Jump to content
Tuğrul Akça

[Homeland] #6x07 "Imminent Risk"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nikoteen    255
Nikoteen

Mâlum mecralara bahar gelmiş olsa da bölüm ile ilgili çokça bir yorumum olmayacak, Halef Başkan'ı göremeyince sarmıyor dizi beni :oleyo:

Tam da Quinn emin ellerde demiştik ki...

Bölümün en güzel yanı eski Carrie'yi görmeye başlayacağımızın sinyallerini vermiş olmasaydı bence.

Spoiler

Saul Javadi'ye seni başkanla görüştüreceğim dediğinde telefondaki kişiye onunla görüşebilir miyim derken "he" kullandı şu an tek merak ettiğim nokta bu acaba sekreteriyle mi görüşmek istedi Saul gibi adamda Halef Başkan'ın direkt numarası nasıl olmaz??

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    488
Coilbone

Güzel bölümdü yine, Carrie için üzücü bir durum olsa da başındaki dertleri çözebilmesi için uygun bir ortam yaratıldı.

Spoiler

Franny olayının altından bir şey çıkacağı çok belliydi ama Dar Adal'ın çıkmasını beklemiyordum açıkçası ben. Şimdi Dar Adal hiç bir zaman tekin birisi olmadı, her zaman bir şeyler çeviriyordu, bu nükleer silahlanma anlaşmasında da bir iş çeviriyor, Carrie ilede Halef Başkan'a verdiği tavsiyelerden dolayı vs. ters düştü ama bu şekilde üzerine gitmesi acaba bombalama olayı ilede mi bir bağlantısı var dedirtti. Sırf pislik olsun diye yapılan bir hareket değil çünkü, Carrie'ye psikolojik olarak baskı uygulayıp devre dışı bırakmak, dikkatini başka yöne çekmek için yapılan bir hareket.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nikoteen    255
Nikoteen
Spoiler

Değil mi ya oysa daha bir bölüm öncesinde Dar bizzat kızı yanındayken gidip atar yapmıştı ama cidden benim de hiç aklıma gelmemişti onun olabileceği :)

Bombalama olayının arkasında Dar Adal olduğunu düşünüyorum çünkü zaten dizinin bu sezondaki amacı genel olarak ABD Hükümetinin İsrail lobisi tarafından kuklalaştırılmasını eleştirmesi. Dar Adal doğruluğuna inandığı bir şey için her şeyi yapabilecek bir adam ama umarım daha başka bir şeyin parmağı vardır bu işte de bizde izledikçe dört köşe oluruz :D

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ycyalcin    17
ycyalcin
Spoiler

Carrie'yi yine bunalımlı zamanlar bekliyor. Ama bunların da altından kalkar. Dar Adal'ın suyu ısındı. 

Hele kızının elinden alınmasında onun parmağı olduğunu öğrenirse Carrie ona dünyayı dar eder. Carrie'ye Franny üzerinden saldıracağı Franny'nin yanında gözdağı vermesinden sonra direkt aklıma gelmişti. Her şeyi yapabilecek bir karakter. Bombalama olayının arkasında da onun olduğuna eminim. Quinn'i de Carrie'ye karşı düpedüz kışkırttı. O yönden de Carrie'nin başını ağrıtacak yeni bir sorun geliyor. Bir yandan da Saul ile Dar Adal dişlerini gösterdiler birbirlerine.

Güzel bir bölümdü yine.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
shoot    0
shoot

Güzel bölümdü çeviri için teşekkürler 
çeviriden gelip üye oldum...

Spoiler

soul maç izlerden iranlının adamı geldiginde sizi ona götüreyim dedi soul tuzak olabilir diye dusununce iranlı adam orda birsey soyledi 
cavus brony nin selamı var gibi acaba dedim......????

Dostumuz «çavu˛ Brody'nin selam˝n˝
iletmemi sˆyledi.

burdan ne cıkardınız arkadaslar??

tarihinde shoot tarafından düzenlendi
ek

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nikoteen    255
Nikoteen

@shoot

Spoiler

Bence Saul'un yanına gelen kişiyi kimin gönderdiği belli olsun diye sadece bir şifre anlamındaydı Jevadi ile Saul arasında olan bir şeydir muhtemelen yoksa buluşmaya gittiğinde Brody'yi sorardı.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk