Jump to content
dmc3

"Boruto: Naruto Next Generations" (2017)

Tavsiye Edilen İletiler

dmc3    15
dmc3

- Boruto: Naruto Next Generations  -

gq5pg0.jpg

Naruto, kimsesiz büyümenin verdiği yalnızlıkla köydekilerin dikkatini çekmek için haylazlık etmeden duramayan genç bir shinobi'ydi.

Doğal ve yardımsever kişiliği sayesinde edindiği arkadaşlarıyla büyük badireler atlatarak zamanla gitgide güçlenmiş ve artık Konoha'nın kahramanı, mevcut barış ortamının baş mimarı olmuştur. Hokage olma hayalini gerçekleştirmiş ve yüzünü Hokage heykellerinin yanına kazımıştır.

Ama bu, Naruto'nun hikâyesi değil...

Naruto'nun oğlu Boruto önderliğindeki yeni bir ninja nesli meşaleyi devralmak üzeredir!

NOT: Yayınlanan bölüm listesinden anlaşıldığı kadarıyla ilk 10 bölüm Boruto: Naruto the Movie filmindeki sahnelerden oluşacak.

MyAnimelist | AniDB | ANN

Boruto: Naruto Next Generations

1. 2017 Bahar
  2. 23 dakika
  3. Bilinmiyor
  4. TV Serisi

Ayrıntılar

1. MyAnimeList
    7.18 ( 63K )
  2. PlanetDP
    8,9 ( 7 )
  3. Kaynak Manga
  4. Yaş Sınırı PG-13
  5. Yayın Tarihi Nis 5, 2017
  6. Durum Devam Ediyor
  7. Yayın Çarşamba günü 17:55 (JST)
  8. Stüdyo
    • Studio Pierrot
  9. Tür

Seslendirme

1. Boruto Uzumaki
  2. Sarada Uchiha
  3. Mitsuki

Yapım

• Yönetmen
    • Yönetmen
    • Bölüm Yönetmeni
    • Resimli Senaryo Taslağı
    • Ses Yönetmeni

Naruto küçükken asla uslanmayan yaramaz bir ninjaydı. Ama köyündeki en güçlü ninja olup köydeki insanlara kendini kabul ettirmek istiyordu. Sonunda bu rüyasına ulaşmıştı ve yüzü Hokage dağındaki yerini almıştı. Ama bu hikaye onunla alakalı değil. Artık sahne başını Naruto'nun oğlu Boruto'nun çektiği yeni nesil ninjalarındı.

1. #2847 sıra
  2. #381 popülerlik
  3. 185K üye
  4. 2K favori
güncellendi
  • Bütün İsimler
  • İngilizce Boruto: Naruto Next Generations
  • Orijinal BORUTO -NARUTO NEXT GENERATIONS-

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dantes    187
Dantes

Kolay gelsin. :fl: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kusotaku    153
Kusotaku

Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
esdemirei    25
esdemirei

Kolay gelsin, reis :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AkrieL    159
AkrieL

Kolaylıklar dilerim. Naruto'nun ortasına kadar gelip (204. bölüm) sonra da devam etmemiştim. Sadece Naruto'nun Hokage olacağını bilerek bunu izleyebilir miyim? Bu ilgimi çekiyor açıkçası bayağı :D 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dmc3    15
dmc3
AkrieL, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Kolaylıklar dilerim. Naruto'nun ortasına kadar gelip (204. bölüm) sonra da devam etmemiştim. Sadece Naruto'nun Hokage olacağını bilerek bunu izleyebilir miyim? Bu ilgimi çekiyor açıkçası bayağı :D 

Teşekkürler. Elbette izlenebilir ama hiç şüphesiz önceki serilerde başrol oynayan karakterlerin işbu yeni neslin şekillenmesi üzerinde büyük payı olacak, "Ben ettim, sen etme." tarzı nasihatlar bile görebiliriz açıkçası. :D Ki 200'üncü bölümlerden bu yana bazı karakterlerin düşüncelerinde radikal değişiklikler oldu, en son hatırladığın hâllerinden taban tabana zıt davranışlar sergilediklerini gördüğünde anlam veremeyebilirsin.

Ana seride en son 497'nci bölüm yayınlandı, muhtemelen 500 ile noktalayacaklar seriyi. Bir baktım şimdi, izlemediğin yaklaşık 300 bölüm varsa neredeyse 150'si filler. Yani direkt ana hikâyeyi içeren bölümleri de izleyebilirsin. Yine de seçim senin tabii. :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
The Black    122
The Black

Kolay gelsin. :fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
AkrieL    159
AkrieL
dmc3, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler. Elbette izlenebilir ama hiç şüphesiz önceki serilerde başrol oynayan karakterlerin işbu yeni neslin şekillenmesi üzerinde büyük payı olacak, "Ben ettim, sen etme." tarzı nasihatlar bile görebiliriz açıkçası. :D Ki 200'üncü bölümlerden bu yana bazı karakterlerin düşüncelerinde radikal değişiklikler oldu, en son hatırladığın hâllerinden taban tabana zıt davranışlar sergilediklerini gördüğünde anlam veremeyebilirsin.

Ana seride en son 497'nci bölüm yayınlandı, muhtemelen 500 ile noktalayacaklar seriyi. Bir baktım şimdi, izlemediğin yaklaşık 300 bölüm varsa neredeyse 150'si filler. Yani direkt ana hikâyeyi içeren bölümleri de izleyebilirsin. Yine de seçim senin tabii. :) 

İzlemememin nedeni daha çok bütün spoiler'ları yemiş olmam :D Yoksa güzel anime bence. Bir One Piece değil ama çok güzel :D 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    393
RyK

Naruto her daim benim gözümde güzel bir shounendir. Zevk alarak izlerdim. Gerçi büyük savaştan beridir biriktiriyorum toptan dalacağım anime bitince. Baruto'da aslında, Baruto'yu pek merak etmiyorum. Yan karakterleri ve bizim tayfanın büyümüş hallerini merak ediyorum. Baruto çok Naruto çakması gibi duruyor. İsmi bile çakma. Naruto Jr. yapsalarmış bari çakma durmaz en azından.:dansoleyo: Kolay gelsin dmc3. Biriktikçe izleyeceğim teşekkürü de biriktir biriktirir ederim artık.:floleyo:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dmc3    15
dmc3
AkrieL, 8 saat önce tarihinde yazdı:

İzlemememin nedeni daha çok bütün spoiler'ları yemiş olmam :D Yoksa güzel anime bence. Bir One Piece değil ama çok güzel :D 

Detayları da öğrenip hikâyeyi bitirmek için olsa bile izle derim, böyle büyük seriler için sürprizbozan yememek elde değil. :)

RyK, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Naruto her daim benim gözümde güzel bir shounendir. Zevk alarak izlerdim. Gerçi büyük savaştan beridir biriktiriyorum toptan dalacağım anime bitince. Baruto'da aslında, Baruto'yu pek merak etmiyorum. Yan karakterleri ve bizim tayfanın büyümüş hallerini merak ediyorum. Baruto çok Naruto çakması gibi duruyor. İsmi bile çakma. Naruto Jr. yapsalarmış bari çakma durmaz en azından.:dansoleyo: Kolay gelsin dmc3. Biriktikçe izleyeceğim teşekkürü de biriktir biriktirir ederim artık.:floleyo:

Rica ederim, arada gel şu çılgın emojilerden at yeter. :19:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    161
darkness_age

Şimdiden ellerine sağlık @dmc3:fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NumLock    14
NumLock

Kolay gelsin :fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hibarikasuya    62
hibarikasuya

@dmc3 Kolay gele aga :fl:

@AkrieL Aga eğer ki izlemeye karar verirsen filler bölümleri es geçersin büyük ihtimalle ama bir filler hikaye var ki bence es geçilmemesi gerek o da Itachi'nin geçmişi. Seriyle direkt alakalı yani. Kishimoto mangayı düz 700 yapmak için mi yada fırsat bulamamaktan mı Itachi'nin geçmişini mangada çizmemiş. Bir ben mi bu fikirdeyim bilmiyorum ama Itachi bu animenin/manganın en önemli karakterlerindendir bence. Belki de direkt filler değildir romanlarında anlatılmıştır bu hikaye. Biz yada en azından benim gibiler sadece mangadan haberdar :fool: Bilen varsa çıtlatsın bu mevzuyu :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Elfstone    1
Elfstone

Çevirisi yapılacak mı acaba?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dmc3    15
dmc3

@Elfstone Önümüzdeki haftadan itibaren çevirilere başlayacağım bir aksilik çıkmazsa.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Elfstone    1
Elfstone

Kolay gelsin şimdiden :):) 

dmc3, Bir saat önce tarihinde yazdı:

@Elfstone Önümüzdeki haftadan itibaren çevirilere başlayacağım bir aksilik çıkmazsa.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dmc3    15
dmc3

Çeviriye geçen hafta güncelden başladım, önceki bölümleri de çevirene kadar bekleteyim diyordum ama vazgeçtim. İzlemek isteyen olursa diye şimdilik çevirdiklerimi ekledim, önceki bölümler de zamanla eklenecektir.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed

Eline sağlık Emre. :D

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    393
RyK

Toptan teşekkür ederim dedim ama indirme sayfasında baya gedikler var. 01-13 arası boş kimse ellememiş neden ki?:butwhy:

Bu bölümler için eline sağlık. :floleyo:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk