Jump to content
CnBkrtl

[Prison Break] 5.Sezon

Tavsiye Edilen İletiler

cigtanesi    4
cigtanesi

Dizi furyasının içinde benim diyen çoğu diziden daha çok zevk aldığım bir dizi.Sekizinci bölüm de gayet güzeldi.Beğenmeyen arkadaşları anlayabilirim,ama dizi acımasızca eleştirecek düzeyde kötü bir gidişata da sahip değil.İlk sezondaki tadı tabi ki bulamayabilirsiniz.Devam niteliğinde çekilen çoğu diziyle kıyasladığımızda kalitesini çok düşüren bir sezon olmamış açıkçası.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rainbowdivx    1
rainbowdivx
cigtanesi, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Dizi furyasının içinde benim diyen çoğu diziden daha çok zevk aldığım bir dizi.Sekizinci bölüm de gayet güzeldi.Beğenmeyen arkadaşları anlayabilirim,ama dizi acımasızca eleştirecek düzeyde kötü bir gidişata da sahip değil.İlk sezondaki tadı tabi ki bulamayabilirsiniz.Devam niteliğinde çekilen çoğu diziyle kıyasladığımızda kalitesini çok düşüren bir sezon olmamış açıkçası.

Aynen katılıyorum düşüncelerinize.Zaten yeni sezon onayınıda almış dizimiz galiba.Sezon Final diyor 9.bölüm için.

Çarşamba sabahlarımıza ayrı bir değer kattı yıllar sonra.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    802
zarat

On May 15, 2017, Prison Break was cancelled. There will be no sixth season, for now. Stay tuned for further updates.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rainbowdivx    1
rainbowdivx

Fox River'a boşunamı dönüş yaptılar şimdi.????

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
vordach    77
vordach

Böyle olucaksa bir daha hiç çekmesinler zaten. Hele o son bölüm neydi 3. sınıf ucuz çekilmiş filmler gibi çok kötüydü.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.Hate    233
Mr.Hate

Peki iptal olma sebebini bilen var mı? Niye başladılar o zaman? Reyting yüzünden mi?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Şimdi sanırım açıkta kaldı.

5.sezona hiç başlamadım sizce izleyeyim mi ? Hani yarıda kalmış bir finali izlemekten ise hiç izlememek daha iyi ? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    650
Tuğrul Akça

Kanal şimdilik diziye sezon onayını vermedi. Gelecek sezon olmasa ile sonrası için dizi geri dönebilir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ekedi    1
ekedi

Bu sezon kötüydü. Son bölümdeki aceleci ve basit bölümden sonra boş verin bitsin gitsin. Biz eski hatıralarla yaşarız:)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    451
Coilbone

Aşırı sıradan ve çok basite kaçılmış bir sezondu. Her ne kadar iyi başlamış olsa da(belki de maziye bir pencere açtığı içindir) kapanışı pek öyle olmadı benim için. Scofield'ın planları tam anlamıyla fiyaskoydu. Gerçek Scofield bu değil! :oleyo:

Son bir kaç bölümü izleyememiştim zaten, bitirmek için üst üste izledim bugün ve bu sezon her ne kadar güzel maziye dönüş olsa da devamı çok zorlama olur.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ycyalcin    15
ycyalcin

Bomboş bir sezondu. İlk bir kaç bölümdeki nostalji tadından sonra fiyasko planlarla, amatör denilebilecek kadar basit çekimlerle geçen bölümleri zoraki izledim. 6. sezonu olursa izlemem zaten.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MidNighT    43
MidNighT

İptal haberine hiç şaşırmadım. Dizi bence güzel başlamıştı ancak ilerleyen bölümlerde basit bir kovalamacadan ibaretti bana göre. Özellikle final çok basit kaçmış.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ibrahimnc    1
ibrahimnc

İlk 2 bölüm, 3 ü de ekleyebiliriz; bana göre harikaydı.Sonraki bölümleri PB 'nin tarzına yakıştıramadım.Daha çok aksiyon ağırlıklı gitmeye çalışmışlar ve görsel olarak bunu da başaramamışlar maalesef.Sonuç diye sorarsanız 6.sezonu da yapımcılardan bekliyoruz :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
envercsr    0
envercsr

3. bölümün alt yazısı elinde olan varmı?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
tikifiki    0
tikifiki

Hiç spoiler yememek için çok yumdum gözümü kapadım kulağımı ama bütün haberleri de kaçırmışım. Tatil bitimi oturdum bilgisayar başına olmuşları toplayayım diye (Sezon bitmiştir. 24 bölüm beni bekliyordur umuduyla tabi)

Ne göreyim 9 bölüm oynayıp iptal yemiş dizi...

Hele hele yorumları okuyunca hiç başlamayayım en iyisi bunu izlemeye. Aklımda güzel bir dizi olarak kalsın... O.o

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Devamı gelebılır dıye bır haber okumustum da nerede hatırlamıyorum.

Panama dan kaçtıkları zaman bızımkıler ne oldu ne bıttı hatırlamıyordum bıle yanı tabı Sara hapise girdi kaçtı falan ama şirket neymiş sona neymıs o kadar kötü basıtleşmiş kı unutuvermısım.Gerçekten de 3.sezon ortalarından sonra sıkmıstı dızı sımdı Fox da tekrarlarına bakıyorum.Sanırım bır haftasonu 5.sezonu izlerim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk