Jump to content
SABRE

Game of Thrones Spinoff

Tavsiye Edilen İletiler

SABRE    984
SABRE

top.jpg

HBO GoT evrenin farklı zamanlarında geçecek 4 spinoff dizisi için çalışmalara başlamış. Her dizi için farklı senarist grubu ile çalışmayı planlayan yapımlarda ayrıca George R.R. Martin de yer alacak. 

Şu an için dizilerin hangi tarih aralığında yayınlanacağı ile alakalı belli bir durum yok. Senaryolar tamamlandıktan sonra kanal hareket edecek. Gelişmeler olursa bu başlıktan duyururuz. 

• Beğeni 7

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    849
zarat

Yetti artık! Ne olur suyunu çıkarmasınlar demek geçiyor içimden. Ama yine de ne olur bilinmez. Bekleyip göreceğiz :91:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Paradigma    114
Paradigma

Güzel olur. İlk zamanları anlatan bir tane, Aegon the Conqueror anlatan bir tane, Mad King dönemini anlatan bir tane desek... Dördüncüye de bir zaman aralığı bulurlar artık.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    485
Coilbone

Bu kadar kolay kurtulabileceğinizi mi sandınız? :oleyo: Bir değil, iki değil, üç değil tam 4 spinoff. Bal reklamı gibi yeminle :oleyo:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
heroson    481
heroson

@heroson bunu beğendi.

Kitapları okuduğum günlere nalet olsun deyip en sonunda yakacağım demiyorum (kitap bu yakılmaz en kötü kütüphaneye veririm olmadı bağışlarım neyse). Caanım eser nasıl hiç edilir dört gözle izliyoruz. Kitap uyarlaması olmasa tamam eh öyle böyle iyi, süper, cıvıttı bu sezon bla bla derdim de şimdi !'^+%&/()=?=)(/&%*... ne güzel piyasa, oh mis! 90larda yaz, dizi yapsınlar 2000lerde, sen de ne güzel para bu para uleyn sat sat sat de salıver gitsin... Adam akıllı ele alsalardı, şu hikayeden 10-100- bir yüz milyon hikaye çıkardı, satınca püf püf spin-off yapılır, işte izleriz (bayıla bayıla ben de izlerim de). Gerçek Buz ve Ateş'in Şarkısı bu değil. Resmen kızarım kızarsın kızar, kızarız kızarsın, kızarlar şu yazacağım söyleme ama resmen kapitalizme kurban gitti.

Neyse gelsin; Ned Reis'in, Robert'in gençliğini görelim, isyanı görelim :dansoleyo:.

----

Bir insan evladı eserini para uğruna bu kadar da rezil eder, ırzına geçtirir, üstüne paraları sayar mı !!!!!!!!!!!!

----

Ekliyorum devamlı ama sinirden hep. George RR Martin, pis şişko diyesim var demiyorum, Yeşilçamdan biri çıksa da gelse al uleyn al sana para para para dese......

tarihinde heroson tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    148
zapp brannigan

Arya'nın yolu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    120
dagon

7 Krallık'ın ilk oluşması, Valyria Kıyameti, Robert İsyanı olması gereken konular bence. En azından ilk ikisinde adam akıllı ejderha görürüz.:good:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

History & loreda ne kadar anlatsa da bi Aegon ve kızkardeşlerini görmek, ya da Robert - Rhaegar dövüşünü izlemek harika olurdu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zarat    849
zarat
heroson, 2 saat önce tarihinde yazdı:

@heroson bunu beğendi.

Kitapları okuduğum günlere nalet olsun deyip en sonunda yakacağım demiyorum (kitap bu yakılmaz en kötü kütüphaneye veririm olmadı bağışlarım neyse). Caanım eser nasıl hiç edilir dört gözle izliyoruz. Kitap uyarlaması olmasa tamam eh öyle böyle iyi, süper, cıvıttı bu sezon bla bla derdim de şimdi !'^+%&/()=?=)(/&%*... ne güzel piyasa, oh mis! 90larda yaz, dizi yapsınlar 2000lerde, sen de ne güzel para bu para uleyn sat sat sat de salıver gitsin...Adam akıllı ele alsalardı, şu hikayeden 10-100- bir yüz milyon hikaye çıkardı, satınca püf püf spin-off yapılır, işte izleriz (bayıla bayıla ben de izlerim de). Gerçek Buz ve Ateş'in Şarkısı bu değil. Resmen kızarım kızarsın kızar, kızarız kızarsın, kızarlar şu yazacağım söyleme ama resmen kapitalizme kurban gitti.

Neyse gelsin; Ned Reis'in, Robert'in gençliğini görelim, isyanı görelim :dansoleyo:.

----

Bir insan evladı eserini para uğruna bu kadar da rezil eder, ırzına geçtirir, üstüne paraları sayar mı !!!!!!!!!!!!

----

Ekliyorum devamlı ama sinirden hep. George RR Martin, pis şişko diyesim var demiyorum, Yeşilçamdan biri çıksa da gelse al uleyn al sana para para para dese......

+1 :good: Bekle gör politikası uyguluyorum. Lakin spin-off denemeleri bende alerji yaptı nedense. Ama her türlü seyredeceğim o da ayrı mesele. :butwhy:

tarihinde zarat tarafından düzenlendi
  • Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SirRonyon    73
SirRonyon

Şu haberi 2 veya 3 sene önce görsem sevinçten deliye dönerdim ama halen en sevdiğim dizi GoT olsa da beni hiç heyecanlandırmadı bu haber. Hatta kanal HBO olmasa 'hay sizin yapacağınız işi...' diye girip gün yüzü görmemiş küfürler edebilirdim. Neyse, umarım GoT'un ilk sezonlarının kalitesinde işler çıkar da keyifle izleriz. Westeros'dan kopmak zaten istemiyoruz.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
eyoruk    16
eyoruk

Bu saatten sonra kalmış 13 bölüm yeterince toparlayamayacaklar zaten "hiç umudum yok Sadece akgezenler akyürüyenler falan onlara ayırsalar dahi ancak yetecek kadar bölüm var " 

Durum bu iken bari şu ak efendiler ile ilgili spin-off yapsınlar.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
aga    7
aga

Buz ve Ateşin Şarkısı serisi haricin de 6 kitap daha var zaten. Belki de Spinoffları onlar üzerinden yapacaklar.

Game of Thrones evreninde, Buz ve Ateşin Şarkısı serisinden doksan yıl öncesine dayanan Dunk ile Egg'in Hikayeleri adı verilen üç tane kısa roman vardır;

Gezgin Şövalye (1998)
Yeminli Kılıç (2003)
Gizemli Şövalye (2010)

Ayrıca, 1996 ile 2003 yılları arasında kitaptaki bazı bölümlerle ilgili üç tane kısa hikâye yayınlandı;

Blood of the Dragon (Ejderhanın Kanı) (Asimov's, Haziran 1996)
Path of the Dragon (Ejderhanın Yolu) (Asimov's, Aralık 2000)
Arms of the Kraken (Krakenin Kolları) (Ejderha, Ağustos 2002)

zapp brannigan, 04.05.2017 - 23:22 tarihinde yazdı:

Arya'nın yolu.

:D Arya'nn yolu olur mu bilmem ama kitaplar arasında "Ejderhanın Yolu" diye bir kitap var. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
elbais    1.663
elbais

O kadar tasarım, kostüm, mekan, efekt vs vs boşa gitmeyecekti tabii. Daha çok satılabilir yani, proje ekonomik ve ticari olarak bence olur :21:

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

Dizi sayısı 5'e çıkmış.

http://grrm.livejournal.com/536859.html

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
zapp brannigan    148
zapp brannigan
Tuğrul Akça, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Dizi sayısı 5'e çıkmış.

http://grrm.livejournal.com/536859.html

Hbo gelecek paranın tadını almış. :D Netflix iyice güçlenirken, got'un her türlü etinden sütünden faydalanacaklar. İzleriz napalım. 

tarihinde zapp brannigan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk