Jump to content
Kill Master

Pentagram 30. Yıl Turnesi

Tavsiye Edilen İletiler

Kill Master    873
Kill Master

5g9AVq.jpg

Gruptan yapılan açıklama;

Alıntı

Selam arkadaşlar, grubun kurulmasının 30. yıldönümü için hazırladığımız "akustik" albüm 3 Mart Cuma günü nihayet yayımlanıyor. 
Kayıtlarda yer alan konuk müzisyenlere, her zaman destek olan yakınlarımıza ve bu macerada yolumuzun kesiştiği tüm müzikseverlere sonsuz teşekkürler.
Konserlerde görüşmek üzere.
- Pentagram, 2017

İzmir - 17 Mart Cuma - İzmir Arena

Ankara - 22 Mart Çarşamba - Jolly Joker

İstanbul - 25 Mart Cumartesi - Volkswagen Arena

Eskişehir - 29 Mart Çarşamba - 222 Park

Bursa - 31 Mart Cuma - Bursa Suare

Kaynak

tarihinde Nautilus tarafından düzenlendi
  • Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
OnurD    31
OnurD

17 Mart'ta oradayız! :Headbang2:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    873
Kill Master

İstanbul konseri afişi;

4PZXOA.jpg

Bilet fiyatları:

• İzmir
    • Balkon: 77 TL
    • Normal: 55 TL
  • Ankara
    •  VIP: 82,50 TL
    •  Normal: 55 TL
  • İstanbul
    •  Premium Tribün: 77 TL
    •  Saha İçi Ayakta: 55 TL
  • Eskişehir
    • Tam: 55 TL
    • Öğrenci: 45 TL
  • Bursa
    • Tam: 55 TL
    • Öğrenci: 45 TL

biletix'ten alabilirsiniz.

tarihinde Kill Master tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.690
elbais

Rotten Dogs'u Hakan söylemezse dinlemem aga :butwhy:

Şaka bir tarafa 30 yıl olmuş yuhh, yaşlandığımızı kafamıza çakan böyle gelişmerinde abv :foleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rjxone    9
rjxone

Eskişehir için biletlerimizi aldık bekliyoruz. Akustik performanslarını merak ediyorum. Mart ayının başında akustik albümleri çıkacaktı, konsere kadar dinleyip alışırız artık.

Bu arada Eskişehir konseri 29 Mart olarak güncellenmiş bugün mesajı geldi.

tarihinde rjxone tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    873
Kill Master

Albüm yayınlandı;

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    426
RyK

Söyle bir söyleşileri var izlemek isteyenlere paylaşalım.

Eline gitar alan herkes mutlaka bir "Sonsuz" çalmıştır. Gitar çalıyorum demenin altın kuralıdır gözümde. :butwhy: Eskiden takıldığım grupta herkes bir enstrüman çalardı. Derme çatma bir studyoyu kiralar orada bunları dinlerdik. Liseli gençlerin ceplerindekileri birleştirip voltranı oluşturması "Stüdyo Sahibi Canavarı"nı yenmeye anca yeterdi.:dansoleyo: Ben hiçbir yeteneği olmayan tayfadandım, dinleyiciydim. Eleştiri kısmı bana aitti, halende iyi eleştiririm.:afro: Bunlarla o zamanlar tanıştım. Metal müzik kavramı Metalica'dan öteye gitmedi bende. Slayer albümü almıştım Diabolica hiç dinlemedim ama deli gibi para verdim. O zamanlar yabancı albümler çok pahalıydı ve sadece satın alınabiliyordu. O zamanlar dediğim de İ.Ö. tabi. :oleyoel:

Bu sayfa vesilesiyle bir iki parçalarını tekrardan dinledim iyi oldu. Arada dinlemek güzel oldu, anılar tazelendi. 

tarihinde RyK tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    873
Kill Master
RyK, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Söyle bir söyleşileri var izlemek isteyenlere paylaşalım.

Eline gitar alan herkes mutlaka bir "Sonsuz" çalmıştır. Gitar çalıyorum demenin altın kuralıdır gözümde. :butwhy: Eskiden takıldığım grupta herkes bir enstrüman çalardı. Derme çatma bir studyoyu kiralar orada bunları dinlerdik. Liseli gençlerin ceplerindekileri birleştirip voltranı oluşturması "Stüdyo Sahibi Canavarı"nı yenmeye anca yeterdi.:dansoleyo: Ben hiçbir yeteneği olmayan tayfadandım, dinleyiciydim. Eleştiri kısmı bana aitti, halende iyi eleştiririm.:afro: Bunlarla o zamanlar tanıştım. Metal müzik kavramı Metalica'dan öteye gitmedi bende. Slayer albümü almıştım Diabolica hiç dinlemedim ama deli gibi para verdim. O zamanlar yabancı albümler çok pahalıydı ve sadece satın alınabiliyordu. O zamanlar dediğim de İ.Ö. tabi. :oleyoel:

Bu sayfa vesilesiyle bir iki parçalarını tekrardan dinledim iyi oldu. Arada dinlemek güzel oldu, anılar tazelendi. 

Stüdyo konusunda sen de bendenmişsin hocam. :oleyo: Ama böylesi de güzel, di mi? :D

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.