Jump to content
Coilbone

Unutup, Tekrar İzlemek İstediğiniz Diziler

Tavsiye Edilen İletiler

Coilbone    551
Coilbone

Bazı yapımlar olur izlediğiniz, çok özel yeri vardır sizde, tekrar tekrar açıp izlemek istersiniz, bittikten sonra sağda solda videolarına denk gelir bir anlık bir hevesle "dur şunu indireyim tekrar bir maraton yaparım" dersiniz ama içten içe bilirsiniz, hiç bir zaman ilk seferki tadı alamayacak, bazı sahnelerde aynı tepkiyi veremeyecek, bir şekilde yine severek izleseniz de yeri gelecek bazı sahneleri ileri saracaksınızdır.

 

Bu başlıkta işte bu dizileri topluyoruz, keşke hafızamdan silebilsem, unutabilsem de tekrar sıfırdan izleyebilsem dediğiniz dizileri.

 

Ben başlayayım. Bu aralar gerek müzikleri, gerek Youtube'da denk geldiğim çeşitli videoları nedeniyle Sons of Anarchy bu isteği uyandırıyor bende. Açıp en baştan izleyesim var ama bazı karakterler, bazı sahneler, bazı anlar aklıma geldikçe vazgeçiyorum çünkü bunların bu diziyi özel kılan şey bu saydıklarımı o an izlemek, o an keşfetmekti. Yine aynı şekilde benim için hiç bir zaman yeri dolmayacak olan Battlestar Galactica var, hala arada açar bazı sahnelerini izlerim ama en son baştan sona bütünüyle(ekstralar vs.) izlediğimde haliyle her sahnenin dört dörtlük olmadığını, yer yer sıkıldığımı farkettim, ama bir fırsatım olsa hepsini unutup tekrar izlemek isterdim.

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    502
alpalp84

Lost ve 24

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
srtsnl    212
srtsnl

Person of Interest iki kere izledim ama yine izlerim.

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
BenfeatUyku    12
BenfeatUyku

Doctor Who, keşke her izlediğim bölümden sonra unutup bir daha izlesem :D 

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    999
zarat

Stargate SG-1 , Stargate Atlantis , Star Trek Deep Space 9 , Star Trek Voyager , Mentalist (Tekrar başladım 3. sezondayım :) ) BattleStar Galactica B|

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
MidNighT    45
MidNighT

House M.D., Breaking Bad, Fringe, Firefly ve Person Of Interest. Bir kısmına çift dikiş yaptım hali hazırda ama ilk defa izlemenin tadı çok başka tabi. :18:

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
samet_419    393
samet_419
Chuck
  8.2/10
  7.0/10
 • Ülke
  Amerika
 • Tür
  Aksiyon, Komedi, Dram
 • Dil
  İngilizce
 • Süre
  43 dk
 • Vizyon Trh
  24 Eylül 2007

IMDb ID tt0934814

Chuck (2007)

Dijital çağın zoraki ajanı: CHUCK Bir gün hükümetin en büyük sırlarını beyninize yüklenmiş şekilde bulursanız ne yaparsınız? Ekranların yeni kahramanı Chuck’ın bu konudaki tecrübeleri eminiz size yol gösterecektir. The O.C.’nin yaratıcısı Josh Schwartz ajan komedisi Chuck ile televizyona muhteşem bir dönüş yapıyor. Zachary Levi’nin canlandırdığı bir “bilgisayar kurdu” olan Chuck bilgisayarına gelen bir mesajı açmasıyla birlikte birdenbire bütün devlet sırları beynine yüklenir. Chuck bir süre sonra kıdemli ajan John Casey ve yeni ortağı Sarah tarafından, bilgisayarcıdaki işiyle ve Ulusal Güvenlik görevleri arasında gidip gelen ikili bir yaşantı sürmeye zorlanır. Ortada Chuck, bir yandan John çekiştirecek, diğer yandan Sarah. Uluslararası teröristler, karşılarına çıkacak suikastçılar ise işin kaymak tabakasını oluşturacak. Dizide Chuck’ın en yakın ve biraz dangalak arkadaşı Morgan’ı Joshua Gomez canlandırıyor. Chuck ile aynı evi paylaşan, onun her zaman ve her konuda en büyük destekçisi kız kardeşi Ellie’ye hayat veren oyuncu ise Sarah Lancaster. Bu arada Ellie’nin can sıkıcı mükemmellikte bir de doktor sevgilisi var. İsmi Captain Awesome olan bu erkek arkadaş rolünde izleyeceğimiz oyuncu Ryan McPartlin. (cnbce.com)

 

tarihinde hasangdr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
LeviaX    211
LeviaX
Sons of Anarchy
  8.6/10
  8.9/10
 • Ülke
  Amerika
 • Tür
  Suç, Dram, Gerilim
 • Dil
  İngilizce
 • Süre
  45 dk
 • Vizyon Trh
  21 Kasım 2010

IMDb ID tt1124373

Sons of Anarchy (2008)

Onlar düzen dışı asiler, kendi kurallarından başkasını tanımıyorlar ve altlarındaki çeliklerle çok çekiciler! Burası Anarşistlerin Motosiklet Kulübü! Jackson ‘Jax' Teller (Charlie Hunnam), anne Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) ve Jackson'ın üvey babası ve de çetenin başı Clarence ‘Clay' Morrow (Ron Perlman) doğup, büyüdükleri California, Charming kasabasını kendi yöntemlerine göre korumaya kararlı bir ailedir. Onların çevresinde şekillenen motosikletli çete, kasabaya başka çetelerin dadanmasına engel olarak ve kanun dışı yürütülmesi gereken ne iş varsa üstleniyor! Çete başı Clay işleri kendi usulleriyle ve şiddetle çözmeyi tercih ederken, üvey oğlan Jax ise ölen babasının günlüğünü rehber alarak, eski yöntemlerin değişimini savunur. İki kuşak arasındaki bu çatışma SAMCRO'yu ve çete üyelerinin aralarındaki ilişkileri de ciddi biçimde etkiliyor...

 

 

Strike Back
  8.3/10
  8.6/10
 • Ülke
  İngiltere
 • Tür
  Aksiyon, Dram, Gerilim
 • Dil
  İngilizce
 • Süre
  45 dk
 • Vizyon Trh
  2010

IMDb ID tt1492179

Strike Back (2010)

Dizi, eski bir SAS komadosu olan John Porter ve Gizli Haberalma Servisi'nde görevli Hugh Collinson'un aksiyon dolu operasyonlarını konu alıyor. John ve Hugh, 2003 yılında birlikte katıldıkları Irak'ta ki bir operasyonda başarısız olmuştur ve bu ikilinin hatasıyla birimlerinden iki asker öldürülmüştür. John Porter bu operasyondan sonra haksız yere ordudan terhis edilmiş ve Porter'ın ayrılmasıyla birimin başına Hugh Collinson geçmiştir. Fakat bu başarısız operasyondan yedi yıl sonra aynı bölgede benzer bir operasyon planlanmasıyla John Porter yedi yıl aradan sonra tekrar orduya çağırılır.
Son güncelleme:

 

 

Misfits
  8.3/10
  6.9/10
 • Ülke
  İngiltere
 • Tür
  Komedi, Dram, Fantastik
 • Dil
  İngilizce
 • Süre
  60 dk
 • Vizyon Trh
  12 Kasım 2009

IMDb ID tt1548850

Misfits (2009)

Toplum hizmetinde çalışan beş genç, çalıştıkları sosyal hizmet kurumunda bir gün çıkan fırtına sonucu özel güçler kazanırlar. Her birinin farklı bir gücü vardır, ancak yine her birinin aklı beş karış havada olduğu için güçlerini saçmasapan işlerde kullanmayı tercih ederler, zaten isteseler de güçlerini nasıl kullanacaklarını öğrenmeleri vakitlerini alacaktır. Kelly insanların zihinlerinden geçeni okuyabilmektedir. Curtis heyecanlandığında ya da korktuğunda zamanda geri gidebilmektedir. Alisha dokunduğu insanların seks dürtülerini hareketlendirip onu arzulamalarını sağlamaktadır. Simon ise görünmez olabilmektedir. Ekibin en şımarık ve küfürbaz çocuğu Nathan ise, ilk sezonun son bölümüne kadar gücünün ne olduğunun farkında değildir. Bu beş kendilerine bile hayırları olmayan genç, o fırtınadan etkilenen tek topluluk mudur? Yoksa onlar gibi özel güçlere sahip olan başkaları da var mı?

 

 

tarihinde LeviaX tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
blue85wolf    0
blue85wolf

Chuck, Fringe, Lost, Angel'ı zaten 2 kere izlemiş bulunmaktayım ama ben de unutmuş olmayı ve tekrar sıfırdan izlemeyi isterdim.

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

 • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

  Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×