Jump to content
The Black

2016 En İyi Shounen

En İyi Shounen  

54 oy

1. 1. 2016 yılının En İyi Shounen hangisi?

• Arslan Senki (TV): Fuujin Ranbu
      2
    • Boku no Hero Academia
      24
    • JoJo no Kimyou na Bouken: Diamond wa Kudakenai
      12
    • Magi: Sinbad no Bouken
      4
    • Shokugeki no Souma: Ni no Sara
      4
    • Ushio to Tora 2nd Season
      1

Tavsiye Edilen İletiler

The Black    122
The Black

7qAbyN.jpg

Arslan Senki (TV): Fuujin Ranbu Boku no Hero Academia JoJo no Kimyou na Bouken: Diamond wa Kudakenai
W00jm4.png 377kQ9.png R00j2Y.png
dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg

Magi: Sinbad no Bouken Shokugeki no Souma: Ni no Sara Ushio to Tora 2nd Season
kbb5mJ.png Nppjmg.png aLL7m2.png
dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    161
darkness_age

En çok zorlandığım kategori kesinlikle bu.

Arslan Senki bence harika bir anime. Karakterler, olaylar ve kurgu çok güzel işlenmiş.

Boku no Hero Academia ise shounenim ben diye bağırıypr beni seç diyor resmen ama bana yemek yapmayı sevdiren bir heves oluşturan "Shokugeki no Souma: Ni no Sara" ya gidiyor oyum

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Valsgarde    41
Valsgarde

Academia'ya verdim.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Musty94    39
Musty94

Magi'den beklentim büyüktü ama olmadı, Arslan Senki de çok iyi, amma velakin Boku no Hero Academia çok farklı bir etki bıraktı be. :devil:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    393
RyK

Bu kategoride de oy kullanmayacağım ama bir iki kelam edebilirim.:foleyo:

Hero tam bir shounen ama başkada bir numarası yok, sıkılmadan izlenir ama sıkılmadan izledim diye o anime yılıjn shouneni olamaz gözümde.

Diğerlerinin hiç birini izlemedim.:butwhy: Yinede söyle gidebilirim. JoJo nun ilk sezonunu izledim kesinlikle çok iyi farkılı bir shounen di öyle olsun canımı yesin. O bu listede olsa direk tek geçerdim. Bu Jojo da aynı minvalde ise tek geçerdim ama izlemedim.

Magi ilk sezonda beklentilerimin yanına bile yaklaşamadı. O kadar masal kahramanı varken sen gel bize kölelik, siyaset ve bir alay dram daya. Karakterler başka isimlerde olsa çok severdim ama o kadar masal kahramanı varken masalsı bir hava bulamam beni direk animeden soğuttu diyebilirim. Aşırı dramda sevmem zaten oradan da büyük darbe aldı. Bu Sinbad hikayesi nasıldır bilemiyorum ama çok uzağa düşmemiştir ağacından.

Bu sene anime severlerimiz az, kimse bu soruyu sormayacaktır diye düşünüyorum, bu eksikliği hemen gidereyim: Mob 100 neden burada yok?:pembeoleyo: Boşluk dolduruldu.:devil:

tarihinde RyK tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.Hate    235
Mr.Hate

Boku no Hero'ya oyum, bende az da olsa bir HxH tadı bıraktı. Jojo geçen sezonun tadını vermedi bende, Arslan Senki de geçen sezonun performansı yoktu, Ushio to Tora'yı geçen sezon yarım bırakmıştım beğenmemiştim o yüzden yeni sezonunu izlemedim.  Magi izleme listemde henüz izlemedim internetim olmadığı için telefonun interneti ile idare ediyorum yine. :22:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tamara    13
Tamara

Herkes Hero Academia'ya vereceği için Arslan Senki dedim :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Maxpayne53    19
Maxpayne53

Yabana atılmayacak seriler var tabi aralarında ama içlerinde Boku no Hero Academia dönemin en iyi serilerinden biri. Oyum ona uçtu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Baryshx    66
Baryshx

Ushio to Tora ve Magi Göynümden geçsede,  Seni seçtim Jojo :L

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
sir_mahony    4
sir_mahony

hepsini izlesemde benim oyun Shokugeki no Souma'ya gitti. içlerinde beni en çok tatmin eden o oldu. ayrıca çok güldüm be bu seriye. Pek manga takip etmem (en azından animesini bırakmadıkları sürece) bu sene neredeyse takip ettiğim tek manga bu oldu. tabi ki Boku no hero da çok iyiydi ama Souma ya daha çok kanım ısındı :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

Aslında Jojo'nun kazanmasını çok isterdim. Josuke'nin yaşı gereği ve yaşanan olaylar buram buram shounen kokuyordu ama BnHA'nın daha çok hakettiğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kilitlenmiş ve cevaplara kapalıdır.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk