Jump to content
Tuğrul Akça

[The Flash] #3x16 "Into the Speed Force"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    992
SABRE

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

Artık ne desem boş. O kadar boş bölümdü ki anlatamam. Bölümde hiçbir şey dikkat çekici değildi. Her zaman izlediğimiz Barry ve grubunun saçmalıklarını izledik. Bölümde H.R hariç mantıklı davranan kimse yoktu. Diğerleri zaten ya kendi işindeydiler ya da başka şeylerle uğraşıyorlardı. Hele son muhabbet yok mu beni benden aldı. Aynı olayı Arrow'un geçen sezonunda zaten izlemiştik. :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    992
SABRE

Dramadan öleceğiz böyle giderse. Kaliteli olsa bari ama o da yok. Iris-Barry ve onların bıkkınlık hissi veren ilişkisi, bölümün özeti. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    482
heroson

Sezon arasından sonra elimi hiç sürmedim, temin bile etmiyorum. Bıraktım rahatladım, size de tavsiye ederim :oleyodp:. Darısı sakız çiğnemeyi(!) bırakmaya :D .

tarihinde heroson tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK

Artık sözün bittiği yerdeyiz,ah ah nerede o ilk sezon :72:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji

Bir dizi nasıl bu kadar düşüş yaşar bu sezon görüyoruz Flash'la. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    251
ssniper

Böyle giderse bu sezon tam final yaparlar... >:(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
BuDu    128
BuDu

Triplerden geçilmiyor. Gelecek bölümde de müzikal var. Sabır zorluyorlar. ¬¬

tarihinde BuDu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
vordach    78
vordach
BuDu, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Triplerden geçilmiyor. Gelecek bölümde de müzikal var. Sabır zorluyorlar. ¬¬

O bölüm haftaya mı off :33: Hiç indirmemek lazım o bölümü. Süper kahraman dizisinde müzikal ne alaka. :blink:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    312
Hüseyin Yılmaz
vordach, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

O bölüm haftaya mı off :33: Hiç indirmemek lazım o bölümü. Süper kahraman dizisinde müzikal ne alaka. :blink:

Açıkçası bölümün reklamını izleyene kadar ben de aynı şeyi düşünüyordum ama uzun zamandır izlediğimiz ilk güzel bölüm olabilir gibi duruyor.

Bu arada yeni bölüm hakkında da çok haklısınız. Son 2-3 bölüme toplamışlar herhalde olayları, arayı boş bölümlerle doldurmaya çalışıyorlar. Jay'i de Hız Gücü'ne hapsettiler, al sana bir bölümlük daha konu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    251
ssniper

Bence içerikle hiç alakası yok. Vıcık vıcık romantizm doldu zaten. Romantik dizi izlemek istesem piyasada sürüsüne bereket bir sürü pembe dizi var. Bence gereksiz kan kaybı. Zaten 40 dk.lık dizi. Yarısı da gözyaşıyla geçiyor. Hiç gerek yok bence.

Bu arada aklıma gelmişken bu Savitar kim olabilir acaba? Çizgi roman gelişiminde kim olduğu ortaya çıktı mı? SPOILER içinde de verebilirsiniz...

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli

Biraz fanları var diye düzelmezse maksimum 3 sexon daha sürer o da belki. Süperkahraman dizisinde tripler, göz yaşları, Flash'ın yapamadığını ben yaparım, ara gaz ile çalışan flash falan diye rezil kepaze ettiler. Şu ağlak kadın her çıktığında cinnet geçiriyorum artık. Kendi ara verelim deyince bişi yok Barry deyince salya sümük. Jesse desen Flash durduramamış Savitar'ı ama hanım kızımız ben hallederim tribinde. Heleki kapıştıkları sahnede Savitar o elin geldiğini görmeyecek ? H.R gerçek Flash deyince 40 dakikalık dizinin toplamda 2 dakikasına yakın Jesse'nin tribini izledik. Hakkaten cılkı çıktı, ilk sezonu mumla aratıyorlar. Resmen leş bi sezon izletiyorlar sağolsunlar

tarihinde bettikli tarafından düzenlendi
Düzeltme

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji

Hedef kitle belli olduğundan bu kadar rezalet bir sezon izliyoruz. Aynısı son 1.5 sezonda Arrow'da da yaşandı. Önümüzdeki sezon toparlarlar inşallah. 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk