Jump to content
CnBkrtl

[Prison Break] 5.Sezon

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    650
Tuğrul Akça
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Abdulhamid    34
Abdulhamid

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    340
Uzunserdar

Taliplisi var mı acaba malum sebeplerden dolayı. o.O

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Abdulhamid    34
Abdulhamid

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eros    44
eros

İlk iki sezon izleyip sonra bırakmıştım. Hafızası güçlü bir arkadaş dizinin son kaldığı yeri ve ana karakterleri kısaca hatırlatırsa çok makbule geçer...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Adamlar aynı gün yayınlanan 2 dizide birden oynuyor. :oleyo:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
nickname    2
nickname

çok özlemişim.. hayatımda izlediğim ilk yabancı dizilerimden birisiydi. çok iyi geldi :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kerem    7
kerem

Dizi bence eski tadıyla başladı ve bu şekilde de devam ediyor. Tüm karakterleri özlemişiz be :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
better    174
better

Dizi eski kalitede başlamadı sanki, geçişler çok hızlı aceleye gelmiş gibi ilerliyor, sanki 2 sezonda bitirecekler gibi olaylar müthiş hızda ilerliyor, yerine oturmayan birşey var, tam alışamadım, umarım biraz daha özen gösterirler çünkü sadece bir Scofield var diye izlenmez bir dizi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
facx    1
facx

ilk sezon hariç(hadi 2 de fena değildi) zaten meeeh bir diziydi de bu son sezon çok kötü değil mi ya ? 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ekedi    1
ekedi

Arkadaşlar bazı şeylere fazla takıyorum. Bana mı öyle geldi. Bu dizi dünyaya ve kendi halkına karşı algı operasyonuna girişmek için yeniden canlandırıldı!!! 

Poseidon CIA den farklı ideoloji taşıyormuş da, Ondan kontrolden çıkmış da ISİD i kullanarak ortalığı karıştırıyormuş da, aslında ABD hükümetinin İŞİD le işi yokmuşta, hep bu çürük yumurtanın işiymiş de!!!

Dünyada ve Kendi ülkelerinde ortaya çıkan İŞİDİ CIA kurdu düşüncesini manipüle etme çabası için bu diziyi yeniden ekranlar döndürmek ve bu algıyı göze soka soka vermek:) 

Bir tek benim dikkatimi mi çekti?

Yoksa dizinin temposu çok iyi gidiyor, peşi sıra sahneleri tahmin etmek kolay olsa bile:)

tarihinde ekedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Maxpayne53    19
Maxpayne53

İçindeki göndermeleri ve bir takım fikirleri insanlara aşılama muhabbetini geçersek, dizi uzun süre sonra kaldığı yerden eski kalitesinde devam ediyor bana göre. Bazı arkadaşlar eskisi gibi değil diyorlar ama şöyle de bir gerçek var. Dizinin 5. sezon bölüm sayısı 9 bölüm olduğu için, eskisi gibi olaylar uzun uzadıya anlatılamaz arkadaşlar. Konunun özünü çok fazla detayı kesmeden vermek bölüm sayısının azlığı yüzünden pek kolay olmayacaktır. 6. Sezon dizinin bölüm sayısı biraz fazla olursa belki aranan eski tat bulunabilir ama bence gayet güzel ilerliyor. 

Velhasıl bir çok arkadaşımız eski dizilerdeki o güzel seyiri bulamıyor haklı olarak. Ama yapacak bir şey yok. Gönül isterdi ki House MD'de Wilson'un kanser olduğu bölümler house'un rüyası olsun ve dizi kaldığı yerden devam etsin ama olmuyor işte. :butwhy:

tarihinde Maxpayne53 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Gabe Logan    1
Gabe Logan
Maxpayne53, 04.05.2017 - 10:32 tarihinde yazdı:

İçindeki göndermeleri ve bir takım fikirleri insanlara aşılama muhabbetini geçersek, dizi uzun süre sonra kaldığı yerden eski kalitesinde devam ediyor bana göre. Bazı arkadaşlar eskisi gibi değil diyorlar ama şöyle de bir gerçek var. Dizinin 5. sezon bölüm sayısı 9 bölüm olduğu için, eskisi gibi olaylar uzun uzadıya anlatılamaz arkadaşlar. Konunun özünü çok fazla detayı kesmeden vermek bölüm sayısının azlığı yüzünden pek kolay olmayacaktır. 6. Sezon dizinin bölüm sayısı biraz fazla olursa belki aranan eski tat bulunabilir ama bence gayet güzel ilerliyor. 

Velhasıl bir çok arkadaşımız eski dizilerdeki o güzel seyiri bulamıyor haklı olarak. Ama yapacak bir şey yok. Gönül isterdi ki House MD'de Wilson'un kanser olduğu bölümler house'un rüyası olsun ve dizi kaldığı yerden devam etsin ama olmuyor işte. :butwhy:

6. sezon olacak mı ki?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Maxpayne53    19
Maxpayne53
Gabe Logan, 2 saat önce tarihinde yazdı:

6. sezon olacak mı ki?

6. Sezon için piyasada şu tarzda bilgiler dolaşıyordu. Kesin haber kaynağını hatırlamıyorum ama 5. sezon'un izlenme oranları fazla olursa 6. sezon için ışık yakılacaktı. Aşağıdaki linkte de sonlara doğru bu tarz bi açıklama yapılmış bilginin doğrulu kesin değil gibi.

http://www.hurriyet.com.tr/prison-breakin-yeni-sezonu-hakkinda-7-onemli-detay-40105304

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    242
alpalp84

Açıkcası 5. sezonu hiç beğenmedim. Türk aksiyon dizileri bile bundan kat kat kaliteli.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MidNighT    43
MidNighT

Son bölümlerde bir düşüş var sanki, basit kovalamaca sahnelerinden ibaret ilerliyor. Daha cevabı verilmemiş sorular var elbet ama sezon sonunda tatminkar bir şey çıkmazsa 6. sezon zor görünüyor bana göre. Gerçi dizinin ilk sezonunun üstüne 2 ve devamı da çok iyi sayılmazdı ama 5 iyi başlamıştı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
resler    4
resler

Klasik TV kanallarına rakip olup kendilerini kabul ettirmek için böyle bitmiş kaliteli yapımların parasını verip tekrar canlandırılması online TV kanallarına bir fayda sağlamayacaktır diye düşünüyorum. Bölüm sayısını 10 dan 9 a düşürmeleri istenen etkiyi yapmadığı için olabilir. Kaliteli yapımlara yeni sonlar ekleyip yazık ediyorlar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eXcitinG    2
eXcitinG

Valla yeniden başlamasına gerek yokmuş. Eski Prison Break havasında değil. Farklı bir dizi izliyormuşum gibi geliyor bana. Scofield ın ortaya çıkması, tekrar abisi ile buluşmaları felan arada sanki inanılmaz uçurumlar varmış, doldurulamıyor muş gibi geliyor bana. Bir şeyler sürekli eksik ve yarım kalıyor gibi..

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kobalamin    109
Kobalamin

7. bölümü az önce izledim. İlk defa Prison Break izlerken süreyi kontrol ettim. Gerçekten çok kötü ve gereksiz olmuş bu dönüş. Mantık hataları, basitlikler bir yerden sonra batmaya başladı. Sanırım sadece isminin hatrına izlemeye devam edeceğim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
vordach    77
vordach

İlk 1-2 bölüm heyecanlandık ama tamamen bir hayal kırıklığı oldu. Zaten Fox kanalı yeni sezon onayı da vermedi. Hiçbir zaman efsanevi 1. sezonu gibi olamayacak. Dizi o zamanlar 22-23 bölüm değil de 10 ya da 13 bölüm çekilseydi çok iyi 2-3 sezon izleyebilirdik.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk