Jump to content
  • Duyurular

• kocakafa

Yeni Üyelik   11-02-2017

Merhaba, herkes foruma yeniden üye olmalı. Üye olduktan sonra lütfen posta kutunuzun spam - gereksiz klasörünü kontrol ediniz. Hala sorun yaşıyorsanız mail adresinizi veya kullanıcı adınızı: infoplanetdp@gmail.com'a mail atınız.
NeC

Site Portalı için Görüş ve Öneriler

Recommended Posts

mizikcicocuk    1
mizikcicocuk

Sanırım site kurulum aşamasında da benzer bir hata vardı, sonradan düzeltildi.. yeni arayüzde (template ) de aynı sorun var, düzeltilmesini bekliyorum

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kill Master    302
Kill Master

Afişler IMDb'den hd çekilmiyor mu? IMDb'deki afiş hd olmasına rağmen örneğin şu filmin afişinin boyutu küçük:

3891538.jpg

Önce bende mi bir şey var dedim ama benden kaynaklı değil gibi de...:20:

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
umitkaraogl    13
umitkaraogl

anasayfada Fringe altyazısı arayacağım tuttu, f yazdım seçeneklerde yok fr yazdım gene yok fri yazdım ı-ıh,, frin yazdım hala yok, oha falan oldum yani bu devirde bunu algılayamayacak nasıl bir programsa artık kullanılan acilen değişmesi lazım

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
levanten    261
levanten

Mükerrer altyazı yüklenmemesi için daha önce yüklenmiş altyazılara ön izleme seçeneği konulmasının faydalı olacağını düşünüyorum.  Saygılar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
denizdp    6
denizdp
mnfc, ‎30‎.‎07‎.‎2017 - 22:15 tarihinde yazdı:

O alanla ilgili bir düzenleme yapıyorum kim neyi isterse o şekilde görecek anlaşılan o ki herkesin talepleri ihtiyaçları farklı orta yolu bulmak zor, seçime bağlı bırakıp ne haliniz varsa görün demek doğru olanı :oleyo:

"Bundan önceki versiyonda https://www.planetdp.org/subtitlelist/listnewseriestr adresindeki liste sayfasında tarih bilgisi yanında saat bilgisi de vardı ve çok ama çok işime yarıyordu."

demiştim, siz de düzenleme yaptığınızdan söz etmiştiniz ama seçim yapılacak menüyü sayfayı söylememiştiniz.

Siteye her girişimde kullanıcı menüsündeki "Ayarlar" bölümünü kontrol ediyorum, saat bilgisinin eksikliğini giderebilecek miyim diye :)

Doğru sayfayı kontrol ediyorum değil mi ?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mstfkm    11
mstfkm
mstfkm, 29.07.2017 - 13:15 tarihinde yazdı:

Sitenin eski versiyonlarda filmler için arama yaparken filtre seçenekleri daha genişti tür seçimi zaman seçimi gibi seçenekler ile düzgün sonuç alına biliyordu, bu özellik kapanmadan hemen önceki versiyonlarda düzgün çalışmıyordu filitreleme hatalı/eksik kalıyordu.

Yeni sitede bu özellik yok gibi film aramak için zamana türe gibi detaylı filitreleme eklebilir mi yeniden

Arda gözden kaçmış ismini bilmediğin filmleri bulmak için ideal bir yönetmdi

Teşekkürler 

Yapan arkadaşlarımın eline sağlık yeni hali eskisinden güzel olmuş çok teşekkürler :fl:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kobalamin    43
Kobalamin

Afişlerin boyutu gözüme batmaya başladı. Biraz büyük değil mi? 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Schindler    1
Schindler

Yeni türkçe film altyazıları sayfasında resimde görünen yerde ismin üzerine gelindiğinde film afişi gösterilebilse çok iyi olacağını düşünüyorum.

zB7orD.jpg

• Like 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Castiel    178
Castiel

Farkeden oldu mu bilmiyorum ama altyazı sayfalarında filmlerin Rt ve Meta puanları görünüyor ama sayfaların linkleri henüz yok.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
mnfc    568
mnfc
Castiel, 14.08.2017 - 21:28 tarihinde yazdı:

Farkeden oldu mu bilmiyorum ama altyazı sayfalarında filmlerin Rt ve Meta puanları görünüyor ama sayfaların linkleri henüz yok.

Linkler eklendi.

• Like 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
supre    0
supre

Sayın admin, size direk nasıl mesaj atacağımı bilmediğim için buradan konu açarak ilerliyorum.

https://www.planetdp.org/title/mine-dp55090

Mine altında land mine adlı bir başka filmin trailerı yüklü.

Bilginize

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SunGod    165
SunGod

Afişin altındaki Raporla tuşu üzerinden hataları bildirebilirsiniz. O fragmanı sildim.

supre, 5 dk önce tarihinde yazdı:

Sayın admin, size direk nasıl mesaj atacağımı bilmediğim için buradan konu açarak ilerliyorum.

https://www.planetdp.org/title/mine-dp55090

Mine altında land mine adlı bir başka filmin trailerı yüklü.

Bilginize

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.