Jump to content
The Black

2016 En İyi Komedi

En İyi Komedi  

43 oy

1. 1. 2016 yılının En İyi Komedi hangisi?

• Saiki Kusuo no Sainan
      12
    • Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo
      14
    • New Game!
      0
    • Uchuu Patrol Luluco
      0
    • Sakamoto desu ga?
      6
    • Nobunaga no Shinobi
      3

Tavsiye Edilen İletiler

The Black    122
The Black

YD4l46.jpg

Saiki Kusuo no Sainan Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo New Game!
011QQ8.jpg W00ddY.jpg YDDAA6.jpg
dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg

Uchuu Patrol Luluco Sakamoto desu ga? Nobunaga no Shinobi
Brrkkg.jpg ZZZ00G.jpg 7qq45Y.jpg
dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg dp.pngmal.jpganidb.jpgann.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.Hate    235
Mr.Hate

Saiki uzun zaman sona beni çok güldüren bir seri oldu ve hakkını vermek lazım burada. 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
darkness_age    161
darkness_age
Mr.Hate, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Saiki uzun zaman sona beni çok güldüren bir seri oldu ve hakkını vermek lazım burada. 

+1 :good: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RyK    393
RyK

En çok izlemek istediğim kategori bu aslında. Şöyle güzel bir komedi animesi arıyorum. Bu listeyi bir izlemekte fayda var. Saiki ve Nobunaga dan başlayacağım. Nobunaga'nın kapağı beni cezbetti diyebilirim. Chibi komedisini severim. Genelde içinde çok fazla cinsellik içermeden güldüren bir yapısı vardır. Mimiklerle yapılan animesel komedinin bende ayrı bir yeri vardır. Chibi desteği şart tabi. :butwhy:

Sayonara Zetsubou Sensei veya Scholl Rumble gibi efsanevi komedileri aramıyorum ama yine de denemekte fayda var. Bu isimleri zikredelim de bilmeyenler belki bir göz atmak isterler. Komedi denince akla gelen en iyi örneklerdendir kendileri.:good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Maxpayne53    19
Maxpayne53

Eski serilerin tadı hala daha damağımızda. Bir Slam Dunk gibi seri yok ne yazık ki. Aralarından hangisini seçerseniz seçin bence pek fark etmiyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Baryshx    66
Baryshx

Saiki Kusuo no Sainan akar. Shukufuku'yuda merak ettim, bir göz atayım ;)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kilitlenmiş ve cevaplara kapalıdır.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk