Jump to content
CloudT

Goblin Slayer

Tavsiye Edilen İletiler

CloudT    63
CloudT

 

afe8c921c677b240aa49a7b8b0a11695.jpg

Yeni başladığım serilerden biri ve şu an 9 bölümü var. 9. bölümde dün yayınlandı. Roman uyarlaması olduğunu öğrendim ve açıkcası fena da gitmiyor. Tür olarak sarar mı bilmem ama seinen öğelerini ciddi şekilde taşıyor. Tecavüz, fiziksel şiddet, savaş, kan, ter ne ararsanız var. Beğenmediğim noktaları da var tabii. Henüz yeni bir seri olduğundan bir süre için şans vermeyi düşünüyorum.

Konu olarak başta genç bir rahibemiz var ve ilk macerasına çıkar, bir ekibe katılır. Herkes pek neşelidir ve geçmişten görüntüler de yayınlanır; neler yapmak istedikleri falan... Sonra bu iş pek iyi bir şekilde gitmiyor derken "Goblin Slayer" karakteri devreye giriyor ve bu genç kızımızı kurtarıyor. Daha sonra bunlar bir nevi ekip oluyorlar. Goblin Slayer karakteri de adı üstünde sadece goblin avlayan biri. Başka bir maceraya katılmıyor, goblin lafını duyunca da çat atlıyor. Kafayı goblinlerle bozmuş. Kısaca böyle.

Serinin Adı: Goblin Slayer

Türkçe Çeviri/Düzenleme: Stolen Çeviri

Çevrimiçi Okuma: MangaTR

Seri içi görüntüler;

Spoiler

15732145_1819437181663521_50831847202544

hqdefault.jpg

 

 

Not: Seriyi ele alanlardan biri değilim ve maksat "Manga Çevirileri"ni de aktif tutmak ve ele alan ekiplerin reklamını yapmak. Zaten malum yer olarak birçok şekilde reklam ve tanıtımlarını yapmaya özen gösteriyoruz ama buraya da itinayla ara ara ekleyip farklı ekipleri dolaylı olarak tanıtmaya çalışırız; manga çalışmalarıyla birlikte tabii.

tarihinde CloudT tarafından düzenlendi
 • Beğeni 1

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


 • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

  Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

 

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

  Yöneticilerimiz

 • mnfc
  mnfc *Admin
 • awalanche
  awalanche Admin
 • SABRE
  SABRE Admin
 • Putte
  Putte *Admin
 • Emre
  Emre Admin
 • yoruk
  yoruk Admin
 • Tuğrul Akça
  Tuğrul Akça Admin

Bizi takip Edin

FACEBOOK

TWITTER

×