Jump to content
Tuğrul Akça

[The Flash] #3x19 "The Once and Future Flash"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    991
SABRE

Dönüyor fastest mal, vaziyet alsın herkes. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji

Future Barry'nin kostümünü çok beğendim. Umarım önümüzdeki sezon görürüz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

Hiç mi hiç güzel bir bölüm değildi. Bizim geleceğe gitme amacımız ile yaptığımız şeyler çok farklıydı. Savitar'ın Iris'i öldürdüğü yerdeki olayları öğrenip geleceği değiştirmeye çalıştık ama olmadı. Şimdi ise geleceği gözüyoruz ve yine gelecek değiştirilmeye çalışılıyor. Aslında geleceğin yine değişmemesi lazım ama dizinin geleceği açısından değişeceğini düşünüyorum. @hirako shinjinin dediği gibi bence sadece Future Flash'ın kostümü iyidi. Aradan 7-8 sene geçmiş hala yüzüğü bile yoktu. :(

tarihinde bLueeekun tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK

Future Flash'ın kostümü bana New 52 Flash'ın kostümünü anımsattı,kemeri olsun kolundaki sarı şerit detayları falan olsun benziyordu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    991
SABRE

Benim en başından beri tezim bu diziyi Future Flash kurtarır diyordum ama yok abi o da olmadı. Güya biz "olmuş" Flash'ı gördük o da ezik çıktı yahu. Bir şekilde Savitar'ı durdurmuş, amaçsız bir Flash çıktı karşımıza. Böyle bir malı alırlar mı JL'ye yahu yüzüğü falan olsun. Onu geçtim insan öğrenemez mi Savitar kimin nesiymiş diye. Boş yere gizem yapıyorlar güya bölümün sonunda falan da göstermediler. 

Sıfır heyecan ile gidiyoruz bakalım bu sezon veda edeceğiz herhalde böyle giderse. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.251
hasangdr

Saçma bir tahminde bulunayım; Savitar Julian çıkacak. :oleyo2:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Özgürce    6
Özgürce
SABRE, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Benim en başından beri tezim bu diziyi Future Flash kurtarır diyordum ama yok abi o da olmadı. Güya biz "olmuş" Flash'ı gördük o da ezik çıktı yahu. Bir şekilde Savitar'ı durdurmuş, amaçsız bir Flash çıktı karşımıza. Böyle bir malı alırlar mı JL'ye yahu yüzüğü falan olsun. Onu geçtim insan öğrenemez mi Savitar kimin nesiymiş diye. Boş yere gizem yapıyorlar güya bölümün sonunda falan da göstermediler. 

Sıfır heyecan ile gidiyoruz bakalım bu sezon veda edeceğiz herhalde böyle giderse. 

Yok daha neler yahu. 5inci sezona kadar anlaşmaları var adamların imkanı yok onun. 

tarihinde Özgürce tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
HomerAbi    8
HomerAbi

Vasat bölümlere alıştık tamam da sezon finaline yaklaşırken birde bu kadar aradan sonra vasatın da altında bir bölüm beklemiyordum. Bölümdeki tek güzel şey arkadaşların dediği gibi yeni kostüm, onuda azıcık daha kırmızı yapıverselermiş daha güzel görünürdü. "Haydi takımı tekrar bir araya getirelim eski günlerdeki gibi" deyip sonra suçlularla karşılaşınca gözüne fener tutulmuş tavşan gibi kalakalması apayrı bir absürtlük.

Spoiler

Cisco'nun el gidince Vibe gücü de mi gitmiş arkadaş. Daha yeni Dr. Strange'de gördük ustanın birinin eli yoktu yinede büyüsünü yapıyordu. Filmi seyretmemiş herhalde senaristler. Onu da geçtim Darth Vader'ın hiç kolu bacağı kalmadı Force'u yok mu onun var. Sinirlendim yeminle :oleyo:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK

Ayrıca Future Flash'ın emo saçı neydi öyle ya :oleyo:

tarihinde Mr.BIYIK tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    991
SABRE
Özgürce, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Yok daha neler yahu. 5inci sezona kadar anlaşmaları var adamların imkanı yok onun. 

Ben veda edeceğim zaten yahu, dizi ne kadar giderse gitsin. :)  

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

Diğer platformlarda Savitar'ın Barry olduğu yönünde. Artık gelecekte ki Barry midir başak Barry midir bilemem. Aklıma gelmişken saçma bir konuya daha değineyim. Sanırım önümüzdeki bölüm Savitar'ın kim olduğunu öğreniyoruz. Biz göremesek bile Barry görebiliyor. Ancak gelin görünki bu bölümde Future Flash'ın Savitar'ı görmediğini söylemişti. Ne değişti ki görebildi. Gerçi bir şeyin değiştiğini düşünmüyorum dizi hatası olacaktır.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    251
ssniper

Bence iyice saçmalıkta zirve yaptılar. Daha önce her bölümde müstakil konu, farkı bir düşman (meta insan) irdeliyorlardı. İşin içine Savitar girdiğinden beridir uzatma dakikalarında top çeviren yorgun futbolcu gibiler. Tadı gitmiş sakız gibi oldular. Açıkçası yeni bölümleri eskisi gibi merakla beklemiyorum. Her bölümü "Bakalım bu gün ne saçmalamışlar?" diyerek izlemeye başlıyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Harzam    7
Harzam

Savitar ile ilgili tahminlerim Barry (Farklı bir Dünya'dan) ya da Ronnie. Dediğim gibi tahmin sadece ama Killer Frost'un o sorgusuz sualsiz biat eden yüz ifadesini görünce bu iki isim geldi aklıma.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
HomerAbi    8
HomerAbi

Ben de Barry olduğunu düşünmüştüm ilk başta ama muhteşem senaristler bizi şaşırtmak için ters köşe yapıp Harrison Wells olduğunu gösterebilirler.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk