Jump to content
Tuğrul Akça

[The Flash] #3x15 "The Wrath of Savitar"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    992
SABRE

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    120
dagon

Açıkçası ben beğendim bölümü. Haftalardır gelen en iyi bölümdü. Duygusal yoğunluğu CW kalitesinin üstündeydi. Bir ara Barry Savitar'ın maskesini çıkarıp kendini görecek sandım ama olmadı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Trust No 1    321
Trust No 1

Bölüm iyi güzel ama gereksiz drama gerçekten sıkmaya başladı artık. Savitar Iris'i öldürse de kurtulsak şundan.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Uzunserdar    382
Uzunserdar
Trust No 1, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bölüm iyi güzel ama gereksiz drama gerçekten sıkmaya başladı artık. Savitar Iris'i öldürse de kurtulsak şundan.

Savitar Iris'i öldürse de kurtulsak şundan. :fool: Green Arrow'da kurtulduk, Laurel Lance'den burdada benzer bir durum olsa keşke.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RunFree    7
RunFree

Sanırım Iris'ten nefret etmemizi istiyorlar... Bu kadar olayın içinde Iris'in dramalarını görmekten sıkıldım. Birkaç bölüm içinde olayların gelişmesini ve Savitar hakkında daha fazla bilgi öğrenmeyi bekliyorum.

tarihinde RunFree tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

Bu diziye artık kusmak istemiyorum. Baran Köse'nin bölüm incelemesini izleyin. Adam sonuna kadar haklı. Yeter ya bu ne biçim bir işleyiş ne biçim dramadır. :@

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    992
SABRE

Nedir bu West'lerden çektiğimiz yahu Joe dahil hepsi ayrı bir dert. :D Bu dizinin tek kurtuluşu arada gelecekteki Barry Allen'ı, ortalığın tozun atan Flash'ı dizide göstermek. Yoksa bu salaklar sürü ile olacak iş değil bu. Savitar falan hikaye yahu bu diziye net olarak Eobard Thawne lazım. Reverse Flash'sız olmayacak bu dizi. Bu arada bölüm sonunda direk bu video geldi aklıma, benzer sahneler görürsek şaşırmayın! :D

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

@SABRE Bu sezon Eobard hikaye oldu. Legends'larda oynuyor bu sezon. :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.670
elbais

Bu salak Barry içlerinde en şanslısı, olmadı lokanta da blender, inşaatta mikser olarak ta çalışır :fool:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
orijinaryus    74
orijinaryus

3 bölüm birikmişti üst üste izledim ama bir de bana sorun nasıl izledim? Resmen 40 dakikalık dizi 20 dakikaya falan düştü ilerlete ilerlete. Dizi çok batağa girmiş yav. İzlerken ne malmış bu, bu da bu kadar mal olur mu yav diye diye bitirdim. Bu sezondan sonra bırakabilirim. Resmen vakit kaybı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Bu bölümü de beğendim. Savitar'ın maskesinin altından yine tanıdık ve beklenmedik bir isim çıkacak sanırım. Büyük ihtimalle şu anki dünyada ölmüş olan ve Flashpoint'te hayatta olan biri çıkacak. Eddie hayatta mıydı bilmiyorum ama aklıma ilk o geldi.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    120
dagon
Burhan Guclu, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu bölümü de beğendim. Savitar'ın maskesinin altından yine tanıdık ve beklenmedik bir isim çıkacak sanırım. Büyük ihtimalle şu anki dünyada ölmüş olan ve Flashpoint'te hayatta olan biri çıkacak. Eddie hayatta mıydı bilmiyorum ama aklıma ilk o geldi.

LoT'da Eobard Thawne'nin Kaderin Mızarağı'nı Eddie'yi hayata döndürmek için kullanmak istediği gibi bir teori ortaya atılmıştı. Belki bu iki olayı birbirine bağlarlar. Biraz zor bir ihtimal de olsa.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
vordach    78
vordach

Artık izlerken buhranlar geliyor. İris ölse de kurtulsak bu bölümün son 8-9 dk güzeldi onun dışında herkes triplerde. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
OnurD    30
OnurD

Dizide herkes birbirine trip atıyor, küsüyor. Joe Barry'ye trip atıyor yetmiyor Irıs Barry'ye trip atıyor. H.R'a herkes trip atıyor. Wally vay bana neden böyle dedin diye Barry'ye trip atıyor. Julian Snow'a trip atıyor. Devamlı bir trip dönüyor son zamanlarda dizide.

Savitar'ın tanıdık biri olduğuna eminim ama kim çıkacak meraktayım. Bir araştırayım dedim kendimi tuttum sonra. Sanırım 2 bölüm sonra Savitar'ın kimliğini öğrenir son bölümde de Barry tarafından tokatlanmasını izleriz.

Spoiler

Flash ile kavgasından sonra elde ettiği Savitarın kostümünün parçasına Vibe'lanarak lokasyonu bulunacak ya da Savitar'a hasar verilecek bir silah yapılacak bence.

Savitar'ın kostümünü çok beğendim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Savitar'ın kostümü bu sefer gerçek gibi geldi bana sanki. CGI gibi durmuyordu. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK

Bu haftaki bölüm güzeldi,hele ki bir önceki bölüm yapılan saçma sapan bir gorillerin şehir istilasını düşünürsek mükemmeldi.

tarihinde Mr.BIYIK tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun
dagon, 7 saat önce tarihinde yazdı:

LoT'da Eobard Thawne'nin Kaderin Mızarağı'nı Eddie'yi hayata döndürmek için kullanmak istediği gibi bir teori ortaya atılmıştı. Belki bu iki olayı birbirine bağlarlar. Biraz zor bir ihtimal de olsa.

Teoriye gerek yok amacı zaten o. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk