• Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
    • SABRE

Yeni Spor Odamız Faaliyete Geçti   23-06-2017

Divxplanet döneminden beri süre gelen sporla ilgili uygulamamız kısmen de olsa geride kalıyor. Bundan böyle Süper Lig dışındaki tüm spor organizasyonları hakkında paylaşımda bulunabileceğimiz yepyeni bir odamız var. Sitenin genel kurallarının aynen işlediği oda için en önemli kuralımız Süper Lig'i konu dışında bırakacak olmamız.   Herkese iyi paylaşımlar dilerim.    http://forum.planetdp.org/index.php?/forum/174-spor/
hasangdr

Fear the Walking Dead (2015)

Bu konuda 23 ileti var

Oluşturuldu: (düzenlendi)

7.1/10
  6,3/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Dram, Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
  • Dil
    İngilizce
  • Süre
    44 dakika
  • Vizyon Trh
    23 Ağustos 2015

IMDb ID tt3743822

Fear the Walking Dead (2015)

Yaratıcı Dave Erickson, Robert Kirkman (2015) Oyuncular Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane devamı... Ülke ABD Tür Dram, Korku Durum Yapımı süren Süre 42 dakika Üyeler 3,4 29 oylama Arkadaşlarım Arkadaşlarının fikirlerini keşfet! Fragmanı izle Tweet Bu diziyi izlemek istiyor musun? Evet Hayır Bu diziyi izledin mi? Puan ver ve yorum yap. Bu dizinin hayranı mısın? Hayranıyım! Özet&detaylar Fear The Walking Dead Reyting rekorlar kıran The Walking Dead'in kardeş dizisi, orijinal yapımla aynı evrende geçecek fakat Georgia yerine Los Angeles’ı mesken tutacak. Zombi kıyametinde hayatta kalmayı başarıp, yaşam mücadelesi veren farklı karakterler ekranlara gelecek. Başrollerde Cliff Curtis, Kim Dickens, Frank Dillane ve Alycia Debnam Carey var.
Last update:

3. sezonu yazın başlayacak diziden yeni görseller yayınlandı.

ftwd-victor-s3-235256.jpg ftwd-nick-s3-235255.jpg ftwd-travis-madison-s3-235254.jpg

, hasangdr düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Bir ara Walking Dead'le yolları kesişecek deniliyordu. Heyecanla bekliyoruz. :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Sezon araları gerçekten çok fazla. Sadece bu dizi için değil hemen hemen bütün yabancı diziler aynı durumda. GOT'da en son ne olduğunu bile unuttum. O yüzden genelde biriktirerek izlemeye çalışıyorum. Bu durumda da sürekli nette gezerken spoiler korkusu oluyor. Haa bir de evde eşimle kavga çıkıyor o da ayrı. Sürekli hemen izleyelim diyor o da :oleyo:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Buraya göre yeni sezon 4 Haziran'da başlayacak. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Çok başarısız olmasına rağmen izliyorum.

Niye izliyorsun diye sorsanız da bilmiyorum :/ :20:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

fear.jpg

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Heyecanla bekliyoruz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

buda sahipsiz kaldı anlaşılan :|

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Fear The Walking Dead bu ya sahipsiz kalacağını sanmıyorum :/ 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

TLC'de yayını var belki TVRip yapan birileri çıkar.

Adsız.png

, GreySa düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

ve beklediğim dizi..Heycanla eve geldim ama alt yazı yok malesef.  bekleyelim bakalım illa ki çevirecek bir bir FTWD  hayranı vardır :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Daha önce @nazo82 çevirmişti. Umarım devam eder... :friends:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, ssniper said:

Daha önce @nazo82 çevirmişti. Umarım devam eder... :friends:

Devam etmeyeceğini twitter'dan duyurdu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

İlk iki bölümü izledim, sezona güzel başladı dizi. Ağırlıklardan ve önceki sezonların ölü toprağından kurtuldular artık, taze kanlar geldi diziye. Çoğu başka dizilerden tanıdığım simalardı, karakter olarak da biri dışında idare eder gibiler. Yalnız yine bir absürdlük olmadan açılışı tamamlayamadılar.

3x1-2

Spoiler

Elemanların depoda beklettiği insanları, "laboratuvar"larına getirip, duvara dizip, gayet normal bir şeymiş gibi hiç bir insani duygu göstermeden çatır çatır vurması, bunu "bilim" uğruna yaptıklarını söylemesi, daha sonra birden iyilik meleklerine dönüşüp bizimkilere yardım etmesi ne kadar büyük bir saçmalıktı ya :oleyo: Bir twist yapalım, TWD havası katalım demişler ama böyle ele yüze bulaştırma görmedim ben. Yok yani adam gelmiş kardeşine "biz kadınlara zarar vermiyoruz" diyor, demek ki erkekler için her yol mübah. Ondan sonra bir dönüş daha yapıp "sorunlu kardeş" kartını oynuyor, suçu ona atıyor. 

Madem böyle bir işe girişiyorsunuz sonunu getirin bari. Adamlar bir sahnede ruhsuz psikopatlara dönüşüyor, diğer sahnede Polyanna'lara...

, Coilbone düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

nazo abla devam etmeyecegini söylemişti, umarım bu sezonda ceviren bir arakdaş bulunur :)

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.