• Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
    • Putte

Portalımızın Yeni Arayüzü   23-07-2017

Nihayet sonuna vardık ve artık saatler kaldı sadece...      
ledzep

Playstation 4

Bu konuda 34 ileti var

PS4 ile ilgili her şey...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Oyun oynamak için en iyi platform bence. PC, XBOX falan yalan, tek gerçek PS4... :oleyo: 

, Kusotaku düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Kusotaku said:

Oyun oynanmak için en iyi platform bence. PC, XBOX falan yalan, tek gerçek PS4... :oleyo: 

%100 katılıyorum. Ah bir de Pro'yu alabilsem.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Just now, AkrieL said:

Pro çıkmadan 4'ü satıp, almak gibi bir düşüncem vardı. Sonra 4K televizyonumun olmadığı aklıma geldi. :oleyo: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Kusotaku said:

Pro çıkmadan 4'ü satıp, almak gibi bir düşüncem vardı. Sonra 4K televizyonumun olmadığı aklıma geldi. :oleyo: 

Sadece 4K için değil, aynı zamanda daha iyi performans, daha iyi grafikler, daha stabil oyunlar var Pro'da.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

4 minutes ago, AkrieL said:

Öncelikle selamlar olsun eski dosta, :)

Aslında PRO'nun şu anki en büyük avantajı çözünürlükte ve kaplamalarda ortaya çıkıyor. Özellikle RE7'nin PS4 ve PRO karşılaştırması, miyop olan bir insanın gözlüğünü çıkartıp-takması kadar bariz bir farklılık yaratıyordu. :) Her ne kadar güncel PS4 sahipleri satıp da PRO almanın avantajlı olmadığını savunsa ve SONY de PRO'yu desteklemede biraz yavaş ilerliyor gibi görünse de, fark önümüzdeki oyunlarda daha da açılacak gibi görünüyor.

Dolayısıyla yeni bir SONY konsol almak isteyen ve fiyatının ucuzluğundan dolayı PS4'e yönelecek arkadaşlarımız tekrardan düşünebilirler gibi. 

, Blackworms düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Just now, AkrieL said:

Sadece 4K için değil, aynı zamanda daha iyi performans, daha iyi grafikler, daha stabil oyunlar var Pro'da.

Doğrudur, ama 4K benim için önemli olan. Onu alınca, Pro'yu da alırım. Oyunlar zaten pahalı... Şu an moralim bozuk. :D 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Blackworms said:

Aslında PRO'nun şu anki en büyük avantajı çözünürlükte ve kaplamalarda ortaya çıkıyor. Özellikle RE7'nin PS4 ve PRO karşılaştırması, miyop olan bir insanın gözlüğünü çıkartıp-takması kadar bariz bir farklılık yaratıyordu. :) Her ne kadar güncel PS4 sahipleri satıp da PRO almanın avantajlı olmadığını savunsa ve SONY de PRO'yu desteklemede biraz yavaş ilerliyor gibi görünse de, fark önümüzdeki oyunlarda daha da açılacak gibi görünüyor.

Dolayısıyla yeni bir SONY konsol almak isteyen ve fiyatının ucuzluğundan dolayı PS4'e yönelecek arkadaşlarımız tekrardan düşünebilirler gibi. 

Oo selam eski dostum :)

Pro kesinlikle istiyorum ama Pro'nun farkını tamamen belli etmesi 1 yılı bulacaktır bence. 1 yıl sonra ise zaten kimse Ps4'ün suratına bile bakmaz gibime geliyor maalesef.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Ne 1 yılı, PRO son güncelleme ile bütün oyunlarda gözle görülür bir performans artışı yaşatıyor. Kaldıki çıkan bütün oyunlarda PRO destekli artık. İlla 4K TV gerekli değil arkadaşlar. Bildiğin bir üst seviye grafiklere terfi ediyorsunuz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Kusotaku said:

Oyun oynamak için en iyi platform bence. PC, XBOX falan yalan, tek gerçek PS4... :oleyo: 

PS4'üm var ve özel oyunlarını oynuyorum ama kontrolcüyle oyun oynamaktan nefret ediyorum. Konsol oyunlarının fiyatlarını da düşünürsek cümleyi siz tamamlayabilirsiniz sanıyorum...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Prequel said:

Konsol oyunlarının fiyatlarını da düşünürsek

PS4 ü yeni aldım. Fiyatların aşırı yüksek olduğunu düşünmüyorum. İndirimleri takip ederek çok güzel fırsatlar yakalanabiliyor.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Ben de aksine kontrolcü sevdalısıyım, PC'deki hemen her oyunu kontolcü ile oynuyorum, FPS'leri bile, CS GO ve benzeri birkaç oyunda klavye fare kullanırım sadece.

Ps4 PRO konusunda ise bence Sony yalan söylüyor, birkaç yıl içinde PS4'de çalışamayacak ya da rezil çalışacak oyunlar görmje ihtimalimiz var.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Bi ara elimdeki PS4 ü satıp almayı düşündüm fakat o kadar az kullanıyorum ki cihazı senede birkaç saat anca oynayabiliyorum. Hanım üzerine dantel atacak diye ödüm kopuyor :( Bu durumda pro almak benim için pek mantıklı görünmüyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
11 minutes ago, Thom Merrilin said:

PS4 ü yeni aldım. Fiyatların aşırı yüksek olduğunu düşünmüyorum. İndirimleri takip ederek çok güzel fırsatlar yakalanabiliyor.

Mass Effect: Andromeda 350 TL'ye satılıyor. :)

Benim için en özel oyunu bile çıktığında almaya kalksam işim bitti, indirim olsa ne olur?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Just now, Prequel said:

Mass Effect: Andromeda 350 TL'ye satılıyor. :)

Benim için en özel oyunu bile çıktığında almaya kalksam işim bitti, indirim olsa ne olur?

O konuda haklısınız, eğer direk alırsanız para filan dayanmaz. Ama aynı oyunun steam fiyatı ne kadar acaba? Onla karşılaştırmak lazım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yazın PS4 almayı düşünüyorum. Oyunların fiyatıysa tekrar düşünmeme sebep oluyor. :|

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Özel oyunlarını oynamak için acelem olmadığı için oyun/fiyat konusunda pek sıkıntı çekmiyorum.

PSN üzerindeki indirimleri iyi takip edip, oyunları digital olarak almak daha uygun oluyor. 60-70 TL arası oyunları alabiliyorsunuz tabi her zaman değil beklemek gerekiyor, hatta geçen aylarda yaptıkları bir kampanya ile bir oyun alana bir oyun bedavaydı, benim için yararlı oldu.

Eğer sizde bu şekilde idare edebilirseniz oyunlar çok can yakmıyor. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
10 hours ago, Blackworms said:

Sony şimdilerde PS4 kullanıcılarını kızdırmamak için pek şeyetmiyor ama, yakında PS4 Pro vites artıracaktır. hele ki yeni XBOX One çıktıktan sonra. 

Ben şahsen bunu oyunculara atılmış büyük bir kazık olarak görüyorum. Pre order ile beta oyun satmaktan farkı yok gözümde.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Ben bilgisayarıma iyi-kötü bir de ekran kartı aldım. Elimdeki PS4 oyunlarını bitirdikten sonra satacağım, sonra yalnızca exclusive oyunları takip edeceğim. Halihazırda PS4 sahibi olanların ellerindeki PS4'ü güzel bir fiyattan satmadıktan sonra pro'ya geçmeleri bana pek mantıklı gelmiyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
BuDu, 13.02.2017 - 00:44 tarihinde yazdı:

Yazın PS4 almayı düşünüyorum. Oyunların fiyatıysa tekrar düşünmeme sebep oluyor. :|

Bu mesajdan yaklaşık 1 hafta sonra PS4 aldım. Şu an Steam hesabımda 270 oyun var ve bu oyunlara verdiğim paraya acıyorum. Keşke daha önce PS4 alsaydım da, yatırımı bu konsolun oyunlarına yapsaydım. Oyun oynamak için en iyi platform kesinlikle PS4 imiş.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.