Pirpir

Spotify ve internet paketleri arasında bir tercih meselesi :)

Tavsiye Edilen İletiler

Pirpir

Merhaba

Şimdi arkadaşlar 2gb lık kuş kadar internet paketim var. Vodafone daha üst pakete geçmem karşılığında bende 75 lira haraç alacak. Dolayısıyla Spotify'nin arşivini online değilken bile kullanmak için premium üyeliğe geçmeyi ve bolca indirme yapmayı düşünüyorum. ( Torrentte kaynaklar gittikçe azalıyor maalesef :( )

Sorum şu sizce ayda 14 liraya değer mi yoksa paşa paşa Turkcell e geçeyim ayda 50 lira bayılıp geniş bir internet paketi ile sorunumu çözeyim mi.. Dipnot yolda gidip gelirken müzik dinlemeyi seviyorum bu da günlük 2 saat demek. Ne dersiniz ne yapsam acaba?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
vorinace

Aslında bunun cevabı müziğe ne kadar bağlı olduğunuza göre farklılık gösterir. Eğer arada sırada müzik dinleyen biriyseniz 14 liraya değer. Benim gibi müziksiz yapamıyorsanız bu paraya kessinlikle değer(Sizin durumunuz biraz buraya giriyor gibi :whistle:). Ayrıca unutmayın, telefon bir kenara, bilgisayardaki kullanımlarınızda da indirme özelliğini kullanabilirsiniz.

Uzun lafın kısası; Turkcell'e kanınızı emdirmektense yasal yollarla müzik dinlemenizi tavsiye ederim.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
awalanche

Spotify premiuma bir kere geçtiğin zaman bırakamıyorsun zaten. Kesinlikle değer!

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir

Yaktınız beni arkadaşlar :)  30 günlük deneme hakkımda var geçeyim bari :)

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
pckolog

Spotify pişmanlıktır. İyi düşünün. Gelecekte bu illetten muzdarip addictler için Spotify bırakma hatları oluşturulacak, demedi demeyin. :P 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir

Avea'nın 10gb lık paketine geçtim. Sizce 10 gb internetten günde 2 saat müzik dinlemek için yeter mi?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
maverick5
Pirpir, 01.05.2017 - 21:32 tarihinde yazdı:

Merhaba

Şimdi arkadaşlar 2gb lık kuş kadar internet paketim var. Vodafone daha üst pakete geçmem karşılığında bende 75 lira haraç alacak. Dolayısıyla Spotify'nin arşivini online değilken bile kullanmak için premium üyeliğe geçmeyi ve bolca indirme yapmayı düşünüyorum. ( Torrentte kaynaklar gittikçe azalıyor maalesef :( )

Sorum şu sizce ayda 14 liraya değer mi yoksa paşa paşa Turkcell e geçeyim ayda 50 lira bayılıp geniş bir internet paketi ile sorunumu çözeyim mi.. Dipnot yolda gidip gelirken müzik dinlemeyi seviyorum bu da günlük 2 saat demek. Ne dersiniz ne yapsam acaba?

Vodafone' un spotify paketleri vardı. Keşke hemen geçmeseydiniz. 3 aylık 1,5Gb internet hediyesiyle 22 TL idi. Aylık 7 TL küsür fiyata geliyor. Ben de şu anda onu kullanıyorum. Ayrıca vodafone' un red paketleri var bayilerde Red10 tarifelerine 50 TL ortalama fiyata geçiş yaptırıyorlar. 10 GB interneti var.

Ayrıca Spotify da aile paketi de var. Birkaç arkadaş ortak alınabilir çok uyguna gelir. Liste oluşturup telefonda ç.dışı dinle dediğinizde zaten net paketinizden yemez. Onun için 10Gb net rahat rahat yeter. Telefon hafızanız yeterliyse pekçok listeyi ve albümü ç.dışı yaparsınız telefondan direk dinlersiniz internetten gitmez. Spotify' ın müzik kalitesi de çok iyidir. Ayarlardan orta veya en iyi kaliteyi seçerseniz.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/Spotify3AyPaketi.php

tarihinde maverick5 tarafından düzenlendi
Ekleme

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
awalanche
Pirpir, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Avea'nın 10gb lık paketine geçtim. Sizce 10 gb internetten günde 2 saat müzik dinlemek için yeter mi?

Geçmişsin artık. Yetmezse senin problemin. :butwhy:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rabiadelpueblo

Ben de bolca müzik dinleyen birisiyim, özellikle Spotify üzerinde. Tavsiyem, eğer düzenli olarak hattınıza para yüklüyorsanız faturalı bir tarifeye geçmeniz olacaktır. Sonra da Vodafone'da tarifenizin üzerine 3 aylık Spotify premium üyeliği alabilirsiniz. Benim tarifem şu şekilde; Faturalı Esnek S + 3 Aylık Spotify Premium = 35 TL + 21 TL. Pahalı gibi görünebilir ama Spotify aylık 7 TL gibi bir fiyata geliyor, farklı bir tarife ile çok daha iyi olabilir. Ama taahhüt var :(

Not: Tüm bunlar Vodafone için geçerli ve Spotify'ı premium kullanıysanız asla bırakamazsınız :oleyo:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Pirpir
maverick5, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Vodafone' un spotify paketleri vardı. Keşke hemen geçmeseydiniz. 3 aylık 1,5Gb internet hediyesiyle 22 TL idi. Aylık 7 TL küsür fiyata geliyor. Ben de şu anda onu kullanıyorum. Ayrıca vodafone' un red paketleri var bayilerde Red10 tarifelerine 50 TL ortalama fiyata geçiş yaptırıyorlar. 10 GB interneti var.

Ayrıca Spotify da aile paketi de var. Birkaç arkadaş ortak alınabilir çok uyguna gelir. Liste oluşturup telefonda ç.dışı dinle dediğinizde zaten net paketinizden yemez. Onun için 10Gb net rahat rahat yeter. Telefon hafızanız yeterliyse pekçok listeyi ve albümü ç.dışı yaparsınız telefondan direk dinlersiniz internetten gitmez. Spotify' ın müzik kalitesi de çok iyidir. Ayarlardan orta veya en iyi kaliteyi seçerseniz.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/Spotify3AyPaketi.php

Vodafone dan Avea ya geçtim ama ben :cray: Neyse zaten gurur meselesi yapmıştım Vodafone'da kalamazdım. Yapacak bir şey yok. Şu çevrimdışı dinleme olayı güzel gibi biraz daha bilgi verebilir misiniz?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
rabiadelpueblo

Spotify'da çevrimdışı müzik dinlemek için, dinlemek istediğiniz şarkıyı/albümü/listeyi telefonunuza indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra "premium üye" olduğunuz sürece indirdiğiniz müzikleri çevrimdışı dinleyebilirsiniz. Ama premium üyeliğiniz bittikten sonra yenilemezseniz çevrimdışı dinleme özelliği ortadan kalkar, haberiniz olsun ;)

Not: Ayrıca indirmek ve dinlemek istediğiniz şarkıların kalitesini seçerek, internet kotanızı biraz olsun kurtarabilirsiniz ama ses dosyalarının kalitesi düşer. Ayarlar kısmından tercihinize göre karar verirsiniz artık.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
yeappa

Tercihen Deezer ile wi-fi uzerinden album download secenegi ile disarida offline muzigin keyfine varabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.