Jump to content
Tuğrul Akça

[Homeland] #6x11 "R for Romeo"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
morty    2
morty

Dar Adal açısından olaylar garip bir hal aldı.

Spoiler

Quinn için hazırlanan websitesini bilmediğine göre, Dar Adal bir yerden sonra seçilmiş başkanı alaşağı etme planın dışında tutulmuş gibi. Ama yine de sezon finalinde bir şekilde bu herifi temize çıkartırlarsa yeminle kafayı yerim. Websitesinde başkana  takmış deli bir asker portresi çizmişler Quinn için, başkanı öldürüp suçu üstüne yıkacaklardı. Final fragmanında bunun ibareleri de var. Belki Dar sayesinde Quinn bu sezondan sağ salim çıkarsa Dar'a bakışım değişebilir. Diğer soru da Dar değilse kim var işin arkasında? Finalde berbat etmezlerse en iyi sezonlarından biri oldu şu ana kadar.

Ayrıca o maymun taklidi çok koydu be >:(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nikoteen    255
Nikoteen

Olaylar, olaylar !!

Final en az iki saat olmalı başka türlü kesmez :D

Bir başkanın gözünden kitlesel manipülasyon daha doğrusu haksızlığın ve adaletsizliğin karşısında ne kadar nüfuzlu olsanız da yaşanan çaresizliği gördük, anı anına yaşadım sanki başkanın hislerini. O'Keefe ile muhabbeti kısa oldu, saatlerce sürse izlerdim.

Spoiler

O'Keefe midir nedir Dar Adal'a bile pabucunu ters giydirmeye çalışacak ben öyle anladım. Carrie yine son anda çaktı işi her ne kadar bombanın patlamasına mani olamasa da Halef Başkanı kurtaracak gibi suikastten. Halef Başkan yaşadığı sürece Dar'ın temize çıkacağını sanmıyorum ayrıca, Saul için bile hapis yatacak ileride bir af çıkacak ona diyen birinin ne yaparsa yapsın Dar'ı affedeceğini düşünmüyorum ama izleyip göreceğiz...

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hardal    0
hardal

turkce altyazi olmadigindan izleyemedik hala :( aksam olmasa da yarina cikar herhalde.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    488
Coilbone

Mükemmel, tek kelimeyle mükemmel! Başlangıcı yavaş olsa da bitişi çok efsane olacak bu sezonun. Haftaya sezon finali, tadı damağımızda kalmaz umarım tatmin edici bir kapanış yaparlar. 

Spoiler

Garaj kapısı açılırken ben bilgisayar başından bağırdım Carrie dondu kaldı, yapılır mı bu Carrie, Quinn ölse yeminle isyan ederdim bu hareketten sonra :oleyo: Yine aynı şekilde telefonda lafı dolandırması da gerim gerim gerdi, Quinn silik 3 tane harften ne çıkarıyor ortaya, Carrie ne yapıyor :D

Ayrıca Saul'un Halef Başkan'a durumu açıkladığı sahne muhteşemdi, gözlerden ırakta olan gerçeği, gümbür gümbür gelen bir darbeyi gören tek kişi olması çok ince ve mükemmel bir detaydı. Bununla 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
flying dutchman    3
flying dutchman

Yine nefes kesen bir bölüm daha izledim. Finali muhteşem olacağından hiç şüphem yok!

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
borrang    20
borrang

Amerika 'da böyle bir dizi yapılabiliyor...

Yaptıkları bütün pislikleri açık seçik anlatıyorlar, muhteşem.

Şurada bittim :

It's what we did
in Nicaragua, Chile, Congo,
a dozen other places, all the
way back to Iran in the '50s.
And it does not end well
for the elected regime.

tarihinde borrang tarafından düzenlendi
  • Beğeni 4

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ycyalcin    17
ycyalcin

Tek kelimeyle muhteşemdi. Sezon finali nefesimizi kesecek.

Spoiler

Başkan'ın O'Kefee ile yayına çıktığı sahne ve Saul'un herkesin yararsız fikirler ürettiği anda durumu özetleyip yol çizdiği sahne unutulmaz sahneler oldu benim için.

Kaç bölümdür her şeyin arkasında Dar'ın olduğunu düşünürken onun planlarının çok üzerinde işler dönüyormuş. Bu bölüme kadar suçladığımız çoğu şeyden de haberi yok. Yine de biletini kestirecek kadar hata yaptı umarım yanına kalmaz. Zaten Başkan yanına bıraksa Quinn bırakmaz diye düşünüyorum.

Sanırım sezonun ilk bölümüydü Dar, Senatör Cato ve General Mccloud ile falan bir toplantı yapıyordu. Saul'un olmaması dikkatimi çektimişti. Geçen bölümde General'i Quinn geçmişi hatırladığında o ekiple birlikte görmüştük. Gelecek bölüm fragmanında da General oldukça göze çarpıyor. Senatör'ü de sorgulanırken görüyoruz. Dar'ın dışında gelişen olayların arkasında belli ki bu ikisi var.

Önümüzdeki bölümde umarım Quinn'e bir şey olmaz.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    151
zapp brannigan
Spoiler

Trump protestolarını diziye  bağlamışlar. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk