Jump to content
ledzep

Playstation 4

Tavsiye Edilen İletiler

rjxone    9
rjxone

4K ve HDR destekli televizyonunuz varsa pro almak daha iyi, fakat bazı oyunlar 4k yerine 1080p ama daha yüksek fps desteği sunabiliyor. Zaten Sony garantili almaya çalışınca aradaki fark 300-400 lira gibi bir şey. Ben şu anda alıyor olsam pro'yu tercih ederdim herhalde.

Söylediğiniz durum sıkıntı olmaz. PS4 kardeşliği böyle yapılıyor zaten. Siz kardeşinizin hesabını ekleyip ana makine yapacaksınız, kardeşiniz de sizin hesabınzıı ekleyip ana makine yapacak. Sonra herkes kendi hesabındna tüm oyunlara erişebilecek.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    242
alpalp84

Bu satten sonra zaten düz ps4 almak mantıksız zaten. 4k-1080p olayı değil. Just Cause 3 de artık 500 gb lık ps4 de sürekli donma oluyorken PRO da oyun akıyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
jubal    2
jubal

Cevaplarınız için teşekkürler @rjxone @alpalp84. Proya eğilimim vardı zaten ama insan yine de bir öneriye ihtiyaç duyuyor.

Kardeşlik olayını pek kavrayamadım. Ben kendi makinemde mi kardeşimi ana makine yapacağım? Kardeşliği biraz araştırayım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rjxone    9
rjxone

Primary ve Secondary olarak ikiye ayrılıyor hesaplar. Primary hesap olunca, hesaptaki tüm oyunları indirebiliyor ve PS4'teki diğer hesaplardan bu oyunları oynayabiliyorsunuz. Secondary hesap ise sadece kendi hesabındaki oyunları oynayabiliyor.

Dolayısıyla kardeşiniz sizin hesabınızı primary olarak ekleyecek, siz de kardeşinizin hesabını primary olarak ekleyeceksiniz. Böylece, kardeşiniz kendi PS4'ünde, kendi hesabını secondary olarak açacak. Bu ne demek? Kardeşiniz hem kendi hesabındaki oyunlara erişebilecek, hem de sizin hesabınızdaki (çünkü primary olarak ekledi sizin hesabınızı). Siz de aynı şekilde hem secondary olarak eklediğiniz kendi hesabınızdaki tüm oyunlara erişebileceksiniz, hem de primary olarak eklediğiniz kardeşinizin hesabındaki tüm oyunlara.

• Teşekkür 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
jackosman    0
jackosman
rjxone, 26.08.2017 - 23:48 tarihinde yazdı:

Primary ve Secondary olarak ikiye ayrılıyor hesaplar. Primary hesap olunca, hesaptaki tüm oyunları indirebiliyor ve PS4'teki diğer hesaplardan bu oyunları oynayabiliyorsunuz. Secondary hesap ise sadece kendi hesabındaki oyunları oynayabiliyor.

Dolayısıyla kardeşiniz sizin hesabınızı primary olarak ekleyecek, siz de kardeşinizin hesabını primary olarak ekleyeceksiniz. Böylece, kardeşiniz kendi PS4'ünde, kendi hesabını secondary olarak açacak. Bu ne demek? Kardeşiniz hem kendi hesabındaki oyunlara erişebilecek, hem de sizin hesabınızdaki (çünkü primary olarak ekledi sizin hesabınızı). Siz de aynı şekilde hem secondary olarak eklediğiniz kendi hesabınızdaki tüm oyunlara erişebileceksiniz, hem de primary olarak eklediğiniz kardeşinizin hesabındaki tüm oyunlara.

Ps plus almak şart mıdır peki ? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rjxone    9
rjxone

@jackosman oynayacağın oyunlara bağlı. Multiplayer oynamak istiyorsan Ps Plus gerekli oluyor. Ama onun dışında almaya gerek yok. Neverwinter, MMORPG olmasına rağmen Plus hesabı istemiyor. Diablo 3 de istememişti. Multiplayer olayı Sony sunucularından dönüyorsa isteniyor, dönmüyorsa istenmiyor sanırım. Tek oyunculu oyunlar oyanayacaksanız pek gerek yok. 2.5 yıldır PS4'üm var, enpara ile yurtdışı PSN'den çok ucuza denk gelmişti, 1 yıllık almıştım. Hediye oyunları dışında hiç faydalanmadım.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
jackosman    0
jackosman
rjxone, 3 sa önce tarihinde yazdı:

@jackosman oynayacağın oyunlara bağlı. Multiplayer oynamak istiyorsan Ps Plus gerekli oluyor. Ama onun dışında almaya gerek yok. Neverwinter, MMORPG olmasına rağmen Plus hesabı istemiyor. Diablo 3 de istememişti. Multiplayer olayı Sony sunucularından dönüyorsa isteniyor, dönmüyorsa istenmiyor sanırım. Tek oyunculu oyunlar oyanayacaksanız pek gerek yok. 2.5 yıldır PS4'üm var, enpara ile yurtdışı PSN'den çok ucuza denk gelmişti, 1 yıllık almıştım. Hediye oyunları dışında hiç faydalanmadım.

Teşekkür ederim açıklamanız için.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    242
alpalp84

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk