir, onun olayından hiçbir şey anlamadım. Sabah uyku sersemi fark etmemişim ayrıca, Gabriel arabayla uzaklaşırken son anda arabanın içinde kapüşonlu biri kafasını kaldırıyor.

tarihinde nazo82 tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli

Çok iyi bölümdü hele son sahnede Rick reisin sırıtmasıyla ben koptum :oleyo: inşallah yine balı ağzımıza çalıp sonra 1. Vitese düşmezler 

10 hours ago, nazo82 said:

Başlangıç bölümleri hep böyle güzel oluyor ama ilk yarıda ilk bölümden sonrası tam bir fecaatti mesela, umarım bu yarı daha tempolu geçer. Bombaları topladıkları sahnedeki müziğe ve gerilime bayıldım bu arada.

Gabriel'in içine de cin mi kaçtı birden nedir, onun olayından hiçbir şey anlamadım. Sabah uyku sersemi fark etmemişim ayrıca, Gabriel arabayla uzaklaşırken son anda arabanın içinde kapüşonlu biri kafasını kaldırıyor.

Banada arabanın içinde biri daha var gibi geldi 2 kez bakmıştım da belki hata falandır dedim 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
devilsunti    0
devilsunti

7 sene ne çabuk geçmiş. daha dün gibi s01e01 'i izlediğimi hatırlıyorum.

bu dizi yokluğunda walking dead iyidir. ( bir de saçma yayın yasağı olmasa, firravun zihniyeti işte. )

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    450
Coilbone

Vasat ilk yarıdan sonra ilaç gibiydi bu bölüm, umarım frene basmazlar haftaya. Sündürmeden halledilmesi gerekenleri hallettiler, Gabriel nasıl başardı hiç bir fikrim yok ama sondaki grup oldukça kalabalık ve olaylara hakim gözüküyor, Jesus gibi güzel bir karakter de bu gruptan gelse gruptaki eksikler tamamlanmaya başlar :oleyo:

tarihinde Coilbone tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ibrahimnc    1
ibrahimnc

"Nazo82" 'nin de belirttiği gibi her sezon ilk bölümleri etkileyici oldu.Özellikle S7xE01 izleyen herkesin içinde hemen her duygu canlanmıştır diye düşünüyorum.Aksiyonun bol olacağı bölümler bizi bekliyor sanırım, sabırsızlıkla ve muhteşem çeviriler ile beklemedeyiz..:fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
underfire    0
underfire

arabanın içindeki ikinci kişi detayı çok güzel olmuş, oldukça merak uyandırıcı

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk