Jump to content
Tuğrul Akça

[Homeland] #6x06 "The Return"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tayfunexx    2
Tayfunexx

Sezon iyice sarmaya başladı. Şu Berenson & Adal ikilisinin Mossad Nafisi olayları biraz karışıktı, umarım onu da aslını astarını çözeriz. Quinn sahneleri sıkıyor ama biraz sadece, üzüle üzüle izliyorum biraz da Quinn bey ne yapıyorsunuz havasında.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14    377
ozgun14

quinn kısmı cidden kötü oldu ölseydi keşke geçen sezonun sonunda. bazen çok kendinde bazen tamamen saçmalıyor.

ilk 4 biraz durgundu ama bu dizinin olayı bu, 4 4 4 gidiyolar. 4ün sonunda bir bomba patlatırlar bir de 8in sonunda. yalnız 5i izlerken bayaa heyecanlandım. diken üstü bir bölümdü terletti.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
aex1    67
aex1

Delirttiler beni ya...çok heyecanlandım...zaman çabuk geçti.....en azından 90 dakika olaydı....

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone

Arkadaş ne bitmez çilesi varmış şu adamın ya! Dert üstüne dert, ölümün ucundan döndüğü yetmedi bir de şu başına gelenlere bak. Quinn'in durumu muazzam yansıtılıyor izleyiciye, her ne kadar izlerken haline üzülsekte gerek oyuncu gerek karakter yazımı konusunda çok güzel bir iş çıkarmışlar. Şu an tek temennim bir şekilde tabiri caizse "bok yoluna" gitmemesi, bölüm sonu çok fenaydı zaten.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Atyonoz    1
Atyonoz

Nazar değmesin 6.sezon çok güzel gidiyor. Özellikle son 2 bölüm akıp gitti. Sezon ABD'deki yahudi lobisinin (Dar Adal karakteri üzerinden) başkana nüfuz edilmesi ve false flag operasyonları üzerinde duruluyor.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli

Yine mükemmel bölümdü Dar Adal 'ın öldüğü bayram ilan etsinler. Bölüm sonu için spoiler içinde bişi yazıcam direk oha dedim 

Spoiler

Soul'un karısı değilmi o ya eminim yanlışım yok o olması lazım direk ağır bi oha dedim :shock:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone
bettikli, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Yine mükemmel bölümdü Dar Adal 'ın öldüğü bayram ilan etsinler. Bölüm sonu için spoiler içinde bişi yazıcam direk oha dedim 

İçeriği Görüntüle

Spoiler

Quinn'in Almanya'daki yavuklusu değil miydi o ya :oleyo: Saul'un karısı başka birisiydi o değil o. Alman istihbaratından dı diye hatırlıyorum hatta. Öldü falan demişlerdi sanki.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli
Coilbone, 4 dakika önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

Quinn'in Almanya'daki yavuklusu değil miydi o ya :oleyo: Saul'un karısı başka birisiydi o değil o. Alman istihbaratından dı diye hatırlıyorum hatta. Öldü falan demişlerdi sanki.

Spoiler

Bana Soul'un hatun gibi geldi ama dediğinde olabilir ben 1 haftalık uykuya yatayım hakakten beklenecek gibi değil ya ama Saoul'un hatun ya fena karıştı kafam ki zaten karışıktı şimdi iyice gitti :oleyoel:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone
bettikli, Bir saat önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

Spoiler

tarihinde Coilbone tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli
Coilbone, 1 dakika önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

Astrid
Dediğim ablaymış. 

Spoiler

Ya neler oluyor harbi çok merak ediyorum ne çıkacak. Soul'un hatuna uyuz olduğumdan heralde direk o olsun istedim eninde sonunda belasını bulur diye :oleyo:

Çok fazla spoiler kutu var dimi izleyin izleyin :oleyoel:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14    377
ozgun14
Spoiler

ne bölümdü yav en sondaki kadını ben de sima olarak saulun karısına benzettim ama onun karısı esmer ve daha yaşlıcaydı yine de bayaa benziyo. bu bahsettiğiniz kişiyi sıfır hatırlıyorum. o yüzden ilk başta sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim ama seviniyomusuz iyi bari. carrie nin arabaya koşarken düşmesi resmen koltuktan kaldırdı beni nasıl gerildiysem artık. yine güzel bir bölümdü. başkan halefinin sekreteri geldiğinde ona zor çıkardılar sonra da tam içeri aldılar başkan kayıp muhabbeti döndürünce bunlar dedim bu kadını başka yere götürdüler görüştürmeyecekler sekreteriyle. neyse ki gerçekten firariymiş :D beraber geldiği kadın da öyle bir tipti ki mübarek yok boyunca gerildim yana çekip vursa da aşırmam sarılıp ağlasa da şaşırmam bomba patlatsa da şaşırmam... gerdin beni kadın :D

o polisle iyi bir ekip olacaklar derken dan diye ölmesi de şok etti beni. vay anasını valla güzeldi bölüm.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan
ozgun14, Bir saat önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

ne bölümdü yav en sondaki kadını ben de sima olarak saulun karısına benzettim ama onun karısı esmer ve daha yaşlıcaydı yine de bayaa benziyo. bu bahsettiğiniz kişiyi sıfır hatırlıyorum. o yüzden ilk başta sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim ama seviniyomusuz iyi bari. carrie nin arabaya koşarken düşmesi resmen koltuktan kaldırdı beni nasıl gerildiysem artık. yine güzel bir bölümdü. başkan halefinin sekreteri geldiğinde ona zor çıkardılar sonra da tam içeri aldılar başkan kayıp muhabbeti döndürünce bunlar dedim bu kadını başka yere götürdüler görüştürmeyecekler sekreteriyle. neyse ki gerçekten firariymiş :D beraber geldiği kadın da öyle bir tipti ki mübarek yok boyunca gerildim yana çekip vursa da aşırmam sarılıp ağlasa da şaşırmam bomba patlatsa da şaşırmam... gerdin beni kadın :D

o polisle iyi bir ekip olacaklar derken dan diye ölmesi de şok etti beni. vay anasını valla güzeldi bölüm.

O kadın

Spoiler

alman istihbaratçı.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nikoteen    255
Nikoteen

Dar Adalsız ve Saul'un da kısmen arka plânda kaldığı bir bölüm olmasına rağmen bir solukta izletti. Bu bölümde senaristlerin ne kadar önden gittiğini de görmüş olduk ya da en azından diziyi icra edenlerin ne kadar hazırlıklı olduğunu (önceden çekilmiş sahneleri uygun yerlerde kullanma yöntemi).

Halef başkan'ın oyunculuğu Carrie'ninkini bile gölgede bırakır oldu, karaktere çok iyi girmiş bir oyuncu, adını bile bilmiyorum ama çok çok çok başarılı.

Neyse ki Quinn

Spoiler

emin ellerde :)

Yine p.tesileri iple çektirir oldular :sayoleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eros    50
eros

Halef başkanın oyunculuğunu beğenenlere House of Cards dizisini öneririm. Zaten oradaki karakterinin bir devamı olarak Homeland a transfer edilmiş.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nikoteen    255
Nikoteen

@eros tesekkürler sirf bu oyunculuk için bile izlerim o diziyi artik 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk