Jump to content
Tuğrul Akça

[The Walking Dead] #7x12 "Say Yes"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    646
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    646
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    646
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tayfunexx    2
Tayfunexx

Bölümün başları çok sıkıcıydı ama sonradan açıldı. Rick ve Michonne güzel ikili oldu ama aralarında romantizmi abartmasınlar fazla, dört bölüm kala bunlarla doldurmasınlar. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
VdtGnl    4
VdtGnl

Milyon dolarlık dizi için CGI'dan anlayan birini bulamıyorlar sanırım.:oleyo: 

Spoiler

e7er31bg0qjy.jpg

Önceki bölümlerdeki yatak(?) yakma sahnesiyle yarışır resmen. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    885
SABRE

Arkadaş bu Rosita'dan da gına geldi yahu ölse de kurtulsak. Ne Abraham'mış arkadaş.. Bir şey değil Sasha'yı da yakacak salak. >:( 7x15-16'ya kadar hazırlıklar devam edecek herhalde ondan sonra savaş zamanı. :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

Valla Rosita bizimkileri yakacak. Abraham gidince adam akıllı düşünemez oldu. Yok öldürmem lazımdı. Öldürseydim bende ölürdüm ama yinede ölürdü falan çok saçmaladı. Rosita Negan'ı öldürse Negan'ın adamları orada bizi un ufak ederdi. Bunu düşünmeyip boş şeyleri kafaya takıyor. Negan'ı uzun süre kullanmak istedikleri için bölümler çok boş geçiyor. Sadece Rick bölümü iyidi.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.149
hasangdr

Deer Hunter'dan geyik görüntüsünü çalıp diziye koymuşlar, hiç hoş değil. Ly2V20.gif

@bLueeekun Rosita'ya artık baysa da Sasha'nın yanına gidince şöyle bir teori kurdum. ÇR okumayan bakmasın. :P

Spoiler

Sezonun bitmesine birkaç bölüm kaldı. Ekip Rosita'yı ve Sasha'yı öğrenip onlara yetişmeye çalışacaklar, hazırlıksız bir şekilde Negan ile savaşları başlayacak.  Eugene'i oradan Rosita vasıtasıyla çıkaracaklar, aralarındaki ilişki de bu sayede oluşacak. ÇR'yi okuyanlar bilir, Negan'a ilk saldırdıklarında içlerinden biri diğerleri kaçsın diye geride kalıyordu. Negan o kişiyi geri getiriyordu ama zombi olarak. Tabii kafasında çuval falan var. ÇR'deki ismini hatırlayamadım şimdi ama dizide bu kişiyi Sasha yapacaklar büyük ihtimalle. Sezon da burada biter. Sonrası malum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    450
Coilbone

Ya bu bölüm genel itibariyle çok kötü bir bölüm değil miydi? Lé Walking Dead izliyormuş gibi hissettim kendimi, günde 1 konserve, 2 t-shirt belki bir tabanca bulurken tenhada bir lunaparka(?!) düşsün yolun, askerler ve siviller birbiriyle savaşmış olsun, herkes ölmüş olsun, sonra bir binanın üzerinde dururken bir dünya askeri yiyeceğin içine düş. Sonra izleyen muhtemelen kimsenin öleceğine inanmadığı bir karakteri öldürüyormuş, son anda bir yerden çıkagelsin gibi yap, sevdiceği donakalsın falan :D  Ne kadar güzel dünyaymış ya :oleyo: Tam da lazım olan anda her şey pat diye önlerine serildi yeminle. Şundan kaç bölüm öncesine kadar 1 tane mermi yapmaya falan uğraşıyorlardı, şaka mı bu :D 

tarihinde Coilbone tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    119
dagon

Bir geyik yapmışlar, evlerden ırak. Onun dışında fırsat buldukça sürekli seviştiklerini öğrendiğimiz bir çiftin romantizmi, Rosita denen salağın ''ölse de kurtulsak'' dedirten ve sezon başından beri devam eden tavırları ve çizgi romanda olmayan topluluğun garip lideriyle geçen boş bir bölüm daha.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Leş bir bölümdü. O geyik neydi cidden öyle ya. Baştan ne olduğunu anlayamadım, dedim Rick herhalde rüyasında geyik falan görüyo ondan öyle sandım ama ne yazık ki gerçek geyikmiş. :oleyo: 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk