Jump to content
Tuğrul Akça

[Prison Break] #5x05 "Contingency"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    650
Tuğrul Akça

 

 • Beğeni 1

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
kerem    7
kerem

9 bölüm olacak diye sanırım olaylar çok hızlı ilerliyor. Biz Scofield'ın o meşhur detaycı planlarını daha fazla seviyorduk.

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ycyalcin    15
ycyalcin

Michael'ın detaycı planlarını geçtim, ne yaptıysa olumsuz sonuçlandı bu sezon.  9 bölüm değil 20 küsür bölüm olsaydı izlemeye devam etmezdim sanırım bu gidiştla.

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Harzam    7
Harzam

Kafama takılan bir nokta oldu bu bölümde. Michael mahsur kaldıkları yerde Lincoln'e ölümünden sonra olan olayları anlatırken şu tarz bir cümle kuruyor.

 

"Şimdiye kadar bir çok ismim oldu. Kaniel Outis aldığım isimlerden sonuncusu." Şimdi buraya kadar her şey ok. Kafama takılan nokta ise şu. İlk iki bölümde Lincoln, kardeşinin ölmediğinden şüphelenip mezarını açıyor ve taa daaa mezar boş. Ancak boş mezardaki kadavra vari şeye giydirilen ceketin iç cebinde Kaniel Outis yazıyor ki Lincoln bunu kendilerine bırakılan bir şifre olduğunu anlıyor. E bu adam düzmece ölümün iç cebine, Yemen'de hapishanede yattığı kimlik sahibinin ismini koyuyorsa, hapishaneden kaçarken abisine söylediği cümle mantık hatası olmamış mı? Hem ölü Michael'ın ceket iç cebine Kaniel Outis yazacaksın hem de Kaniel Outis aldığım isimlerden sonuncusu diyeceksin. Ben bir şey mi kaçırıyorum acaba? Fikri olanların görüşlerini merak ediyorum.

 • Beğeni 2

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
orijinaryus    74
orijinaryus

Ben de merak ediyorum 9 bölüm 6.yı izledik şuan fakat hala Yemen'deler, hala Poseidon ortada yok 3 bölüm kaldı nasıl sığdıracaklar? 9 bölüm'e yaraşır bir şey olmayacak galiba.

İletiyi paylaş


Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


 • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

  Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

 

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

  Yöneticilerimiz

 • mnfc
  mnfc *Admin
 • awalanche
  awalanche Admin
 • SABRE
  SABRE Admin
 • Putte
  Putte *Admin
 • Emre
  Emre Admin
 • yoruk
  yoruk Admin
 • Tuğrul Akça
  Tuğrul Akça Admin

Bizi takip Edin

Haberler

FACEBOOK

TWITTER

×