Jump to content
Tuğrul Akça

[The Flash] #3x17 "Duet"

Tavsiye Edilen İletiler

Hüseyin Yılmaz    308
Hüseyin Yılmaz
bettikli, 3 saat önce tarihinde yazdı:

İmdb de bu sezounun en düşük puanını almış. İzlemedim henüz ama şaşırmadımda. Flash ve Supergirl gibi karakterlere müzikal bölüm çekmek :16: 

Dizi şansa devam ediyor başka açıklaması yok. Koca 1 sezonu adamlar boş boş yedi 

IMDB'deki durum bence tamamen ön yargıdan. Bana göre son 5 bölümden çok daha iyiydi. Sezon başından beri ilk defa teselli konuşması çevirmedim bir bölümde.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Trust No 1    321
Trust No 1

Müzikal sevdiğim için bölüm hoşuma gitti. Barry ve Kara'nın sesleri güzelmiş.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli
Hüseyin Yılmaz, 2 saat önce tarihinde yazdı:

IMDB'deki durum bence tamamen ön yargıdan. Bana göre son 5 bölümden çok daha iyiydi. Sezon başından beri ilk defa teselli konuşması çevirmedim bir bölümde.

Önyargı olabilir tabiki hocam ama yinede Flash'a yakıştıramadım gidip  Supergirl bölümünde böyle bişi yapsalar daha iyi. Bölüm bir nevi Irısh ve Barry'nin ilişkisini düzeltmesi 3-4 bölüm harcanmaması olaraktda işe yaramış oldu bunlar için. Gellecek bölüm değilde bir sonrakinde tekrar bi atışma görürüz gibime geliyor :)  Son beş bölümden hakkaten daha iyiydi ve teselli konuşması olmaması, trip atılmaması şok etti ne yalan söyleyim. Eline sağlık bu arada teşekkürler :D Bu arada Irısh'in babalarım dediğinde hakkaten çok sağlam bi kahkaha bastım uzun süre unutmam o sahneyi :oleyo: 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji

Bölüm eğlenceliydi ama son derece gereksizdi dizide giden onca olay arasında. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
OnurD    30
OnurD

Sezon finaline bu kadar yaklaşmışken böyle bir bölüm olması gerçekten sinirlerimi alt üst etti. "Acaba Flash izlemeyi bırakmalı mııyım artık?" sorusu bile geldi aklıma.

Hayatımda ilk defa bir dizi bölümünde ileri tuşuna bastım. Her saniyesi ile gereksizlik akan amaçsız bir bölümdü.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
s3k0    4
s3k0

3/4 bölümdür zoraki bir izleme kafasına ulaşıyorumdum ki, bu bölümden sonra finale kadar toplamaya karar verdim.

Müzikal olması ayrı bir hava katsa da...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
NeC    173
NeC

"La La Land Effect" terimi resmi olarak kayıtlardaki yerini aldı sanırım. Çok boş, çok zırva bir bölüm olsa da karakterlerimizi bu tarz farklı biçimlerde görmek hoşuma gitmedi desem yalan olur. Aynı şeyleri izleyip durmaktan sıkılmışım gerçekten.

tarihinde NeC tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli

Bazı yabancı sitelerde Best episode falan yazan ergenler var. İnşallah yapımcılar gaza gelip zırvalayıp tekrarlamazlar yoksa gerçek fanlardan sağlam küfür yemeye başlayacaklar

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji
2 hours ago, bettikli said:

Bazı yabancı sitelerde Best episode falan yazan ergenler var. İnşallah yapımcılar gaza gelip zırvalayıp tekrarlamazlar yoksa gerçek fanlardan sağlam küfür yemeye başlayacaklar

Yapımcılar zamanında tumblr ergenlerinin gazına gelip arrow'u ne hale getirmişlerdi bilen bilir. Ondan ben şahsen şaşırmam her sezon bir bölüm müzikal crossover yaparlarsa 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
morty    2
morty

İzlemeye başladığım bir şeyi sonuna kadar izleme kararım yüzünden bir türlü bırakamıyorum bu diziyi. The Last Man on Earth ile birlikte nefret listemdeler bu bölümle de tüy diktiler.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

İzlememe kararımda haklıymışım. Youtubeden müzik ve dansları açarım yeter de artar bana. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    251
ssniper

Konu olarak ilginçti, spoiler olmasın diye detaya inmeyeceğim. Ancak, müzikal bölümünü abartmadan da bu bölümü verebilirlerdi, yine aynı amaca hizmet ederdi. Gereksiz yere uzatmışlar. Gerçi, müzikali atsalar kalan bölüm anca 10 dakika sürer ya...

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli
hirako shinji, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Yapımcılar zamanında tumblr ergenlerinin gazına gelip arrow'u ne hale getirmişlerdi bilen bilir. Ondan ben şahsen şaşırmam her sezon bir bölüm müzikal crossover yaparlarsa 

Öyle bi hata dizinin sonunu daha hızlı getirir 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Bu kadar saçma sapan bir bölüm hiçbir dizide izlememişimdir herhalde. Müzikal olayı başlı başlına bir rezaletti ama en azından ona bağlamaları düzgün bir şekilde olsaydı bari. O kadar saçma bir şekilde bağladılar ki, sonunda kötü adam dediğimiz kişi sevgi mevgi bir şeyler saçmalayıp yok oldu. Gorilla City'deki artan beklentimden sonra bu bölüm hepten batırdı. CW dizileri arasında sadece Flash ve LoT kalmıştı ama onlar da illa bıraktıracaklar kendilerini. :) Birinde böyle saçma sapan müzikaller, diğerinde gereksiz LOTR göndermeleri.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji
6 hours ago, Burhan Guclu said:

Bu kadar saçma sapan bir bölüm hiçbir dizide izlememişimdir herhalde. Müzikal olayı başlı başlına bir rezaletti ama en azından ona bağlamaları düzgün bir şekilde olsaydı bari. O kadar saçma bir şekilde bağladılar ki, sonunda kötü adam dediğimiz kişi sevgi mevgi bir şeyler saçmalayıp yok oldu. Gorilla City'deki artan beklentimden sonra bu bölüm hepten batırdı. CW dizileri arasında sadece Flash ve LoT kalmıştı ama onlar da illa bıraktıracaklar kendilerini. :) Birinde böyle saçma sapan müzikaller, diğerinde gereksiz LOTR göndermeleri.

LoT bence bu sezon en iyi giden bu diziler arasında. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    308
Hüseyin Yılmaz
Burhan Guclu, 24.03.2017 - 14:05 tarihinde yazdı:

Birinde böyle saçma sapan müzikaller, diğerinde gereksiz LOTR göndermeleri.

Daha önce de George Lucas'ın olduğu bölüm Star Wars ve Indiana Jones göndermeleriyle doluydu. Tolkien'ın olduğu bölümde Yüzüklerin Efendisi göndermeleri neden garibine gitti ki?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu
Hüseyin Yılmaz, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Daha önce de George Lucas'ın olduğu bölüm Star Wars ve Indiana Jones göndermeleriyle doluydu. Tolkien'ın olduğu bölümde Yüzüklerin Efendisi göndermeleri neden garibine gitti ki?

Zaten her bölümde bir yerlere gönderme yapıyorlar. Camelot, Merlin, Indiana Jones vesaire. Bu bölümde de Fellowship göndermesi falan vardı, güzeldi. Ama mızrak üzerindeki yazıları sadece ateşin açığa çıkarabilmesi, Tolkien'in bundan esinlenmesi durumu falan LOTR gibi bir seriden bahsediyorsak saçmalamaktır. Ve daha bir sürü gereksiz şey vardı.

Kitapların filme çekilme hakları konusunda bir sürü sıkıntı çıkartan oğlundan izin aldılar mı acaba babasından bahsetmek için onu da merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Gabe Logan    1
Gabe Logan

Çok gereksiz bir bölümdü. Bu hafta Arrow da Flash da hayal kırıklığı oldu benim için.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk