Jump to content
Tuğrul Akça

[The Flash] #3x20 "I Know Who You Are"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji
Spoiler

Savitar'ın Barry çıkması tabiki de şaşırtmadı. Nerede birinci sezondaki plot twistler..

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.251
hasangdr

Resmen belliydi. :fool:

8MRNVk.gif

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK

Ly50A0.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
alpalp84    278
alpalp84

Açıkcası ters köşe yaptıracak biriside yoktu. Genellikle sezona yeni birisi başlar 3-5 bölüm kanka olurlar, sonra şüpheli hareketleri artar, kötü adam çıkardı.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli

Geçtiğimiz hafta herkes çözmüştü, tam beklendiği gibi çıktı. Şok edip ırısh'in ölmesine izin verseler dizide ne güzel olur diycem 2 sene Barry'nin sızlanmasını izleriz tam iki ucu değnek hesabı 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kerem    7
kerem

Sonu hariç inanılmaz sıkıldım bu bölümde. Yani Joe ve Cecile aşkı ile koskoca bölümü yediler. Merak ettiğim bir konu var.

Spoiler

Future Flash ile ilgili çok bir şey bilmiyorum sadece bölümden sonra bir kaç yerde okudum. Genellikle Wally'nin ölümünden kendini sorumlu tutan Flash'ın geçmişe dönerek öfkesiyle milleti öldürmesi olarak yazıyor. Hatta Grodd'u falan öldürmüş diyorlar. Burda Wally ve Iris'e ters gitmesi veya Iris'i öldürmesi ne demek oluyor? Çok saçma değil mi?

Future Flash'ı güzel özetleyen tavsiye edebileceğiniz güzel bir kaynak varsa okumak isterim.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    251
ssniper

"Kim Olduğunu Biliyorum" diyorlar da, mevzuya anca son birkaç dakika angaje oluyorlar. Koca bölümü aşk meşkle doldurdular. Türk dizilerini geçti hani. Bir sezon daha devam eder mi, ederse aynı seyirciyi toplar mı, tam muamma...

Ekşın istiyoruz, ekşın... :good:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RunFree    7
RunFree
Spoiler

"I am the Future Flash" cümlesini hep "I am the future, Flash" şeklinde yorumlamıştım. Birçok insan aynı şekilde düşünüyordu. Son birkaç bölümde "acaba?" demeye başladık ve Savitar'ın Barry olabileceğinden şüphelendik. Bizi çok şaşırtan bir "twist" olmadı ama güzeldi.

Barry'nin nasıl Savitar olduğu merak konusu. Bu Barry'nin farklı bir dünyadan olduğunu düşünüyorum. Aynı dünyadaki Barry ise zaman çizgisinde bir döngü var demektir. Yanlış düşünüyor da olabilirim. Savitar'ın Flaspoint ile bağlantısı da olabilir. Kesin bir cevap bulamıyorum. Bu konuyu mantıklı bir şekilde nasıl toparlayacaklar merak ediyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji

Siz de farkettiniz mi bilmiyorum ama ortada çok bariz bir paradoks var. Senaristler mantıklı bir açıklama getirseler bari.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
orijinaryus    74
orijinaryus

Benim için sezonun en güzel bölümüydü. Tabii ki şu ana kadar. En izlenilesi ve izlerken en sıkmayanı. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Hüseyin Yılmaz    311
Hüseyin Yılmaz
Spoiler

RunFree, 05.05.2017 - 16:27 tarihinde yazdı:

Bu Barry'nin farklı bir dünyadan olduğunu düşünüyorum.

Yeni bölümün fragmanında "Barry'nin yaptığı her şeyi hatırlıyor." diyor ve buna çözüm olarak da Barry'nin anılarını silmeyi buluyorlar. Yani başka bir dünyadaki versiyonu olsaydı bizim Barry'nin anılarından etkilenmezdi.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    991
SABRE

Yapacağınız virgül oyunlarını yerim ben sizin. :D  Çok olağanüstü zekilikte bir hareketti yani tebrik ediyorum. 

Her sezon biri çıkıyor bu sezonda Barry olsun bari demişler, onun dışında bomboş bir bölüm. Bize ne Joe'nun özel hayatından yahu? Ulan başrol karakter olsa anlayacağımız da menapozluk ne işe yaradığı belli olmayan yan karakterlerin aşkını izliyoruz ona yanıyorum. 

Bu sezonla birlikte kesin olarak veda ediyorum diziye. Bir Eobard Thawne gelmezse daha da izlemem! :D #cwdizileripişmanlıktır

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
vordach    78
vordach
SABRE, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

#cwdizileripişmanlıktır

destek verdiğim bir hashtag :dansoleyo:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone

Bıraktığım günden beri beni hiç şaşırtmadan devam ettiğini görmek ayrı bir sevindiriyor :oleyo: Sonlara doğru gelip bakıyorum hiç bir şeyin değişmediğini görüp bir "oh" çekiyorum. Bırakın efenim tavsiyedir :oleyo:

• Beğeni 2

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk