Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
SunGod

VOD Üzerinden Altyazı Riplenmeyi Bekleyen Yapımlar, Web-DL --> Net-Rip

Recommended Posts

SunGod    167
SunGod

Belli başlı video izleme sitelerindeki videolarda bulunan Türkçe-İngilizce altyazılar için istek yapılabilir. Video sitesinin linki ile birlikte imdb veya DP altyazı sayfa linklerini de belirmeyi ihmal etmeyin.

NF'den istek yapmadan önce altyazı durumunu şu siteden kontrol edebilirsiniz.

http://unogs.com/

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    110
zapp brannigan

Stewart Lee's Comedy Vehicle (2009)

http://unogs.com/video/?v=80065128

3.sezonu eklenmişti, mümkünse -İngiltere'ye açık gözüküyor- 1.ve .2.sezon altyazılarını bekliyorum.

Ayrıca Happy Valley 2.sezonu da Almanya'ya açık Türkçe altyazı var gibi gözüküyor.

http://unogs.com/video/?v=80007225

Birde merak ettiğim Amazon hiç Türkçe altyazı yaptı mı dizilerine? Unogs gibi bir site var mı acaba bakılabilecek? Ripper Street, Goliath gibi iyi dizileri var çünkü.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Reiko    4
Reiko

Uygun konu bu mudur bilemedim. Altyazı isteğim var. unogs'dan kontrol ettim 'Full House' dizisi için Türkçe altyazı ve hatta dublaj eklemişler. Altyazıyı ripleyecek biri var mıdır acaba? Teşekkürler.

, Reiko düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    320
Kill Master
Full House
  6.7/10
  7/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Komedi, Dram, Aile
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    22 dk
  • Vizyon Trh
    22 Eylül 1987

IMDb ID tt0092359

Full House (1987)

Last update:

@zapp brannigan Amazon daha Türkçe altyazılı yayına başlamadı sanırım.

, hasangdr düzenlendi
  • Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Reiko    4
Reiko

Platformu yazmayı unutmuşum full house netflix'de türkçe altyazı mevcut olması gerek. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
buraksahin    55
buraksahin

Blutv'de güzel filmler çıkıyor. :)

The Idolmaker
  6.9/10
  0/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Biyografi, Dram, Müzik, Romantik
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    117 dk
  • Vizyon Trh
    14 Kasım 1980

IMDb ID tt0080913

The Idolmaker (1980)

Last update:

Brubaker
  7.1/10
  0/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Suç, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    131 dk
  • Vizyon Trh
    20 Haziran 1980

IMDb ID tt0080474

Brubaker (1980)

İdealist biri olan Henry Brubaker (Robert Redford), cezaevine müdür olarak atanır. Ancak görevine normal yollardan başlamak yerine içeriye bir tutuklu kılığında girerek olayları kendi görmek ister. İnsan haklarına yönelik çabaları, mahkunlar arasında destek bulan Brubaker, cezaevi yönetiminin ve valinin hedefi haline gelmiştir.
Last update:

The Turning Point
  7.0/10
  0/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Dram, Romantik
  • Dil
    İngilizce, Fransızca
  • Süre
    119 dk
  • Vizyon Trh
    14 Kasım 1977

IMDb ID tt0076843

The Turning Point (1977)

Last update:

Doctor Dolittle
  6.2/10
  0/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Macera, Komedi, Aile, Fantastik, Müzikal, Romantik
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    152 dk
  • Vizyon Trh
    5 Aralık 1967

IMDb ID tt0061584

Doctor Dolittle (1967)

Mesleği veterinerlik olan Doktor Dolittle mesleğinde başarılı bir konumdadır. Çocukken hayvanlarla konuşma alışkanlığı artık büyüdükçe ortadan kaybolmuştur.Ve çok mutludur çünkü hem evlenmiştir hem de iki kızı vardır.Bir gün tekrar hayvanların konuşmalarını duyduğunu farkeder.İşler iyice garipleşir.Yolda çarptığı köpeğe bir isim verirler ve köpeği evlerine alırlar. Tüm hayvanların seslerini duyan Dr.Dolittle için işler gittikçe güçleşir fakat heyecanlı hale gelir. İnsanlar ona deli gibi bakmaya başlasada o hayvanlara yardım etmekten vazgeçmez.Akıl sağlığı için hayvanları bırakmaya çalışır ama hayvansız hayatı pek uzun sürmez.
Last update:

Inspector Clouseau
  4.9/10
  0/10
  • Ülke
    İngiltere, ABD
  • Tür
    Komedi, Suç, Gizem
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    96 dk
  • Vizyon Trh
    14 Şubat 1968

IMDb ID tt0063135

Inspector Clouseau (1968)

Fransız özel güvenlik şubesi, büyük bir trenin yağmalanmasından sonra, hükümet ile işbirliği yaparak, olayları yeniden gözden geçirmek, güven tazelemek ve yeni suçların önüne geçmek için bir araştırma başlatır. Bu iş için Müfettiş Clouseau (Alan Arkin)’yu tutan yetkililer, müfettişin aradıklarından fazla özelliği olduğunu hesaba katmazlar.
Last update:

To Be or Not to Be
  6.8/10
  8/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Komedi
  • Dil
    İngilizce, Lehçe
  • Süre
    107 dk
  • Vizyon Trh
    16 Aralık 1983

IMDb ID tt0086450

To Be or Not to Be (1983)

Last update:

, hasangdr düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ankboy    1
ankboy
zapp brannigan, 15.02.2017 - 00:47 tarihinde yazdı:

Stewart Lee's Comedy Vehicle (2009)

3.sezonu eklenmişti, mümkünse -İngiltere'ye açık gözüküyor- 1.ve .2.sezon altyazılarını bekliyorum.

Ayrıca Happy Valley 2.sezonu da Almanya'ya açık Türkçe altyazı var gibi gözüküyor.

http://unogs.com/video/?v=80007225

Birde merak ettiğim Amazon hiç Türkçe altyazı yaptı mı dizilerine? Unogs gibi bir site var mı acaba bakılabilecek? Ripper Street, Goliath gibi iyi dizileri var çünkü.

Unogs bilgileri yanlış şöyle bir hatası var 1 sezonda eğer Türkçe alt yazı varsa diğer sezonlarda var olarak gösteriyor bazen aslında sadece 1.sezonda Türkçe var.Artık eklemicem ama bu aklımda söz vermiştim 1. ve 2.sezon düzelirse eklicem.

Happy Valley  1.sezonu ben ekledim 2.sezon yine unogs hatası Almanya'da sadece Almanca ve İngilizce var unogs yazdığım hatadan dolayı 2.sezonda da Türkçe var gibi gösteriyor aslında Türkçe yok 2.sezonda

Reiko, 23.02.2017 - 01:04 tarihinde yazdı:

Uygun konu bu mudur bilemedim. Altyazı isteğim var. unogs'dan kontrol ettim 'Full House' dizisi için Türkçe altyazı ve hatta dublaj eklemişler. Altyazıyı ripleyecek biri var mıdır acaba? Teşekkürler.

1.sezon 6.bölüm eklemiştim aslında hepsini eklicektim ama artık eklemeyi düşünmüyorum hiçbir filmi diziyi.Diğer malum sitede dün Derek dizisinin 3.sezon 1.bölümünü  özel bölüm bu 1 saatlik  sitede olmadığı halde Mevcut altyazılar yeterli diye akg silmiş altyazıyı.Olmayan bir altyazı nasıl yeterli diye siliyorlar anlamak imkansız 2 gündür mail mesaj atıyorum takmıyolarda o.O:D:D.Umarım başka arkadaş ekler senin için küçüklüğümün unutulmazları arasındadır.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pckolog    441
pckolog

@buraksahin
BluTV üyeliğimin bugün son günüydü. Yazdığınız filmleri görünce internete baktım; cidden ya altyazıları yok, ya da onaysızlarmış. Yazdığınız filmlerin altyazılarını indirdim. Burada da paylaşıyorum. [Dropbox/MediafireFilmler benim elimde yok. Sadece SubRip'e çevrilip senkron kontrolü yapılması gerekiyor. Sonra da portala Net-Rip olarak yüklenir zaten.

, pckolog düzenlendi
Dropbox sıkıntı çıkarıyor ara ara, alternatif olarak Mediafire ekledim.
  • Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
buraksahin    55
buraksahin
pckolog, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

@buraksahin
BluTV üyeliğimin bugün son günüydü. Yazdığınız filmleri görünce internete baktım; cidden ya altyazıları yok, ya da onaysızlarmış. Yazdığınız filmlerin altyazılarını indirdim. Burada da paylaşıyorum. (DropboxFilmler benim elimde yok. Sadece SubRip'e çevrilip senkron kontrolü yapılması gerekiyor. Sonra da portala Net-Rip olarak yüklenir zaten.

Harika. Çok teşekkürler pckolog. :fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Janoomma    8
Janoomma
Good Morning Call
  8.1/10
  0/10
  • Ülke
    Japonya
  • Tür
    Komedi, Romantik
  • Dil
    Japonca
  • Süre
    48 dk
  • Vizyon Trh
    12 Şubat 2016

IMDb ID tt5520732

Good Morning Call (2016)

Nao’nun ailesi dedelerinden kalan çiftliği devralarak başka bir şehre taşınırlar. Okulundan ayrılmak istemeyen Nao, ailesini ikna ederek yeni bir daireye taşınır. Ancak hayallerinde yeni daireye taşınmasından kısa bir süre sonra, okulun en popüler 3 çocuğundan biri olan Uehara’nın da aynı evi kiraladığını öğrenir. Nao ve Uehara, evi kiraladıkları emlakçıya ulaşmaya çalışsalar da, dolandırıldıkları ortaya çıkar. İkisi de evin kirasını tek başlarına ödeyecek durumda olmadıkları için, bir süre bu şekilde yaşamaya karar verirler. Nao hayalperest, oldukça sakar, duygusal bir kızken; Uehara bir o kadar sert, ciddi ve gizemlidir. Okuldaki tüm kızlar Uehara’ya hayranken, Nao onun ne kadar çekilmez ve birlikte yaşaması zor birisi olduğunu yakınen görecektir. Hem okuldaki kızlar Nao’ya musallat olmasın, hem de aileleri durumu öğrenip evden ayrılmalarına sebep olmasın diye Nao ve Uehara, evde birlikte yaşadıkları ve hatta birbirlerini tanıdıklarını herkesten gizlemeye karar verirler. Ancak ikili arasında başlayan romantik yakınlaşma ve yaşanan gelişmeler, durumu karmakarışık, içinden çıkılmaz ama bir o kadar da komik bir hale sokar.
Last update:

http://unogs.com/video/?v=80092878

Üyeliği olan bir arkadaş ilgilenebilirse memnun oluruz. Şimdiden teşekkürler.:blushsmiley:

, hasangdr düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SunGod    167
SunGod

Galiba altyazıları sitelerden ripleyen herkes bu işten vazgeçti.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Serciey    4
Serciey

blutv'den bir şekilde kayıt yapılabiliyor mu?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    110
zapp brannigan

Kopyala yapıştır yaparken yazı fontundan dolayı gözükmemiş daha önce yazdığım. Stewart Lee's Comedy Vehicle 3.sezonu burada var, 1.sezon eklenebilir mi? İngiltere üzerinden ise 3 sezon var gözüküyordu. En azından 1.sezonu ekleyen olursa sevinirim. Sevgili ankboy yapıyordu bu işleri ama diğer siteye kızıp bıraktı sanırım. :(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pckolog    441
pckolog

@zapp brannigan

VPN ile Almanya ve İngiltere üzerinden Netflix hesabıma girerek kontrol ettim. Happy Valley'in ilk iki sezonu Almanya'da açık, ama sadece ilk sezonda Türkçe altyazı var, ikinci sezonda mevcut değil. Stewart Lee's Comedy Vehicle'ın ilk üç sezonu İngiltere'ye açık, ancak onda da sadece üçüncü sezonda Türkçe altyazı var, ilk iki sezonda yok. Netflix Türkiye'ye gelecek olursak Happy Valley'in ilk sezonu, Stewart Lee's Comedy Vehicle'ın da sadece üçüncü sezonu ve bunların altyazıları var... Türkçe seslendirmesi ya da altyazısı bulunan filmleri, dizi ve sezonları otomatik olarak Türkiye'ye açık yapmışlar anladığım kadarıyla. Yoksa aklıselim bir Netflix çalışanı, bir komedi dizisini/şovunu ortasından itibaren izleseniz de olur gözüyle yarım yamalak eklemek istemezdi diye düşünüyorum.

Yine de Happy Valley'in 2. sezonunu ve Stewart Lee's Comedy Vehicle'ın 1, 2 ve 4. sezonu ile ilgili Netflix'ten istek yaptım. Daha önce BluTV telifi bittiğinden kaldırdıkları Mars belgeselini isteğim üzerine telifini uzattıklarını belirterek yayına koymuştu bir gün içerisinde. Netflix ondan gerçekten büyük bir firma mı merak ediyorum. Telifi dolan bitmiş bir ürünle kim bilir belki de altyazısı hiç var olmamış bir ürünü karşılaştırmak pek doğru olmaz ama en azından yaklaşımlarını mukayese edeceğim böylelikle.

Neyse, eğer olumlu geri dönüş yaparlar ve malum sezonlar platforma yakın zamanda eklenirse ben buradan altyazı dosyalarını sizlere ulaştırırım.

@Janoomma

Dizi benim elimde yok ama ham altyazı dosyalarını indirdim, buraya da ekliyorum. Forumdaki rehberler ve arkadaşların yardımıyla zaman içerisinde SubRip'e çevrilip portala yüklenir sanıyorum. [Mediafire]

Edit: Full House'un ham altyazılarını da yakın zamanda buradan paylaşırım...

, pckolog düzenlendi
  • Like 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Janoomma    8
Janoomma

@pckolog çok teşekkür ederim. :fl:Dizinin tüm bölümleri bende var. Biraz araştırayım, belki ben hazırlayabilirim.

, Tuğrul Akça düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    110
zapp brannigan
pckolog, 22 saat önce tarihinde yazdı:

@zapp brannigan

VPN ile Almanya ve İngiltere üzerinden Netflix hesabıma girerek kontrol ettim. Happy Valley'in ilk iki sezonu Almanya'da açık, ama sadece ilk sezonda Türkçe altyazı var, ikinci sezonda mevcut değil. Stewart Lee's Comedy Vehicle'ın ilk üç sezonu İngiltere'ye açık, ancak onda da sadece üçüncü sezonda Türkçe altyazı var, ilk iki sezonda yok. Netflix Türkiye'ye gelecek olursak Happy Valley'in ilk sezonu, Stewart Lee's Comedy Vehicle'ın da sadece üçüncü sezonu ve bunların altyazıları var... Türkçe seslendirmesi ya da altyazısı bulunan filmleri, dizi ve sezonları otomatik olarak Türkiye'ye açık yapmışlar anladığım kadarıyla. Yoksa aklıselim bir Netflix çalışanı, bir komedi dizisini/şovunu ortasından itibaren izleseniz de olur gözüyle yarım yamalak eklemek istemezdi diye düşünüyorum.

Yine de Happy Valley'in 2. sezonunu ve Stewart Lee's Comedy Vehicle'ın 1, 2 ve 4. sezonu ile ilgili Netflix'ten istek yaptım. Daha önce BluTV telifi bittiğinden kaldırdıkları Mars belgeselini isteğim üzerine telifini uzattıklarını belirterek yayına koymuştu bir gün içerisinde. Netflix ondan gerçekten büyük bir firma mı merak ediyorum. Telifi dolan bitmiş bir ürünle kim bilir belki de altyazısı hiç var olmamış bir ürünü karşılaştırmak pek doğru olmaz ama en azından yaklaşımlarını mukayese edeceğim böylelikle.

Neyse, eğer olumlu geri dönüş yaparlar ve malum sezonlar platforma yakın zamanda eklenirse ben buradan altyazı dosyalarını sizlere ulaştırırım.

@Janoomma

Dizi benim elimde yok ama ham altyazı dosyalarını indirdim, buraya da ekliyorum. Forumdaki rehberler ve arkadaşların yardımıyla zaman içerisinde SubRip'e çevrilip portala yüklenir sanıyorum. [Mediafire]

Edit: Full House'un ham altyazılarını da yakın zamanda buradan paylaşırım...

Teşekkürler. Uğraştırmış olduk sizi. Sağ olun. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    110
zapp brannigan

Netflix'te Trailer Park Boys'un 11.sezonu çıkmış. Türkçe altyazısını ekleyebilecek arkadaşa çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    110
zapp brannigan

Efsanevi Peep Show dizisinin 8 sezonu birden Türkçe altyazılı olarak Netflix eklenmiş. Lütfen çok rica ediyorum biri riplesin şunun altyazısın.

https://unogs.com/video/?v=70217140

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    110
zapp brannigan

Sevgili @pckolog arkadaşımız bana istek yaptığım altyazıları gönderdi. Ancak uzantısız ham halde. Bu yüzden açamadım. Linki koyayım, programlarla uyumlu bir srt dosyası yapabilen arkadaşlar siteye de altyazıları yollamış olsun. O şekilde yararlanabilelim. 

Peep show, Doc martin ve Greenleaf altyazıları ayarı ve uzantısı olmadan mevcut linkte.

http://www.mediafire.com/file/31rcz1kq24bm4by/zapp-brannigan.rar

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.