Jump to content
The Black

2016 En İyi Spor

En İyi Spor  

51 oy

1. 1. 2016 yılının En İyi Spor hangisi?

• All Out!!
      4
    • Days
      2
    • Haikyuu!!: Karasuno Koukou VS Shiratorizawa Gakuen Koukou
      29
    • Keijo!!!!!!!!
      2
    • Shakunetsu no Takkyuu Musume
      0
    • Yuri!!! on ICE
      7

Tavsiye Edilen İletiler

The Black    122
The Black

P0QoOO.jpg

All Out!!

Days Haikyuu!!: Karasuno Koukou VS Shiratorizawa Gakuen Koukou
gqqBbb.png 9QQObr.png qbbryQ.png
dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg

Keijo!!!!!!!! Shakunetsu no Takkyuu Musume Yuri!!! on ICE
M00rR2.png Qaa9yG.png X005lj.png
dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    161
darkness_age

Oy kullanan görüyorum ama fikirlerini beyan eden göremedim :|

Bu sene spor animeleri benim hoşuma gitti açıkçası. Hayal kırıklığı olarak All Out belirtebilirim. Biraz sürüncemeli bir anime oldu.

Oyum ise Yuri!!! on ICE gitti. Evet Haikyuu'da her zamanki gibi güzeldi ama bütünlük olarak hikaye olarak favorim belli :fool: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dazed    219
Dazed

İzlediklerimin arasında iyi olanlar DAYS ve Haikyuu idi ama tabii ki Haikyuu'ya verdim. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Valsgarde    41
Valsgarde

Days ile Haikyuu arasında kaldım ama hiç düşünmeden Haikyuu

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.Hate    235
Mr.Hate

Bu kategoride sadece All Outs'u izledim ve onu da yarım bırakmıştım o yüzden burada da oy kullanamayacağım maalesef. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ShiroChan    1
ShiroChan

Yuri on ice fanlarını toplamak lazım buraya çok gerilerde kalmış. :D Ama bence de tartışmasız Haikyuu bu sene.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Maxpayne53    19
Maxpayne53

Haikyuu'da güzel ama yakın zamanda biten All Out daha güzeldi. Oyum ona gitti.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    161
darkness_age

Days'i beğenen yok mu ya :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

DAYS ve All Out çok klişeler. Beni çok heyecanlandırmadılar o yüzden çabuk bıraktım onları. Haikyuu'nun kazanacağına eminim ama Haikyuu kadar Yuri on ICE'da çok iyidi. Oyum Yuri'ye.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mileydi    5
Mileydi

İlk defa bir spor serisini yarım bıraktım Days, belki ileride bir şans daha verebilirim ama şimdilik arşivimin tozlu klasörleri arasında yerini aldı :| All Out, resmen başlamadan bitti seri, tam bir şeyler olacak artık harekete geçeceğiz derken hop bir baktım bitti hala bittiğini hazmedemedim ( Sekizannnnnnnn :22:) Yuri on İce, en sevdiğim serilerden biri oldu evet Victor gibi çok orjinal bir karakter ile tanıştım ama yeterli miydi hayır ilk bölümlerde gerçekten kurgusu, çizimleri, atmosferi etkileyici olmasına rağmen ilerleyen bölümlerde düşüşe geçen bir seri oldu gözümde, hele ki çizim kalitesi olarak, yanlış anlaşılmasın burada kastım şimdilerin deyimi ile ayy bu nasıl çizim beee yaklaşımı değil (siz beni anladınız), Haikyuu izleyen ne demek istediğimi anlar çizim kalitesi her sezon daha da iyi ye gidiyor hareketlerde ki o akıcılık, heyecan vs.vs sizi kendine çekiyor ve evet belli olduğu üzere oyum Haikyuu yaa :yahoo: 

Dip not: Keijo yu izlemedim ama az çok bir fikrim var bu ankette olması bile bence lüzumsuz bir seri (kimse üstüne alınmasın)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kilitlenmiş ve cevaplara kapalıdır.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk