Jump to content
BuDu

En Çok Beklenen Seriler

Tavsiye Edilen İletiler

BuDu    128
BuDu

br4rgV.jpg

Yüksek çözünürlüklü resim için tıklayınız.

tarihinde Dazed tarafından düzenlendi
  • Beğeni 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed

Katıldığınız/katılmadığınız seriler için bu konu altından yorum yapabilirsiniz. Hazırladığı görsel için Burak'a teşekkür etmeyi unutmayalım. Gelecek sezonlar için de takipte kalın! :ph34r:

tarihinde Dazed tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kusotaku    158
Kusotaku

Görsel şeklinde hazırladığın için teşekkürler. Devam sezonları dışında maksimum 3-4 güzel seri olacak gibi bu sezon. Yine kıt geçecek. :( 

tarihinde Kusotaku tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
BuDu    128
BuDu

- Bu sezon 50 seri yayınlanacak. Bu 15 seri dışında MyAnimeList üyeleri tarafından ilgi görmemiş cevherler de vardır elbet. Quan Zhi Gao Shou bunlardan biri olacaktır.
- En çok ilgi gören seriler 196.861 üyeyle Shingeki no Kyojin S2 ve 65.956 üyeyle Boku no Hero Academia S2. Boruto: Naruto Next Generations ve Saenai Heroine no Sodatekata yaklaşık 30.000 üyeyle onları takip ediyor.
- Haftalık olarak takip edeceğim tek seri Shingeki no Kyojin S2 olacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ARE-YOU-SURE    147
ARE-YOU-SURE

Güncel olarak 8-9 seri takip edeceğim sanırım.

- Danmachi

- Boruto

- Quan Zhi Gao Shou

- Clockwork Planet

- Boku no Hero Academia 2

- SukaSuka

- Shingeki no Kyojin 2

- Zero Kara...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kym    54
kym

Beklemem bunları =D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
jailbird707    84
jailbird707

Yukarıdakiler haricinde PA Works'ün Shirobako tarzında olacağını öngördüğüm Sakura Quest, geleneksel Japon sahne sanatlarından olan Kabuki'nin tanıtılacağı Kabukibu!, sezonun gönül tellerinizi titreteceğini umduğum orijinal çalışması olan Tsuki ga Kirei ve mangasını beğendiğim Alice to Zouroku'yu önerebilirim. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mehmetemresenel    1
mehmetemresenel

Bu sezon en çok beklediğim seriler SaeKano, DanMachi ve Boku no Hero Academia. Hiç beklemediğim ve hiç bakmayacağım seri ise Boruto. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

Hala Boruto bekleyenlerin olması beni üzüyor. :( Onun dışında bu listede benim yedi tane beklediğim seri var. Beşini haftalık diğer ikisini bitince izlemeyi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed
bLueeekun, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Hala Boruto bekleyenlerin olması beni üzüyor. :( Onun dışında bu listede benim yedi tane beklediğim seri var. Beşini haftalık diğer ikisini bitince izlemeyi düşünüyorum.

İsimlerini bari ver de biz de faydalanalım be Özkan. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

@Dazed

Ayıpsın vereyim. SnK, Boku no Hero, Danmachi, Berserk, Shingeki no Bahamut'u haftalık takip etmek hoş olucak. Kekkai Sensen ve Natsume'yi sezonları bitince de izlesem yeter ama Kekkai'nin ilk sezonunu haftalık başlamıştım sonra bi ara durdurdum. Sezonu bitirmek için toplu izlediğim zaman nedense zor geldi. O yüzden onu da haftalık izlemem hoş olabilir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed

Tsuki ga Kirei için beklentisi yüksek olan bir ben değilimdir herhalde. Her ne kadar genelgeçer bir konusu olsa da görsel olarak pek iç açıcı. Birkaç gün içinde fragmanın geleceğini söylüyorlar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CloudT    63
CloudT
Dazed, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Tsuki ga Kirei için beklentisi yüksek olan bir ben değilimdir herhalde. Her ne kadar genelgeçer bir konusu olsa da görsel olarak pek iç açıcı. Birkaç gün içinde fragmanın geleceğini söylüyorlar.

İzleme listeme aldım ama çok fazla bi' beklentim yok. Eğer hikâyeyi çok fazla boş sahnelerle doldurmayıp, hoş bir anlatım sunarlarsa beğenerek izlerim gibi geliyor.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eray.gns    58
eray.gns

Devam serileri hariç güzel olacağını tahmin ettiklerim:
Tsuki ga Kirai, Shuumatsu Nani Shitemasu ka?, Rokudenashi Majutsu, Re:Creators, Zero kara Hajimeru, Eromanga-sensei, Clockwork Planet, Sakurada Reset

Devam serileri hariç güzel olabilme ihtimalini sevdiklerim:
Tsugumomo, Sakura Quest, Busou Shoujo, Seikai Suru Kado, Kakukibu, ID-0, Kenka Banchou, Souryo to Majiwaru (çok hoş, yürek ısıtan bir manga ama hentai işte :dansoleyo:), Alice to Zouroku, Renai Boukun, Frame Arms Girl, Hinako Note, Fukumenkei Noise

Geri kalanlar ilgimi çekmeyen, çöp olarak nitelendirdiğim animeler.

Bunların üstüne bir de öküz gibi Boku no Hero Academia, SnK 2, Berserk, Nobunaga no Shinobi 2 (sezonun en iyi haberi), Uchouten Kazoku 2, Shingeki no Bahamur 2, Natsume 99, Danmachi 2 (eh işte) geliyor ve siz anime beğenmiyorsunuz. Diyecek sözüm yok :butwhy:

tarihinde eray.gns tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kusotaku    158
Kusotaku

Bence de bu sezon fena değil. Devam sezonları hariç ilgi çekici birkaç seri var açıkçası.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Baryshx    66
Baryshx

Şu Shingeki no Kyojin bir an önce bitsin düşüncesindeyim, abartılıyor başka bi cacığı yok. Gidin güzel güzel Gantz mangasını okuyun :20:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Baryshx    66
Baryshx

Netsuzou TRap 

Tsurezure Children

Shoukoku no Altair 

Bunlar ilgimi çekmişti, göz atacağım bakalım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed

Netsuzou TRap'in neden bu kadar çok beklendiğini anlayamıyorum. Mangasını güncel olarak takip ediyorum. Karakter gelişimi yok, olay örgüsü yaratabilecek olay bile yok. Spoiler vermeden ancak bu kadar açıklayabiliyorum. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk