CloudT

Paket Hkk.

Tavsiye Edilen İletiler

CloudT

Merhaba,

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın.

Konuya dönecek olursam eğer mevcut TTNet paketimiz bitmek üzere sanırım ki durmadan arayıp paketinizde artış olacak, fiyatı şöyle böyle olacak diye bir sürü ıvır zıvırla karşımıza çıkıyorlar. Geçenler de yine artmış ve şimdi yine artıyor. Gına geldi ve değiştirmek istiyoruz ama altyapılar TTNet 'e ait olduğundan geçiş sonrası sorun yaşandığında nasıl halledeceğiz kısmı da meçhul. Bu yüzden, TTNet dışında bir net paketi kullanan varsa eğer bilgilendirirse sevinirim.

Ek: Fatura babamın üzerine ve kapatıp, benim üzerime yeni bir tarife paketi açsak olur mu? Yine TTNet ama yeni gelenler için hoş paketler var deniliyor. Bunu da düşünüyorum ama bunu da buraya bi' ekleyeyim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler

Geçen Aralık ayında, Dsmart'tan Turk.net'e geçtim. MH'leri hariç sorun yok, memnunum. 150 GB Kota, 76 Mbps ve 1000 dakikada telefon görüşmesi ile birlikte 59,99 ödüyorum. Geçiş için belgeleri onlar yolluyor. Çıktı alıp, yollamak ise bize düşüyor. 

Aynen senin gibi telefon babamın üzerine, Dsmart benim üzerime idi. Ufak bir belge karışıklığı oldu. Belge yollanması ile geçiş 3 gün falan sürdü. Forumda başlığıda var.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
CloudT
byesiler, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçen Aralık ayında, Dsmart'tan Turk.net'e geçtim. MH'leri hariç sorun yok, memnunum. 150 GB Kota, 76 Mbps ve 1000 dakikada telefon görüşmesi ile birlikte 59,99 ödüyorum. Geçiş için belgeleri onlar yolluyor. Çıktı alıp, yollamak ise bize düşüyor. 

Aynen senin gibi telefon babamın üzerine, Dsmart benim üzerime idi. Ufak bir belge karışıklığı oldu. Belge yollanması ile geçiş 3 gün falan sürdü. Forumda başlığıda var.

Teşekkürler, başlığı inceleyeceğim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SaintStrikeR

Arkadaşlar merhaba biraz konu dışı olabilir mi? diye düşünüp yine de yazma gereği hissettim. 25 Mbit 75 GB AKK Dsmart fiber kullanıcısıyım. 1 Mayıs itibariyle yeni yönetmeliğe göre hızımın 16 Mbit'e düşmesi gerekiyordu. 75 GB malum 2 gün sonra bitti. Bana hızınız 16Mbit'e düştü diye mesaj geldi. Dedim demek ki geçiş sağlanmış sonunda. Akşam eve geldiğimde hızın 320 Kb yi geçmediğini farkettim. Sonrasında Speedtest yaparak bağlantı hızına baktım 3.1 Mbit ila 2.5 Mbit arası gidip geliyor. Aklıma gelen tüm ayarları kontrol ettim ama yine de indirme hızı 320 Kb yi geçmiyor.! Başına böyle bir hadise gelen var mı? diye sormak istedim. 1 Haftadır Dsmart'ı arıyorum hep birlikte modem resetleyip yeniden başlatıp arıza kaydı oluşturuyoruz.! En son bugün yeniden aradılar artık delirme noktasına geldim ve modemle kaynaklı bir sıkıntı yok artık modem resetlemekten bıktım diyerek cevap verdim. Teknik tarafa konu bildireceğiz dediler ama 1 haftadır hiçbir değişiklik yok. Böyle bir sorun ile karşılaşan var ise bana cevap gönderirseniz sevinirim ya da nasıl bir çözümü var bilen var mı.? Teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.