SunGod

Yandex Disk - Ücretsiz ve süresiz 32 GB Alan

Tavsiye Edilen İletiler

SunGod

Teknoseyir'de gördüm. Telefona uygulamayı kurup bir klasördeki resimleri yükletmeye başlayınca mevcut hesaba 32 GB alan ekleniyor.

2017-04-10b133.jpg

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Kanpuu

Hemen fırsatı değerlendirdim, fazladan depo alanına sla hayır demem.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
OnurD

Yandex Disk'i çıkardığı ilk günlerden beri YandexDisk kullanırım ve artık vazgeçilmezim oldu. İlk çıktığı zamanlar güncelleme yayınlarlarken bir mail aldım ve şu yönde idi kısacası: "Güncellemelerimiz sırasında bazı kullanıcılarımızın sistemlerinin çöktüğünü öğrendik ve çok üzgünüz, bizimle kalmanız için size 200 gb süresiz alan hediye ediyoruz". Zaten YandexDisk kullanım özellikleri ve kolaylıkları ile beni çok cezbediyordu fazla alan sonrasında beni komple kendine bağladı zaten.

W0X5gQ.png

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
d3d3

teşekkürler

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ritel

Nasıl alıyoruz diye cahilce bir soru soracağım. Telefonda hallettim ama 200 gb kısmını yapamadım.

gqP3vb.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
DeanJames
ritel, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasıl alıyoruz diye cahilce bir soru soracağım. Telefonda hallettim ama 200 gb kısmını yapamadım.

gqP3vb.jpg

200 gb ne yazık ki şu an verilmiyor. Daha önce kullananlara verdiği bir bonus idi veritabanlarında ki çökme sebebiyle verdikleri. Yine daha önce 1 yılını dolduranlara falan ek depolama alanı vermişleri. Ne yazık ki bende faydalanamadım onlardan. Yandex disk in bu kadar kullanışlı olduğunu daha önce bilseydim durum farklı olurdu. Alanları sınırsız süreyle vermesi de ekstra güzel.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ritel

Hevesimiz kursağımızda kaldı. :cry:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler

Bende bir disk alanı alayım diyorum. Memnun olan çok. Şimdilik 100 GB yeterli gibi duruyor. 20 Dolarda yıllık makul gibi ...

Yandex Önerir misiniz ? :) 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hitokiri

Kesinlikle öneririm, Kullanmaya başlayalı 3 yıla yakın oluyor. Net üzerinden her yerden ulaşabilmek ve dosyaların güvende olması, telefondan çekilen resimlerin Wi-Fi ile otomatik yüklenmesi, alanın büyüklüğü hepsi çok iyi.

Diğer bulut sistemlerine göre her zaman ilk tercihim Yandex oluyor. Ayrıca birileri davet ederseniz gene size ek alan veriyor.

aG220Q.png

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler

Aldım gitti.

uoRSW6lFROK3WZCc8cHgyQ.png

Lighshot screenshot programını kullanıyorumda bununda varmış. Şimdi denedimde pek kullanışlı değil.

tarihinde byesiler tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nautilus

Bir süre önce Google Drive'ı bırakmıştım bu haber iyi oldu. Teşekkürler.

Hitokiri, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Ayrıca birileri davet ederseniz gene size ek alan veriyor.

Peki birilerini nasıl davet ediyoruz? :oleyo2:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hitokiri
Nautilus, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir süre önce Google Drive'ı bırakmıştım bu haber iyi oldu. Teşekkürler.

Peki birilerini nasıl davet ediyoruz? :oleyo2:

Çaktırmayın :) Kendi adınıza olan başka bir e-posta adresine davetiye gönderin ve üye olun :) Aile bireylerine arkadaşlarınıza yollayın üye olsunlar ^_^

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Nautilus

Teşekkür ederim. Sorun şu ki ben nasıl davet edeceğimi bulamadım. :$ Ya da yetkim yok veya uygulama sonlanmış falan olabilir mi? :91:

tarihinde Nautilus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler

Davet butonunu bende bulamadım :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hitokiri

Sanırım o davet olayı kalkmış. Artık sizin şansınıza tekrar açılınca yararlanırsınız :) Ben size davet yollarım ^_^

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler
Hitokiri, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Sanırım o davet olayı kalkmış. Artık sizin şansınıza tekrar açılınca yararlanırsınız :) Ben size davet yollarım ^_^

Tüh. :)

Gerçi çok önemli değilde onedrive'dan yandex kolay aktarım yapacak bir servis var mı ?  Geçenlerde öyle bir şey bulmuştum. Karmakarışıktı vazgeçtim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler

Yandex'e video attım. Online izlemek istersem 720P üstüne çıkamıyorum. Bir engellememi yapıyor.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.