Jump to content
PaRaNoYa7

Güney Kore ve Japonya Dizilerinden Haberler

Tavsiye Edilen İletiler

PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

QaQJ9r.png

13-19 Mart haftası reyting tablosu yayınlandı.

"Perfect Wife" ciddi bir düşüş yaşamış bu hafta. "Defendant" haftaya son 2 bölümüyle birlikte final yapıyor. Bu hafta yine yükselişte.

"Chief Kim" özellikle Çarşamba günkü bölümüyle bu hafta yükseltmiş renyting ortalamasını. "Missing 9" dizisinden koltuğu alan "Radiant Office" ilk 2 bölümüyle kötü bir başlangıç yapmış.

SWDBS geçen haftaya göre Cuma günkü bölümünde düşüş yaşamış olsa da Cumartesi günkü bölümüyle kanalın şimdiye kadar en yüksek reyting elde eden dizisi olmayı başardı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
QWEZXC    2
QWEZXC

kore yapımları hollywood çöküşünü andırıyor.Orjinal senaryo nadir geliyor,opüler oyuncuları kadroya alıp nasılsa fanlar izler mantığına büründü iş 

Missing 9 tomorrow with you radiant office perfect wife introverted boss our gap soon listeye bakınca zaman kaybı olan yapımlar,defendant bir nebze izlenir onda da mantık hatalrı şaç baş yoldurur

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    215
Pirpir

Gayet guzel diziler geliyor ama ben yana done Ji Chang-Wook dizisini bekliyorum. Umarim Ha Ji Min teklifi kabul etmez. Kadinin ses tonu acaip sinirimi bozuyor. 

PaRaNoYa7, 7 saat önce tarihinde yazdı:

SWDBS geçen haftaya göre Cuma günkü bölümünde düşüş yaşamış olsa da Cumartesi günkü bölümüyle kanalın şimdiye kadar en yüksek reyting elde eden dizisi olmayı başardı.

SWDBS nin cuma ratingleri ile cumartesi arasinda hep fark oluyor. Saati 23 olmasina ragmen her cumartesi kendini katliyor bakailm 12 yi gorecek mi insallah goruru bence hayli taze konu sirine misali iki basrol cok keyif aliyorum.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

@Pirpir   Ji Chang-Wook'un dizisini ben de merakla bekliyorum. K2'yi izledikten sonra favori aktörüm oldu şimdilik.

SWDBS ise her hafta kendi rekoruyla birlikte kanalın rekorlarını da kırmaya başladı ve erkenden adından söz ettirdi. Güncele yetişen izleyiciler dizinin reytingini finalden önce 12 üstüne ulaştırıp rekor kırmasını sağlayabilirler bence.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir    215
Pirpir

K2 yi hala bitiremedim ben. YoonA midir nedir o kiz yuzunden halbuki uvey anasi oyle mi kadin ekrandan elektrik saciyor Je Ha ve onun sahneleri cok guzel de keske YoonA denen kizi diziden silebilsek :D Ama Healer baska hala ara ara acip izliyorum super ya :D

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

Laf aramızda benim şimdiye kadar en yakıştırdığım çift onlar. :fool:  Üvey annesine gelirsek o konuda hemfikirim seninle. Şimdiye kadar en iyi yapımları henüz izlemedim ama Bad Guys ile birlikte K2 tekrar izleyebileceğim 2 yapım oldular şimdilik. Healer'ı da acayip merak ediyorum tabi. Sırası gelince artık. ^_^

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

İlk bölümü 27 Mart tarihinde yayınlanacak olan "Whisper dizisine ait 3 poster yayınlandı.

gqXmQ5.jpg       P0QXjO.jpg       O0EQj4.jpg

Dizinin başrollerinde Lee Sang Yoon, Kwon Yool ve Park Se Young bulunuyor.

tarihinde PaRaNoYa7 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

Lee Se-Young'a KBS2 kanalının The Best Hit dizisinin kadın başrolü için teklif gitti.

69m3o9.jpg

Mayıs ayında ilk bölümü yayınlanacak dizinin erkek başrolleri ise Yoon Si-Yoon ve Kim Min-Jae.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DaMieN    38
DaMieN

Yoona inanılmaz kötü bir oyuncu. Sadece şarkı söylemeli bence ama torpili sağlam sanırım. Tarihi bir dizinin çekimlerini görmüştüm...

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

gqqkaN.jpg

Ji Hyun-Woo ve Kim Ji-Hoon, “Bad Thief, Good Thief” dizisinden gelen teklifi kabul ettiler.

Ji Hyun-Woo erkek başrol olarak, Kim Ji-Hoon ise yardımcı rolde dizide yer alacak. Dizinin Mayıs ayında yayınlanmaya başlanması bekleniyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

ojjg3b.jpg

Lim Soo-Hyang ve Do Ji-Han, “The Rose of Sharon has Bloomed” dizisinin kadrosuna katıldılar.

Dizinin Mayıs ayında yayınlanmaya başlanması bekleniyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

YDDJ2Z.jpg

Seo Kang-Joon, “Are You Human Too?” dizisi için erkek başrol teklifi aldı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

5gQpaR.jpg       7qN2a5.jpg       GB0bZZ.jpg       P0rvG5.jpg

“Chicago Typewriter” dizisinden 4 adet poster yayınlandı. Dizinin ilk bölümü 7 Nisan'da yayınlanacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

nRWYdB.png

20-26 Mart haftası reyting tablosu yayınlandı.

%14.5 ile yayınlanmaya başlayan "Defendant" 18 bölümlük zaman diliminde reytingini ikiye katlayıp Salı günkü final bölümünde %28.3 ile en yüksek reytingini elde edip final yaptı. Geçen hafta final yapan "Introverted Boss" dizisinin yerine gelen "The Liar and His Lover" ilk 2 bölümüyle kötü bir başlangıç yapmış diyebiliriz.

"Radiant Office" geçen haftaya göre özellikle Perşembe günkü bölümüyle dikkat çeken bir artış yaşamış.

"SWDBS" yine artış yaşamış ama henüz çift hanelere erişemedi. Yine de kanalın dizi reyting rekorunu her hafta bir üst seviyeye taşıyor. Düşük reytingleriyle dikkat çeken "Tomorrow with You" ise bu hafta veda eden bir diğer dizi.

Bu hafta ilk bölümü yayınlanan "Tunnel" ise ilk 2 bölümüyle iyi bir başlangıç yapmış.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

“Unni Is Alive” dizisinden tanıtım videosu geldi. Dizinin ilk bölümü 15 Nisan tarihinde yayınlanacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

2r9BAE.jpg

“Queen of Mystery” dizisinin ana posteri yayınlandı. Dizinin ilk bölümü 5 Nisan'da yayınlanacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

qbWL1Q.jpg

Nam Ji-Hyun, “Suspicious Romance” dizisi için kadın başrol teklifi aldı.

Dizinin erkek başrolü Ji Chang-Wook olacak. İlk bölüm 10 Mayıs tarihinde yayınlanacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

“Man to Man” dizisinden Kim Min-Jung'un karakter tanıtım videosu yayınlandı.

W0GE7q.jpg

En son "Shopping King Louie" dizisinden hatırladığımız Nam Ji Hyun, “Suspicious Partner” dizisinin kadın başrolü oldu.

Dizinin ilk bölümü 10 Mayıs tarihinde yayınlanacak.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

ldbNAl.jpg

tvN dizisi "Secret Forest" ın ilk bölümü Haziran ayında yayınlanacak.

Dizinin başrollerinde Cho Seung-Woo ve Bae Doo-Na bulunuyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
PaRaNoYa7    281
PaRaNoYa7

01EY49.jpg

Ha Ji-Won MBC dizisi “Hospital Ship” için kadın başrol teklifi aldı.

Dizinin ilk bölümünün Temmuz ayında yayınlanması bekleniyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.