Putte

Bugün Hangi Dizi ve Dizi Bölümlerini İzlediniz?

Tavsiye Edilen İletiler

Putte

IMDB linki + kısa açıklama + 10 üzerinden puan...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pitiko
Training Day
  6.0/10
  6.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Suç, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    42 dk
  • Vizyon Trh
    2 Şubat 2017

IMDb ID tt4946972

Training Day (2017)

Adını ve konseptini Denzel Washington'a Oscar kazandıran aynı adlı filmden alan "Training Day"de Frank Rourke ile eğitime çıkan çaylak polisin maceralarını izleyeceğiz. L.A. Polis Departmanı Özel Araştırma Birimi'nin buyruk amiri rolünde Bill Paxton karşınızda.

Oynayan 2 bölümü izledim. Yolsuz olduğu iddia edilen kıdemli polis ve yanına verilen çömez memur. Şimdilik vasat ama potansiyel vaat ediyor.
İyi oyuncular, tanıdık yüzler mevcut. Akış biraz tutuk gibi ama açılabilir. En azından 5 bölüm şans vereceğim.

Notum: 6/10

[Not: IMDB butonunu özledim.]

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Fildir
The Good Place
  8.1/10
  8.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi, Dram, Fantastik
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    22 dk
  • Vizyon Trh
    21 Eylül 2017

IMDb ID tt4955642

The Good Place (2016)

Dizi; yaşamı boyunca pek de iyi bir insan olmayan Eleanor’un bu durumu düzeltmek için harekete geçmesini ve onun akıl hocalığını üstlenen Michael’ın yaşadıklarını komik bir dille anlatıyor.(beyazperde)

1. Sezon

Kahkalara boğmayan ancak hep gülümseten ve sıcakkanlı bir dizi. Sezon finaline kadar gayet iyiydi sezon finali ise harikaydı. Kristenn Bell'e de diyecek laf yok zaten. :x

Sezon 8/10

Sezon finali 9/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon
Shameless
  8.7/10
  8.4/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    46 dk
  • Vizyon Trh
    25 Ocak 2013

IMDb ID tt1586680

Shameless (2011)

Chicago'nun varoş mahallelerinden birinde oturan Gallagher ailesinin etrafında geçen zaman zaman komik, zaman zaman ise yürek burkan olayları anlatıyor. Frank Gallagher, 6 çocuk sahibi bekar bir babadır. Ama baba demeye bin şahit isteyen bir adamdır. Oldukça sahtekar ve çıkarcı bir adam olan Frank aynı zamanda da alkolsüz tek bir dakika bile geçirmemektedir. Frank'in 6 çocuğu ise babalarından bağımsız tek başlarına hayatlarını sürdürmeyi kendi aralarında koordine olarak başarıyorlardır.

7. Sezon

Bu diziye gerçekten hayret ediyorum, aradan bunca sezon geçti, tüm karakterler çok değişti, büyüdüler gözümüzün önünde ama hikaye sanki izlediklerimiz gerçek insanların hayatlarıymış gibi akmayı sürdürüyor. Yani bu değişimi bu kadar doğal verebilmek ciddi bir başarı bence. Yaptığı işi bu kadar kaliteli yapan bir dizi kendi alanında yok sanırım. Daha böyle on sene devam etse izlerim, ki bunu en sevdiğim diziler için bile söyleyeceğimi sanmıyorum. Uzamasın da dizi bozmadan bitsin derim hep. Neyse, yine her zamanki kalitesinde bir Shameless sezonu izledik, hala başlamayan varsa durduğu hata. 

9/10

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli
Lethal Weapon
  8.1/10
  7.2/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Suç, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    44 dk
  • Vizyon Trh
    21 Şubat 2017

IMDb ID tt5164196

Lethal Weapon (2016)

Eski bir asker olan Teksaslı polis Martin Riggs, karısı ve bebeğini kaybettikten sonra yeni bir hayata başlamak için Los Angeles’a taşınır. Los Angeles Polis Merkezi’nde de Dedektif Roger Murtaugh ile ortak olur. Murtaugh küçük bir kalp krizi geçirmiş olduğu için stresten uzak durması gerekmektedir ama ele aldıkları davalar nedeniyle bu o kadar da kolay olmayacaktır.

Ben izlerken ciddiden keyif alıyorum. Filmin yerini tutamaz tabiki ama bu ara beni eğlendiren dizilerden

7/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14
Halt and Catch Fire
  8.3/10
  8.6/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    1 Haziran 2014

IMDb ID tt2543312

Halt and Catch Fire (2014)

Dizi, 1980'li yıllarda geçiyor ve bizi bilgisayar teknolojisinin patladığı döneme götürüyor. IBM, Apple gibi dev şirketler bilgisayar piyasasının tekelindedir ve geleceği gören bir bilgisayar mühendisi bu şirketlere karşı mücadele etmeye başlar. Son kullanıcı, bu firmaların sunduğu sistemleri satın almak zorundadır. Ama ana karakterimiz Joe MacMillan, bilgisayar teknolojisinde keşfettiği açıklarla toplama bilgisayarın temellerini oluşturmaya başlar.

Tamamen beklentisiz girip ilk bölümünün başından memnun kalktım. Konu ve geçtiği dönem güzel ama beni en çok sardıran kısmı karakterler ve oyuncular oldu. Dört karakteri ve canlandıran oyuncuları da ilk sahnelerinden itibaren sevdim. Böyle olunca da izlemesi çok kolay oldu.

Final sezonu almış olan dizinin sezonları da kısa kısa olunca güzel gideceğini şimdiden hissediyorum.

Puanım:8/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli
Arrow
  7.7/10
  6.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Macera, Suç
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    42 dk
  • Vizyon Trh
    3 Şubat 2013

IMDb ID tt2193021

Arrow (2012)

Zengin bir ailenin çocuğu olan Oliver Queen yatıyla çıktığı geziden sonra denizde kaybolur ve öldüğü düşünülür. Fakat beş yıl sonra tamamen değişmiş biri olarak evine döner. Tek bir amacı vardır; başına başlığını takıp şehrindeki kötülerin ve yozlaşmışların sonunu getirmek.

Sezon iyi başladı 3 bölümden sonra geçen sezondan daha kötü hale geldi. Sırf vakit geçsin diye izliyorum son bölüm 5/10

Supernatural
  8.5/10
  8.5/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Dram, Fantastik, Korku
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    44 dk
  • Vizyon Trh
    9 Ekim 2006

IMDb ID tt0460681

Supernatural (2005)

Dizi Dean Winchester ve Sam Winchester kardeşlerin babalarının kayıp olmasından sonra tekrar bir araya gelip Sam'in bıraktığı avcılığa geri dönmesiyle başlar. İki kardeş hayatlarını babaları ile beraber, annelerinin küçükken bir varlığın yakarak öldürmesi sonucu insanları bu gibi varlıklardan korumaya adamışlardır. Fakat avcılık ile uğraşmak istemeyen ve normal bir yaşam sürmek isteyen Sam babası ile tartışarak evi terk etmiştir. Yıllarca abisi ve babasından ayrı yaşayan Sam, üniversitede eğitim görmüş, Jessica isminde bir kız ile evlenme aşamasına gelmiştir. Üniversiteden mezun oldukları gece uzun zamandır görmediği abisi Dean, babasının birkaç haftadır kayıp olduğunu ve yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Sam babasını bulmak için son bir kez abisinin yardımına gider. Babasını arayışları netice vermeyince Dean ona yeniden avcılığa dönmesi için teşvik eder fakat Sam kabul etmez. Aynı gece Sam eve dönünce, nişanlısı Jessica'nın annesi gibi tavana yapıştığını görür. Müdahale etmesine fırsat kalmadan Jessica'nın alevler içinde kalarak ölmesine tanık olur. Bunun üzerine Sam, hem insanları bu gibi yaratıklardan kurtarmak için hem de annesini ve nişanlısını öldüren yaratığı bulup yok etmek için yeniden avcılık yapmaya başlar.
Son güncelleme:

Adamlarla aile gibi olduğumuzdan 30 sene daha devam etse izlerim farketmez. Son bölüm ilk 20 dakikası Dean sağlam kahkaha attırdı işler sonradan yine çığırından çıktı. Bu bölüm Jensen Ackles üzerine yoğunlaşılmış ki Supernaturalin bildiğimiz komedi bölümlerinden biriydi sonunda sürekli Dean görselleri kulanılınca bi an ne oluyor diye düşünmedim değil twitterda yanlış hatırlamıyorsam kendiside supernatural family hastag ile bişi yazmıştı bi an dizi gelicek sezon onayı almışken dizidenmi ayırlıyor diye korkmadım değil  8/10

Suits
  8.6/10
  8.3/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    44 dk
  • Vizyon Trh
    2 Aralık 2013

IMDb ID tt1632701

Suits (2011)

Harvard'dan kovulan Mike Ross, zekasıyla Harvey Specter''ı etkileyerek New York'un en başarılı şirketlerinden birinde avukat olarak çalışma fırsatı yakalar. Artık ifşa olma riski bile, birbirinden zorlu davaların üstesinden gelmelerini engelleyemeyecektir.
Son güncelleme:

Favori dizilerimden Luis Litt için ayrı bir dizi bile çekilebilir. 7/10

Ekleme

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14
bettikli, 12.02.2017 - 18:59 tarihinde yazdı:
Suits
  8.6/10
  8.3/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    44 dk
  • Vizyon Trh
    2 Aralık 2013

IMDb ID tt1632701

Suits (2011)

Harvard'dan kovulan Mike Ross, zekasıyla Harvey Specter''ı etkileyerek New York'un en başarılı şirketlerinden birinde avukat olarak çalışma fırsatı yakalar. Artık ifşa olma riski bile, birbirinden zorlu davaların üstesinden gelmelerini engelleyemeyecektir.
Son güncelleme:

Favori dizilerimden Luis Litt için ayrı bir dizi bile çekilebilir. 7/10

Dün izledim son bölümünü. (6x13) Harvey Louis atışmaları için sonsuza dek izlenebilir. Ekip harika iş çıkarıyor. Fazla atarlı karakterleri olsa da laf sokmaları falan derken büyük bir keyifle izliyorum hepsini.

Puanım : 9/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli
Just now, ozgun14 said:

Dün izledim son bölümünü. Harvey Louis atışmaları için sonsuza dek izlenebilir. Ekip harika iş çıkarıyor. Fazla atarlı karakterleri olsa da laf sokmaları falan derken büyük bir keyifle izliyorum hepsini.

Aynen ikisinin atışmaları bazen kahkaha attırıyor ki dediğin gibi son bölümde Harvey ile aralarındaki konuşma çok çok iyiydi :oleyo:  ooooo  oleyo da gelmiş hazır kullanayım 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MustafaALKAN
Taboo
  8.5/10
  8.1/10
  • Ülke
    İngiltere
  • Tür
    Dram, Gizem, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    59 dk
  • Vizyon Trh
    30 Haziran 2017

IMDb ID tt3647998

Taboo (2017)

James Keziah Delaney babasının bıraktığı gizemli mirası bulmak için gittiği Afrika'dan tam 10 yıl sonra 1814'te Londra'ya geri döner. Delaney haksızca yürütülen bir savaşta İngiltere ve Amerika arasında tehlikeli bir oyun oynarken kendisini Doğu Hindistan Şirketi'yle karşı karşıya bulur ve böylece maceraperest James Keziah Delaney 1800'lerin başında kendi denizcilik imparatorluğunu kurar. || Nehirin~

It's Always Sunny in Philadelphia
  8.8/10
  7.8/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    22 dk
  • Vizyon Trh
    4 Ağustos 2005

IMDb ID tt0472954

It's Always Sunny in Philadelphia (2005)

Philadelphia’da kendi halinde bir İrlanda barı işleten dört kafadar, iş yaşamının ve insan ilişkilerinin yetişkin dünyasına adım attıklarında hayatın sadece kendileri etrafında dönmediğini görecek; çarpık ve küstah bakış açıları, yanlış yargıları ve tutarsız kararları başlarını sık sık derde sokacak. Hepsi birbirinden sahtekar ve muhalif olan ve kişisel çıkarları için yalan söylemekten çekinmeyen bu sıradışı işletmecilerin karakterlerindeki kusurlar onları zor durumda bırakacak ve can sıkıcı sonuçlar doğmasına sebep olacak. Her seferinde yaptıkları hataların sorumluluklarını yüklenmekten de kaçınan ve yaşama olabildiğince günü birlik ve yüzeysel yaklaşan kafadarlar aslında hayatta karşılaşabilecek en kötü insan örnekleri olarak izleyicileri hem kızdıracak hem de bol bol güldürecek. Dizinin eşcinsellikten kürtaja, gençlere içki satışından ırkçılığa her türlü tartışmalı konuya karakterleri aracılığıyla getirdiği politik olarak tamamıyla yanlış yaklaşımlar son derece zekice yazılmış senaryosu sayesinde amacına ulaşıyor.
Son güncelleme:

Black Sails
  8.3/10
  8.0/10
  • Ülke
    South Africa, Amerika
  • Tür
    Macera, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    56 dk
  • Vizyon Trh
    25 Ocak 2014

IMDb ID tt2375692

Black Sails (2014)

Uzun zamandır beklenen korsan macerası Black Sails’da Kaptan Flint ile adamlarının Robert Louis Stevenson’ın klasikleşmiş romanı “Define Adası”ndan yirmi yıl önce başlarından geçen hikayesi anlatılıyor. Döneminin en zeki ve en korkulan korsan kaptanı olan Flint mürettebatına hızlı konuşan genç bir adamı yani John Silver’ı da alıyor. Mürettebat yok edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve korsanların, fahişelerin, hırsızların, servet arayanların bolca bulunduğu, hem aydın idealleriyle hem de çarpıcı barbarlığıyla göze çarpan, dönemin tanınan suç bölgelerinden olan New Providence Adası’nı kurtarmak için savaşıyor.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
yessör
Shooter
  7.6/10
  5.7/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    18 Kasım 2016

IMDb ID tt4181172

Shooter (2016)

Vietnam Savaşı'nda keskin nişancı olarak görev almış Bob Lee Swagger/Bob 'the Nailer' (Ryan Phillippe) etrafında döner. (Bu karakter gerçek hayatta ABD Deniz Piyadeleri'nde sniper olarak görev almış, Vietnam Savaşı'nda uzun mesafede yaptığı atışlarla ün yaparak efsane olmuş Carlos Hathcock'u yansıtmaktadır.) Geçmişini geride bırakmak isteyen Bob uzun süredir küçük bir kasabada inzivaya çekilmiştir. Ondan son bir görev için işine geri dönmesi istenmektedir. Ancak bu yeni görevinde ABD Başkanı'na yönelik bir suikast komplosu tuzağına düştüğünü farketmesi uzun sürmez. Onun amacı artık bu sır perdesini aralamak ve başkanı her türlü suikast girişimine karşı korumaktır.

Matt Damon sağ olsun filmini göz kırpmadan izlemiştim ama bu diziyi artık çok uzattılar. Bu bölümde pusu kuran pusu kurana herkes bir birinin arkasından iş çevirdi ama keyif vermedi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
budgee66

Şu an çalışıyorum ama akşam The Blacklist S4E3 ve sonrasını izleyeceğim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli
Taboo
  8.5/10
  8.1/10
  • Ülke
    İngiltere
  • Tür
    Dram, Gizem, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    59 dk
  • Vizyon Trh
    30 Haziran 2017

IMDb ID tt3647998

Taboo (2017)

James Keziah Delaney babasının bıraktığı gizemli mirası bulmak için gittiği Afrika'dan tam 10 yıl sonra 1814'te Londra'ya geri döner. Delaney haksızca yürütülen bir savaşta İngiltere ve Amerika arasında tehlikeli bir oyun oynarken kendisini Doğu Hindistan Şirketi'yle karşı karşıya bulur ve böylece maceraperest James Keziah Delaney 1800'lerin başında kendi denizcilik imparatorluğunu kurar. || Nehirin~

işler baya karıştı, tempo baya artacak gibi. Oyunculuklar hakkaten çok iyi 8/10

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MustafaALKAN

Homeland S06E04, henüz izlemedim ama muhtemelen akşama izlerim

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ismail0100
2 Broke Girls
  6.7/10
  6.8/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Komedi
  • Dil
    İngilizce, Korece, Yidiş, İbranice, İspanyolca, Arapça, Ukrainian
  • Süre
    22 dk
  • Vizyon Trh
    12 Mart 2012

IMDb ID tt1845307

2 Broke Girls (2011)

Başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, iş dışında hayal kurmaya vakti olmayan Max ile o güne kadar tüm hayalleri anında gerçeğe dönüştürülmüş Caroline'ın ortak hayallerinin peşinden koşma hikayesini anlatıyor. Sex and the City’nin yaratıcılarından Michael Patrick King’in imzasını taşıyan ve başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, son yıllarda erkeklerin hüküm sürdüğü komedi dizileri arasında öncelikle bu yönüyle dikkatleri çekiyor. Dizinin başkarakteri Max’i canlandıran Kat Dennings, erkek egemenliğinden bunalan izleyiciler için fıstık gibi iki kızın maceralarını anlatan bu dizinin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyor. Bugüne kadar birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde yer alan Dennings, kariyerinde yıllardır beklediği hamleyi sonunda 2 Broke Girls ile yapmayı başardı. Caroline Channing'i canlandıran Beth Behrs ise bu “eski milyoner/ yeni züğürt” karakterinin kızın bazı izleyicilere fazlasıyla “züppe” gelebileceğini, ancak onun sadece dilinin kemiği olmadığını söylüyor. Behrs’e göre dizinin iki ana karakteri birbirine muhtaçlar. Max’in çalışkanlığı ve el becerisiyle ürettiği top kekleri var; Caroline’da ise bu top kekleri pazarlayarak köşeyi dönmeyi düşünecek kadar büyük bir hayal gücü... Bunun için ihtiyaçları olan tek şey ise; 250 bin dolarlık bir sermaye.

İdare ediyor 7/10.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kizancik
The Young Pope
  8.4/10
  5.7/10
  • Ülke
    İtalya, Fransa, İspanya, İngiltere, Amerika
  • Tür
    Dram
  • Dil
    İngilizce, Endonezce
  • Süre
    50 dk
  • Vizyon Trh
    5 Kasım 2016

IMDb ID tt3655448

The Young Pope (2016)

Başrollerinde Jude Law ve Diane Keaton'ın yer aldığı The Young Pope, muhafazakar kimliğiyle ve yoksullara karşı merhametiyle ön plana çıkan, çatışmalarla ve karışıklıklarla dolu Amerikalı bir papanın hikayesini merkezine alıyor.

Kurgu, oyunculuk, kostümler, mekânlar, müzikler güzel. Politikayı, ihaneti, arayışı, inancı sorgulayan bir yapım olmuş.

"Jude Law" seçimiyle de nokta atışı yapmış dizi.

8/10.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eros
Homeland
  8.4/10
  8.1/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Suç, Dram, Gizem
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    55 dk
  • Vizyon Trh
    29 Aralık 2011

IMDb ID tt1796960

Homeland (2011)

Son güncelleme:

Homeland 6.sezon 4.bölüm

Spoiler

İlk üç bölümde yeni sezona tam adapte olamamıştım ama 4.bölümle birlikte bu sezona bağlanmış bulunuyorum. İlk sezonlardaki "çatlak CIA ajanı şüphelendiği kişinin kötü adam olduğunu etrafına bir türlü anlatamaz" teması bu sefer Quinn'de hayat buluyor. Bakalım kendi iddialarını ispatlamak için bin dereden su getirip krizlere giren Carrie, Quinn'in şüphelerini ciddiye alacak mı? Bölüm sonundaki olay şaşırttı, sezon şimdi başlıyor, dedirtti...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ege
"Legion" Chapter 1
  9.0/10
  10/10
  • Ülke
    Amerika, Kanada
  • Tür
    Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    70 dk
  • Vizyon Trh
    9 Şubat 2017

IMDb ID tt6143054

"Legion" Chapter 1 (2017)

Sürükleyici bir pilot bölümüydü. Konusu fazla ilgimi çekmese de yoğun öneriler sonucu izlemeye karar verdim. Hoşuma gitti ilk bölüm. 

Tuhaf aynı zamanda merak uyandırıcı bir dizi olacak gibi. Oyunculuklar ve özellikle de müzikleri çok beğendim.

7.5/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli
Homeland
  8.4/10
  8.1/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Suç, Dram, Gizem
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    55 dk
  • Vizyon Trh
    29 Aralık 2011

IMDb ID tt1796960

Homeland (2011)

Son güncelleme:

Dizi yine bir anda vites arttırdı. Tek kişi değil genel olarak işlenmesi çok farklı kılıyor diziyi. Senaristler bile Hillary kazanaır diye ön görmüş heralde ki ters köşeye yattılar :fool: 8/10

Quantico
  6.7/10
  6.0/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Suç, Dram, Gizem
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    42 dk
  • Vizyon Trh
    10 Şubat 2016

IMDb ID tt4428122

Quantico (2015)

FBI akademi yeni ajanlarını aramaktadır, Alex Parrish!ın adaylık başvurusunun kabul edilmesiyle hayatı değişecektir. Akademiye birçok öğrenci kabul edilmiştir ancak verilen görevlerdeki başarılarına göre elenerek sadece başarılı olanlar yeni ajanlar olacaktır ancak Amerika’ya yapılmış en büyük terörist saldırısının ardından tüm adaylar şüpheli konumuna gelecektir. Alex bu saldırıdan şans esiri kurtulmuş olsa da FBI gözünde en büyük şüpheli odur ya gerçeği ortaya çıkartacaktır ya da bu saldırı onun üzerine atılacaktır.

Çok fazla flashback yapmaya başladılar sinir bozmaya başladı. Tek bölüm içinde bazen 7 ve üzeri geçmiş zaman şimdiki zaman falan derken bayıyorlar 3. sezon onayını alsa bile son sezonu olur aynı şekilde giderlerse 5/10

24: Legacy
  6.2/10
  6.8/10
  • Ülke
    Amerika
  • Tür
    Aksiyon, Suç, Dram
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    41 dk
  • Vizyon Trh
    7 Haziran 2017

IMDb ID tt5345490

24: Legacy (2016)

Dizi; geçmişinden hayatı pahasına kaçan eski asker Eric Carter'ın kendini CTU'nun içinde bulmasını ve Amerika'nın yaşayabileceği en büyük terör saldırısını önlemeye çalışmasını anlatıyor.

Gözler Bauer'i illaki arıyor o saatin sesi insanın kulağına her çalındığında bi tebessüm oluyor. Dizi aksiyonuyla iyi gidiyor 7/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MustafaALKAN
Fortitude
  7.4/10
  9.0/10
  • Ülke
    İngiltere
  • Tür
    Dram, Korku, Gizem
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    29 Ocak 2015

IMDb ID tt3498622

Fortitude (2015)

Fortitude dünyada başka benzeri olmayan bir yerdir. Kuzey Kutup Bölgesi'nin fırsatları, zenginliği ve keşfi vaadi ile geleceği parlak, kutup doğasının vahşi güzelliğiyle kuşatılmış ve dünyadaki en güvenli kasabalardan biri olan Fortitude'da hiçbir şiddet suçu işlenmemişti. Ta ki şimdiye kadar. (Nehirin~)

Karlarla kaplı mekanlar, buzullar, kuzey ışıkları lapa lapa yağan kar altında çekilen sahneler için bile izlemeye değer yapım 7,5/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.