Jump to content
Tuğrul Akça

[Agents of S.H.I.E.L.D.] #4x16 "What If…"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    173
NeC

Nasıl geri dönecek bu adam şimdi?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    377
Uzunserdar
NeC, 23 saat önce tarihinde yazdı:

Nasıl geri dönecek bu adam şimdi?

Oldukça ilginç olacak ama aklımda uçuk bir teori var.

Spoiler

Alien 4 filmindeki gibi dna örneğinden klonu yaratılır Darkhold sayesinde yeterince bilgi aldığından Aida. Daha sonra bilinci framework'a aktarılır. Yada diğer kişilerin bilincinden yola çıkılarak, oradaki hatıralarını kullanıp öyle yaratılabilir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Joel_Barish    6
Joel_Barish
Spoiler

Benim anladığım kadarıyla, Framework'te olabilmek için yaşıyor olmanız gerekmiyor. Daisy için yaratılmış dünyada yer alan bir karakter sadece. Belki de Daisy'nin pişmanlığı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    120
dagon
Joel_Barish, 2 saat önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

Benim anladığım kadarıyla, Framework'te olabilmek için yaşıyor olmanız gerekmiyor. Daisy için yaratılmış dünyada yer alan bir karakter sadece. Belki de Daisy'nin pişmanlığı.

Evet tam olarak öyle. Ama benim merak ettiğim Daisy'nin bilinci gerçekten framework'te olduğunu nasıl anladı ve öyle kalabilecek mi ? Yoksa bir süre algısı değişip framework'u gerçek dünya sanmaya başlayacak mı? Ayrıca Jemma orada ölüydü. Onu ne yapacaklar, o da meçhul.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Joel_Barish    6
Joel_Barish
dagon, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet tam olarak öyle. Ama benim merak ettiğim Daisy'nin bilinci gerçekten framework'te olduğunu nasıl anladı ve öyle kalabilecek mi ? Yoksa bir süre algısı değişip framework'u gerçek dünya sanmaya başlayacak mı? Ayrıca Jemma orada ölüydü. Onu ne yapacaklar, o da meçhul.

O konuyla ilgili düşüncemi 15. bölümün başlığında yazmıştım. Framework'e girdiği anda tabutta uyanacak ve Kill Bill tarzı bir çıkış yapacak gibi geliyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone

Bu dizi kafayı yedirtir insana ya, ara vermişler yine. 16. bölüm 5 Nisan'da gözüküyor takvimde. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    173
NeC
Coilbone, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Bu dizi kafayı yedirtir insana ya, ara vermişler yine. 16. bölüm 5 Nisan'da gözüküyor takvimde. 

Geçtiğimiz 2 sezonda arayı Agent Carter ile dolduruyorlardı. Bu sene o da yok. :( 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
LeviaX    164
LeviaX

Agent Ward adamım ya dönsünde nasıl dönerse dönsün dediklerimden ve dönüyor :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    120
dagon
Joel_Barish, 23.02.2017 - 18:29 tarihinde yazdı:

O konuyla ilgili düşüncemi 15. bölümün başlığında yazmıştım. Framework'e girdiği anda tabutta uyanacak ve Kill Bill tarzı bir çıkış yapacak gibi geliyor.

Bir farkla tahmin etmişsin. Zavallıya tabut bile vermemişler. Direk başka bir ölünün üzerine atmışlar. Sanırım Fitz Dark Side'ta olsun diye kasten yapılmış bir şeydi bu. Fitz'în Aida'ya olan merakını burada da aşka çevirmişler. Fitz için epey senaryo yazmış Aida. Ayrıca tüm dünyanın Hydra olduğu yerde Ward'un Hydra'ya ihanet etmesi da ayrı güzel. Tamamen sadık yaratsalardı, güzel bir detay atlanmış olurdu.

''What if'' senaryolarını hep sevmişimdir. Umarım Flash'taki Flashpoint Paradox gibi 2 bölümde halletmezler de uzunca bu yeni dünyayı izleriz. Bir de Avengers'a ne olduğunuyla ilgili ufak ipuçları verirlerse tadından yenmez. Tabi CA:TWS'da herkesi öldürme planları vardı, direk ona da bağlayabilirler.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Yine güzel bölümdü. Fringe, Flash, AoS derken LoT'ta da yaptılar aynı şeyi. Bu evren olayı güzel oluyor ama bir süre sonra da sıkmaya başlıyor. Buradaki ise harika olmuş. Özellikle Ward'un böyle çıkacağı hiç aklıma gelmezdi. Çok güzel bağlamışlar. Önceki sezonki Hydra yaratığını Ward yapmaları rezaletinden sonra bu sefer daha beteri olur diyordum ama olmadı. Şu andaki dizilerden açık ara en severek izlediğim bu herhalde.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    481
heroson

Gerçekten çok güzel bölüm olmuş. Tam AoS'den de sıkılmaya başlıyordum ki bu bölüm ile yine tavladı beni. Evreni iyi kurgulamışlar, detaylar ''what if''ler cuk olmuş :28:.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DuaL    14
DuaL

Bölüm mükemmeldi, su gibi aktı gitti. Daha da uzun olsaydı keşke dedim. Sondaki olay ise Bu mu yani dedirtti.>:(

Ward'u şekillendiren karakter Skye arkadaşlar. O yüzden Hydra'ya ihanet etmesi doğal.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone

Verdiği aralara hala kızgın olsam da, beklediğime değdi bu bölüm. Çok kısa sürmese bari de tadına varabilsek alternatif evrenin.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
cypress    90
cypress

Tamam seviyorum bu diziyi izlemeyi ama ben biraz sıkıldım bu LMD olayından. Tamam fikir güzel (gerçi başka dizi-filmlerden esinlenme var), iyi işliyor sayılırsınız ama biraz fazla uzadı gibi geliyor bana. Artık şu adamlarınızı bir uyandırın, tüm lmd'leri gebertin gitsin arkadaş. İnşallah sezon sonuna kadar bunu götürmezler böyle. Ya konu bulamıyorlar ya da ABD'deki reytingler iyi, böyle devam edelim hacı mantığındalar. Neyse...

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk