Jump to content
Tuğrul Akça

[Homeland] #6x08 "Alt. Truth"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça
  • Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nikoteen    255
Nikoteen

Tek kelimeyle şok bir bölümdü hem izleyenler hem de bazı oyuncular için hem de bir solukta aktı gitti!

Spoiler

Asdtrid Quinn'den iki güzel söz duyamadan gitti en çok ona üzüldüm. Javadi'nin Saul'u satması ise tam bir şok etkisi yarattı artık Carrie ve Saul çiftini Halef Başkan'da pek sallamayacak gibi. İkiliyi zor günler bekliyor, hatta Halef başkanı da öyle. Bu arada Saul Carrie'nin başkana tavsiyeler verdiğini biliyormuş neden gidip sordu o zaman orasını anlayamadım..

Dar Adal'ı tanıdığım günden beri "bu adam koltuğunu kime devreder acaba" diye merak etmişimdir hep şu radyodaki provokasyoncuya edermiş meselâ... Al birini vur ötekine!

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ycyalcin    17
ycyalcin

Şok üstüne şok.

Spoiler

Son ana kadar Astrid kurtulur diye heyecanla beklemiştim ama üzdü. Javadi'nin satışı işleri iyice karıştıran apayrı bir şok oldu. Geçen bölümdeki olayın üzerine bir de bu eklenince Carrie Halef Başkan'ın gözünde iyice hiç oldu. Dar Başkanı avucunun içine aldı. Bu tezgahın yanında oğluyla ilgili olan iğrenç bir tezgah var bir de. Dar Adal'a karşı düğümleri çözebilecek tek nokta Quinn gibi duruyor. O da Dar'ın geçen bölümde ektiği tohumlarla bir süre Carrie'yi falan sorumlu tutacaktır.  Zaten allak bullak halinin üstüne Astrid konusunda da kendini yiyip bitirecek bir süre.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
aex1    67
aex1

Yine muhteşemdi ....hep dizinin sonunu böyle heyecanlı bitiriyorkar deli oluyorum....her hafta çabuk pazartesi olsun diyorum ama ömür bitiyor....keşke hiç bulaşmasaydım diyeceğim neredeyse...bağımlısı oldum......2 sene sonra bitecek..Westworld var neyse ki....

tarihinde aex1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Lucifer    3
Lucifer
Spoiler

Dizide sevdiğimiz karakterler tek tek ölüyor ya da devre dışı kalıyor. Dar Adal'ın dizide bu kadar güçlendirilip CIA içinde tek adamlık yapması ve bundan kimsenin haberi olmaması açıkçası pek inandırıcı gelmiyor. Şimdi bütün bu olanlardan sonra Carrie tek başına işe girişir ve olayı çözerse rahatlarız da onun da Franny olayı var. Bize en kısa sürede iyi karakterlerin başarısı lazım, içimiz karardı yahu.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    488
Coilbone

Şok edici bir bölümdü gerçekten. Yalnız farkettiniz mi bilmiyorum ama gerek bu bölüm olsun, gerek sezonun önceki bölümleri olsun, yapılan her hareket Saul & Carry & Quinn üçlüsünü bir araya getirip olaylara atılmasını sağlamak için yapıldı. Bunu yaparken de öyle haydi öpüşün barışın, çözülecek olaylar var diyerek değil, güzel kurgulanmış bir senaryoyla yaptılar, her adımında ters köşelerle muazzamdı. Sezon biraz durgun başlayıp her bölüm biraz üzerine ekleyerek devam ediyor, bu bölümden sonra da artık can alıcı olaylara geliriz zaten.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk