Jump to content
  • Duyurular

• Mickey

Tarih Kulübü Hakkında   16-11-2017

Tarih Kulübü, bir süre için tüm üyelerimizin katılımına açıktır. "Kulüpler" sekmesi üzerinden Tarih Kulübü'ne ulaşabilirsiniz.    
Dadaloglu

Lost âşıkları buraya...

Tavsiye Edilen İletiler

Dadaloglu    30
Dadaloglu
Lost
  8.4/10
  7,8/10
  • Ülke
    ABD
  • Tür
    Macera, Dram, Fantastik, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
  • Dil
    İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Arapça, Fransızca, Korece, Almanca, Latince, Rusça, Japonca
  • Süre
    44 dk
  • Vizyon Trh
    22 Eylül 2004

IMDb ID tt0411008

Lost (2004)

Oceanic Havayolları’nın Sidney-Los Angeles seferini yapan 815 sefer sayılı uçağı, okyanus üzerinden geçerken, manyetik bir alana kapılarak büyük bir adaya düşer. Fakat önceleri sıradan, tropik bir ada gibi görünen bu kara parçasının, kazazedelerin her birinin hayatını farklı biçimde değiştireceğinden habersizdirler. Adada sandıklarından daha fazla zaman mahsur kalan Oceanic Havayolları yolcuları her gün yeni bir sürprizle karşılaştıkları bu gizemli adada hayatta kalabilmek ve ne olursa olsun bir yolunu bulup adadan kurtulmak ya da anakaraya haber ulaştırmak için mücadeleye girerler. Öte yandan hem ormanın derinliklerinden gelen 'Diğer ada sakinleri', kara bir duman, silahlı bir Fransız kadın, üniformalı iskeletler, terkedilmiş ambarlar adadan kurtulmak isteyenleri bekleyen cevaplanmamış sorular...
Son güncelleme

Lost dizisi aşıkları dizi uzun süredir final yapmışsa da unutmamıştır. 

Diziye ait anı, hayranlığınızı buraya yazın lütfen.

tarihinde nht.ctn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
The Darkness    6
The Darkness

Dünya kadar dizi izledim, izliyorum. Hiçbiri Lost gibi etkili olmadı, hiçbirini bir Lost bölümünü beklediğim gibi beklemedim. Çok kaliteli yapımlar çıkıyor ama Lost'un yakınından dahi geçemiyorlar benim gözümde.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    186
alpalp84

Arşive konulacak 3-5 diziden birisi. Sonunu iyi bağlasalardı gelmiş geçmiş en iyi dizi olabilirdi.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
byesiler    422
byesiler

Benim Amerikan dizilerine sarmam Lost ile başladı.

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
The Machinist    23
The Machinist

Yıllardır bir türlü başlayamadığım dizi. Kısmetse bu aralar başlamayı düşünüyorum. Yoksa @dadaloglu tarafından ceza verilmesi mümkündür. :)

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
KaBuSCeM    14
KaBuSCeM
1 hour ago, byesiler said:

Benim Amerikan dizilerine sarmam Lost ile başladı.

Aynı şekilde ben de Lost'la başladım. Şimdi önünü alamıyorum. :oleyo:

tarihinde KaBuSCeM tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Prequel    55
Prequel

Kötü sonuna rağmen en büyük dizi. İşte o kadar büyük.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    708
zarat

Lost bende de milat oldu 1. sezonu uyku uyumasın bir solukta izledim. Ama sonra koptum nedense. Finalini öğrendikten sonrada bir türlü izleyesim olmadı :(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dadaloglu    30
Dadaloglu
17 hours ago, alpalp84 said:

Arşive konulacak 3-5 diziden birisi. Sonunu iyi bağlasalardı gelmiş geçmiş en iyi dizi olabilirdi.

Hala gelmiş geçmiş en iyi desek çok daha iyi olur kanımca :D

16 hours ago, The Machinist said:

Yıllardır bir türlü başlayamadığım dizi. Kısmetse bu aralar başlamayı düşünüyorum. Yoksa @dadaloglu tarafından ceza verilmesi mümkündür. :)

Şiddete başvurmaktan çekinmem bilirsin :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    419
Coilbone

Ben de yabancı dizi serüvenine Lost ile başlamıştım, başlarda ergenliğe yorduğum sebeplerden dolayı popüleritesi biraz itici gelmişti ama izlemeye başladıktan sonra sular seller gibi akmıştı dizi. Sonunda çok bozmuş(:oleyo:) olmasına rağmen dizi tarihinin efsaneleri arasında. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dadaloglu    30
Dadaloglu
7 minutes ago, Coilbone said:

Ben de yabancı dizi serüvenine Lost ile başlamıştım, başlarda ergenliğe yorduğum sebeplerden dolayı popüleritesi biraz itici gelmişti ama izlemeye başladıktan sonra sular seller gibi akmıştı dizi. Sonunda çok bozmuş(:oleyo:) olmasına rağmen dizi tarihinin efsaneleri arasında. 

Benimde yabancı diziye merhaba dediğim dizidir. 

Ne yeri dolmuştur nede emsali vardır :(

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Gabe Logan    1
Gabe Logan

Ne olursa olsun  efsane dizidir, unutulmazdır. Ayrıca DP ile tanışmamı sağlayan dizidir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dadaloglu    30
Dadaloglu
5 minutes ago, Gabe Logan said:

Ne olursa olsun  efsane dizidir, unutulmazdır. Ayrıca DP ile tanışmamı sağlayan dizidir.

Benimde DP ile tanışmama vesile olmuştur :D ::fool:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rainbowdivx    1
rainbowdivx

Sonlara doğru hernekadar beğenmesekte ,uzun bir süre hararetle izlediğimiz dizidir.

Keşke böyle bir dizi yine hayatımıza girmiş olsa.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
lykia    1
lykia

Benim için de her şey Yüksek Lisans yaparken Yönetim ve Organizasyon Dersi Hocamızın bize Lost 1. sezonunu final ödevi olarak vermesiyle başlamıştı. O zamana kadar hiç dizi takibim olmamıştı. Lost'taki yönetim sistemini inceleyip tek tek yazmıştık sistemi oluşturan ekibi ve 1. sezonun her bölümünü dikkatlice izlemiştim. Finaline kadar izledim tabii ben kim tutar.:oleyo:

Ondan sonra sırasıyla, Prison Break, Heroes derken önünü alamadım ve şimdi yetişemiyorum haftada en az 8-10 dizim var takip ettiğim...:D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Dadaloglu    30
Dadaloglu
3 minutes ago, lykia said:

Benim için de her şey Yüksek Lisans yaparken Yönetim ve Organizasyon Dersi Hocamızın bize Lost 1. sezonunu final ödevi olarak vermesiyle başlamıştı. O zamana kadar hiç dizi takibim olmamıştı. Lost'taki yönetim sistemini inceleyip tek tek yazmıştık sistemi oluşturan ekibi ve 1. sezonun her bölümünü dikkatlice izlemiştim. Finaline kadar izledim tabii ben kim tutar.:oleyo:

Ondan sonra sırasıyla, Prison Break, Heroes derken önünü alamadım ve şimdi yetişemiyorum haftada en az 8-10 dizim var takip ettiğim...:D

Neredeyse hepimizin başına aynı şey gelmiş. 

Lost, Prison B. Heroes, 24 ve bu günlere.. 😌

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hayhan44    182
hayhan44

Losttan sonra dizi izlemeyi bıraktım o derece yani.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
timoti    152
timoti

Her ne kadar son sezonuna küfretmiş olsam da, özlüyoruz be. Bu kadar fazla karaktere sahip olup da her biri ince ince işlenmiş ve güzel yazılmış olan başka dizi yoktur. Ayrıca başka hiçbir dizi bu kadar teori kastırmamıştır. Her yeni bölüm sonrası arkadaşlarla beyin fırtınası yapmamız, şu şuna mı bağlanır, bu nedir, şu kimdir, sohbetler acayip keyifliydi. Mesela Westworld de eyi güzel ama bu kadar tartışma yaratmıyor işte. Kaç tane repliğini ezberlememe sebep oldu, brotha lafı dilime dolanmıştı bi ara.:oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
The Machinist    23
The Machinist
2 hours ago, dadaloglu said:

Hala gelmiş geçmiş en iyi desek çok daha iyi olur kanımca :D

Şiddete başvurmaktan çekinmem bilirsin :D

Bu hafta başlıyorum ya kararımı verdim şiddete gerek yok. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ShareTurk    3
ShareTurk

Başlamaaaaaaa :)

Başlayan pişman, başlamayan da pişman. biz izledik de ne oldu. son sezon son bölüme halen daha aklıma geldikçe söverim. 6 yılım heba oldu :):):) 

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk