Jump to content
Tuğrul Akça

[Agents of S.H.I.E.L.D.] #4x17 "Identity and Change"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Yine çok güzel bölümdü. Her şey Fitz'de bitiyor bakalım ne zaman farkına varacak. Ward'tan yine bir ihanet bekliyorum ama bu sefer baya iyi görünüyor. İnşallah dönüş yapmaz yine. :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    989
SABRE

Ne yapıyorsunuz Leopold Bey? :D Bu framework olayını bayağı tuttum renk kattı sezona ama umarım klişe şekilde Jemma'yı hatırlayarak Fitz dönüş yapmasın olaylara. Yani hatırlayacaksa ilk gördüğü zaman hatırlasaydı sonra duygusallıklara girmesinler başka türlü alt etsinler Madam'ı. 

Ward niye iyi tarafta zaten ben onu hiç çözebilmiş değilim. :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    120
dagon
SABRE, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ne yapıyorsunuz Leopold Bey? :D Bu framework olayını bayağı tuttum renk kattı sezona ama umarım klişe şekilde Jemma'yı hatırlayarak Fitz dönüş yapmasın olaylara. Yani hatırlayacaksa ilk gördüğü zaman hatırlasaydı sonra duygusallıklara girmesinler başka türlü alt etsinler Madam'ı. 

Ward niye iyi tarafta zaten ben onu hiç çözebilmiş değilim. :oleyo:

Fitz zaten görür görmez bir duraksadı. Ama bence yavaş yavaş anılar gelmeye başlayacak. Zaten Daisy ve Radcliffe elinde. Onlarla konuştukça düzelecektir diye düşünüyorum. Ward'ın iyi tarafta olması ise AoS'un konu bütünlüğünün ne kadar iyi olduğunu gösterir. Ward, Coulson ve ekibi tarafından yakalandığı zaman sadakatinin HYDRA'ya değil Garrett'a olduğunu söylemişti. Aslında içten içe kötü bir insan da değildi ama yaşanan olaylar onu bu noktaya getirdi. Bence karakter gelişiminin dizilerdeki en iyi örneklerinden biridir kendisi.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DuaL    14
DuaL

Ward karakteri baba figürü eksikliğinden dolayı Garrett'a bağlıydı. Ayrıca Skye(Daisy) hisleride vardı. Gerçek kötü olmaya Skye'ın, Ward'u vurması ile başladı. Yani anlayacağınız adamın içinde zaten iyilik vardı. Fitz ve Jemma'yı öldürmek yerine denize atmıştı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk