Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
Tuğrul Akça

Masum (2017)

Recommended Posts

Tuğrul Akça    474
Tuğrul Akça

8PVAln.jpg

Alıntı

Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar…

Yapımını D Productions’ın yaptığı, Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu “Bayrak”tan uyarlayıp aynı zamanda proje tasarımı ve senaristliğini de üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Altın Portakal ödüllü Seren Yüce yaptı.

Her biri 60 dakikalık 8 bölümden oluşan Masum’un başrollerinde ise; Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan var.

Masum
  9.2/10
  9,4/10
  • Ülke
    Türkiye
  • Tür
    Suç, Dram, Gizem
  • Dil
    Türkçe, İngilizce
  • Süre
    60 dk
  • Vizyon Trh
    27 Ocak 2017

IMDb ID tt6478318

Masum (2017)

Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar…
Last update:

, hasangdr düzenlendi
  • Like 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Aweless    21
Aweless

Dizinin çok güzel bir havası var, sıradan da değil. 4. bölümdeyim şu an. Gayet başarılı. ^_^

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
thepirate    28
thepirate

Yerli dizileri hem 2 saat gibi uzun sürmesinden hem de vasat oyunculuk ve senaryolarından dolayı yıllardır izlemiyorum. Bu dizi hakkında olumlu yorumları görünce izlemeye karar verdim. İlk 6 bölüm itibariyle türk dizi standartlarının üzerinde seyrediyor. Oyuncu kadrosu ve senaryosu da gayet kaliteli görünüyor umarım bundan sonra bozmaz :)

• Like 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
vordach    74
vordach

Kaliteli ve güzel bir dizi herkesin izlemesi lazım. 

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kusotaku    139
Kusotaku

Bugün akşam itibariyle izlemeye başlayacağım, Türk dizilerine yeni bir soluk getireceğine inandığım dizi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    386
heroson

Daha önce; sanki netfilx ya da hbo dizisi izliyorum diye yazmıştım. Gerçekten çok başarılı bir dizi. Özellikle oyunculuklar çok iyi. Ama Haluk Bilginer için ayrı bir parantez açmalıyım gerçi kimim ben ne haddime :oleyo: ama yine de yazmadan geçemeyeceğim; yine ders veriyor, oynamıyor da yaşıyor sanki. Anne rölündeki Nur Sürer de aynı ama dediğim gibi hepsi cidden çok başarılı. Ayrıca mutlaka ama mutlaka bir soundtrack lazım. Müzikler de efsane. Selda Bağcan'lı intro çok iyi bir seçim olmuş. Bir de alıştığımız yabancı yapımlardaki gibi bölüm sonlarında çalan parçalar var ki Cem Karaca'lı 6. bölüm ending tabiri caizse cuk oturmuş :) .

, heroson düzenlendi
  • Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ozgun14    323
ozgun14

Dizi hakkındaki yorumlar çok güzel ama uzun zamandır yerli yapımlardan uzak olduğum için yine de beklentilerime ayar çekerek gireceğim.

umarım severim ve umarım bu dizi arkasından gelecek benzer diziler için öncü olur.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
scarface21    37
scarface21

İlk bölümü izledim. Kaliteli bir yapım. Türk dizilerinin çok üstünde bir oyunculuk var. Tavsiye ederim.:oleyodp:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
KiteRunner    1
KiteRunner

ilk bölüm itibariyle beklentilerimi karşıladı, özellikle bölüm sonu bitirme mantığı güzeldi.

bölümleri nereden bulabilirim biri yardımcı olsun :oleyo:

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Thom Merrilin    9
Thom Merrilin

Uzun zamandır(Avrupa Yakasın'dan beri) izlediğim ilk Türk dizisi. Ve izlediğim en iyi Türk yapımlarından biri diyebilirim. Oyunculuklar enfes, senaryo ortalama üstü. Türk dizileri adına atılmış en önemli adım. Umarım bu yapım gerektiği kadar ilgi çeker de böyle dizilerin arkası gelir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
erkut44    2
erkut44

yorumlardan sonra listeme alıp izlemeyi düşünüyorum...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
_gncilker_    15
_gncilker_

Dizi çok iyi olmuş. Oyunculuklar efsane. Bölüm süreleri açısından bundan sonraki dönemdeki Türk dizilerine örnek olur umarım.

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
murath    0
murath

Bu dizi, gelecekte izleyeceğimiz kaliteli, nitelikli yerli dizilerin öncülü olarak kabul edilebilir. Bu alanda güzel bir başlangıç olmuş. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    303
byesiler

, byesiler düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ismail0100    61
ismail0100

Nette kaliteli bulamıyorum :( Blu'ya üye olucam sanırım deneme süresi varmış..

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ehl-i karye    19
ehl-i karye

Kaliteden kasıt nedir? 1080p, bluray ?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ismail0100    61
ismail0100
ehl-i karye, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Kaliteden kasıt nedir? 1080p, bluray ?

1080p saat civarı 1-1.5 gb :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tayfunexx    2
Tayfunexx

İzleyenler çok beğeniyor, adı geçiyor sohbetlerde. Şöyle bir gaza gelip başlayacağım ben de ama filmlere gömüldüm şu sıra, hali hazırda izlediğim diziler falan da olunca araya bir tane daha sokasım gelmiyor doğal olarak. Ama kesinlikle izleyeceğim, Behzat falan da gelecek diyorlar Blu'ya hem. İmkanımız varsa destek çıkmamız gereken yapımlar bunlar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nosferatu    2
Nosferatu

Oldukça adı geçiyor bir çok yerde. Ortalama bölüm süresi ne kadar arkadaşlar?
Çünkü gerçekten ne kadar kaliteli olsa da boş boş bakışanları izlemeye gönlüm elvermez. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bipolarsunshine    2
bipolarsunshine

İlk bölümüyle ''Yine olmamış'' gibi bir izlenime kapılsam da sonraki bölümlerinde hayran kaldığım dizi. İlk bölümde nasıl olduğuna nasıl gözden kaçırdıklarına anlam veremediğim büyük bir çekim hatası vardı deniz sahnesinde. Fark edenler olmuştur mutlaka, teknede denize doğru elini uzatan bir set çalışanı görünüyordu, ayrıca çoğu Türk dizisinde olduğu için sohbet sahnelerinde diyaloglar ilerlemiyordu :') Bu sebeple biraz özensiz gelmişti, ama sonraki bölümlerle ciddi anlamda çok güzel ve kaliteli bir diziye döndü. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim^^ 

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.