Jump to content
Tuğrul Akça

Baby Driver (2017) - Tam Gaz

Recommended Posts

Tuğrul Akça    540
Tuğrul Akça

BABY DRIVER

TAM GAZ

large.58ff6892492eb_BabyDriver_Kapak(1).jpg.46c02a73a932a392fb7feb443da615d5.jpg

Konusu

Edgar Wright'ın yazıp yönettiği Baby Driver, bir suç ağının lideri için kaçış şoförlüğü yapan ve neredeyse 24 saat müzik dinleyen Baby'nin aksiyon dolu hikâyesini anlatıyor.

TAM GAZ RESİMLERİ

TAM GAZ FRAGMANI

TAM GAZ FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 30 HAZİRAN 2017

Baby Driver
  7.9/10
  6,9/10
  • Ülke
    İngiltere, ABD
  • Tür
    Aksiyon, Suç, Müzik, Gerilim
  • Dil
    İngilizce, Amerikan İ.D.
  • Süre
    112 dk
  • Vizyon Trh
    11 Mart 2017

IMDb ID tt3890160

Baby Driver (2017)

Baby genç yaşına rağmen oldukça deneyimli bir sürücüdür. Genç görünümü yüzünden Baby lakabını alan adam banka soyguncuları için sürücülük hizmeti vermektedir. Banka soygununun ardından kaçış için sürücülük yapan adamın yolu bir gün bir suç lideri ile kesişir ve onun için çalışmak zorunda kalır. Ancak girdiği bu iş, başarısız olmaya mahkum bir soygundur. İşler ters gittiğinde peşine düşen farklı farklı insanlardan kaçmak zorunda kalır...
Son güncelleme

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    105
dagon

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    540
Tuğrul Akça

DP6GWv.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    540
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    540
Tuğrul Akça

Türkçe Altyazılı Fragman;

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
cypress    77
cypress

Tam gaz filmi olacak anlaşılan. Şans vermek lazım.:oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    540
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    645
zarat

Beklemeye alalım bakalım :91:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    540
Tuğrul Akça

large.BabyDriver_Kapak02.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    832
hasangdr

large.BabyDriver_Kapak03.jpg

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    120
zapp brannigan

Lily James :heart: :55:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    832
hasangdr

large.BabyDriver_Kapak04.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    540
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    540
Tuğrul Akça

Türkçe Altyazılı Fragman;

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    540
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    832
hasangdr

baby_driver_ver15_xxlg.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
sir_mahony    3
sir_mahony

Seanstan biraz önce çıktım...Salon çok boştu haftasonu olmasına rağmen 5 kişi falandık galiba. Filme gelecek olursak çok ta iyi değildi bence. Konu akıcı ilerlemedi ki izleyen-izleyecek arkadaşlar özellikle kız-oğlan ilişkisini irdelesinler biraz. izlemeden aşağıyı açmayın :D

Spoiler

(açıkçası kız ve oğlanın birbirlerine bu kadar kolay ve bu kadar derinden bağlanmaları çok hızlı ve absürt oldu)

Karakterler bence çok boştu. Filmdeki karakterlerin yapısına uygun olmayan davranışlar ve ruh halleri vardı. Her ne kadar açık açık anlatmayı canı gönülden istesemde spoilerdan nefret eden biri olarak doğal olarak buraya yazamayacağım. Gitmekte kararsız kalan arkadaşlar bence nette 1080p sürüm beklesinler. O kadar eleştirmen nasıl olmuşta bu kadar yüksek puan vermiş bu filme anlamadım açıkçası. İlerleyen dönemde İMDB tahiminim 6.5-7 arası olacaktır. Sevgiyle kalın....

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
billypostman    36
billypostman

Bugün sinemada izledim epey beğendim tavsiye ederim. Tamam bazı absürtlükler var elbette ama sonuna kadar izletiyor bence. Başroldeki ablayı film boyunca gördükçe bir yerden hatırlıyorum deyip durdum filmin sonunda Külkedisi olduğu aklıma geldi. :)

Spoiler

J.Foxx'un ölümünü çok beğendim, castta son sırada ve filmdeki en kötü karakter olduğu için ölümünü sona bırakırlar diye düşündüm. Ama beklenmedik anda güzel bir ölüm oldu. Aşk ile ilgili klişe birçok sahneyi görmezden gelip iyi yanlarıyla hatırlamak istiyorum bu filmi desem de; o kadar güzel hatun 5 yıl bekler mi yaa... Brad Pitt olsa beklenilmez o kadar.

Vaktiniz genişse sinemada izleyebilirsiniz çok beklentiye girmeden. Ben şahsen keyifli vakit geçirdim 12 TL vererek. :fool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    154
alpalp84

Biraz abartılmış bir film. Potansiyel varmış ama kullanmamışlar. Müzikleri beğenmedim. Daha çok araba sahnesi olabilirdi. Eh işte dedirtti.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    389
Kill Master

Çocuk çok sinirimi bozdu. Hareketleri falan... (Ben de müzik dinlerken öyle oluyorum, orası ayrı. :oleyo: ) Müzikler hoşuma gitti. Ama çocukta sıkıntı var diye biz de sürekli müzik dinlemek zorunda değiliz. Yani müzik kullanımı abartılmış. Senaryodaki boşluk müziklerle doldurulmaya çalışılmış. Başarılı olduğunu da söyleyebiliriz. Film de kendi gibi geldi, geçti. Klasik film havası verilmeye çalışılmış. Eski Amerikan arabalarının sıkça kullanılması vs.

Kararsızlıkla birlikte 7/10

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Lazarus
    Lazarus Admin
  • yoruk
    yoruk Admin
  • Tuğrul Akça
    Tuğrul Akça Admin

Bizi takip Edin

FACEBOOK

TWITTER

Değerli Üyeler,

Forumumuza eklenmiş küçük bir özelliği not etmek isteriz. Artık editörden bir URL linki eklediğinizde o sitenin faviconu otomatik olarak çekildecek ve sol başında gösterilecektir. Aşağıdaki örnekler gibi:

Clipboard01.jpg

Değerli Üyeler,

Forumumuza eklenmiş küçük bir özelliği not etmek isteriz. Artık editörden bir URL linki eklediğinizde o sitenin faviconu otomatik olarak çekildecek ve sol başında gösterilecektir. Aşağıdaki örnekler gibi:

Clipboard01.jpg