Jump to content
Tuğrul Akça

Baby Driver (2017) - Tam Gaz

Tavsiye Edilen İletiler

cypress    86
cypress

Aslında potansiyel olan ama tam olarak yansıtılamamış bir  film olmuş. Oyunculuklar vasat üstü ama göze batan bir oyunculuk da yok bence. Film bazen gayet güzel ve hızlı akıyor bazen çok ve gereksiz yavaşlıyor. O ayarı iyi yapamamışlar. Müzikleri beğendim yalnız :good:  Filmi izlerken aradaki aşk meşk olayları dışında sıkıldığımı hatırlamıyorum. Sonuç olarak güzel zaman geçirtti bana film ki zaten benim için önemli olan da bu. Mantık hataları elbette var ama çok takılmıyorsunuz izlerken. Bence filmin hakkı 7/10 olur. İzleyin bence. :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.Beer    0
Mr.Beer

Her ne kadar yapilan elestirilerin bir kismini hakli bulsam da film icin kotu demem mumkun degil. Belki son kisimlari kisaltip bazi karakterlere ve iliskilere zaman ayirsalardi dah kuvvetli bir film cikabilirdi.
Yalniz post sayima bakmaniz bile filmi ne kadar begendigimi anlatmaya yeterli sanirim. Spotify da da hemen soundtrackini ekledim. muzikler bence filmi alip goturuyor. Bas rol icin secilen cocugu daha once hic izlememistim ama BABY rumuzu olacak biri icin iyi bir secim olmus bence. Izleyin bence pisman olmazsiniz.

Sent from my SM-J510FQ using Tapatalk

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
benteksizhepiniz    49
benteksizhepiniz

752d5e84f0769f41a197247ca2516f13.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    134
zapp brannigan

Son dönemler de izlediğim en muhteşem film!  :Headbang:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk