Jump to content
Tuğrul Akça

[The Flash] #3x22 "Infantino Street"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Safari    0
Safari

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.251
hasangdr

ALjOo0.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    991
SABRE

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Yamazaki    11
Yamazaki

Sezon finaline kalmış 1 bölüm ama izlediğimiz bölüme bak bombooş bir bölüm daha bitti sezon finalinin de bundan farklı olacağını düşünmüyorum.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
dagon    120
dagon

Iris öldü, King Shark ve Captain Cold'u gördük. Bence boş birbölüm değildi ama Iris gerçekten öldü mü?

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hirako shinji    67
hirako shinji
14 minutes ago, dagon said:

Iris öldü, King Shark ve Captain Cold'u gördük. Bence boş birbölüm değildi ama Iris gerçekten öldü mü?

Barry her sezon finalinde olduğu gibi bu sezon finalinde de zamanda geri gidip Iris'i kurtarır. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Burhan Guclu    188
Burhan Guclu

Bir an sezon finali sandım bu bölümü. Rezalet bir bölümdü yine. Hele o aradaki babasıyla dans etmes vesaire duygusal saçmalıklar sırf 40 dk'yı doldurmak için hazırlanmış. Umarım sezon finali doğru düzgün bir şey çıkar da bir diziyi daha bırakmak zorunda kalmam. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
SABRE    991
SABRE

Sezonun en iyi bölümü good bye Irıs. :ohyeah::yahoo::yahoo: Pek tabii ki de ölmeyecek, haftaya bir zamanda geri giderler bir şey yaparlar döner geri. 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

Geleceği değiştiremez de Iris umarım ölü kalır. Yoksa çekilmez dördüncü sezon.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Mr.BIYIK    46
Mr.BIYIK

R0MoqG.jpg

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.251
hasangdr

Ya bunun ölüşünü gördük zaten. :fool:

İdare edemedi bu bölüm de. Üstüne bir de cliffhanger ile bitireceklermiş. Kesin bir kargaşa olacak Iris yerine başka biri ölecek ve göstermeyecekler. z3g4OR.png Set fotoğrafları yayınlanmıştı hepsi cenazedeyken. Oyum Tracy'den yana. Ne de olsa yeni girdi.W04Y84.png

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

Cidden biri ölecekse benim oyum H.R'dan yana. Bu bölüm sonlarında kendine çok yüklendi. Şu şekil değiştirme olayı ile Iris'in yerine geçebilir.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
hasangdr    1.251
hasangdr

Şimdi tekrar baktım da arkası dönük olan Tracy sanırım. Biz Tracy'yi görmeden önce yayınlanmıştı bunlar.

Savitar kalıyor geriye. :P 

5gJVWd.jpg

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
TG-    18
TG-

Kim ölürse ölsün Flash ve Arrow sezon finalleriyle bende son buluyor. Bu kadar saçmalığa katlanacak gücüm kalmadı. CW resmen nefretim oldu. Supernatural'ı da sırf 10 seneden fazla izlediğim için bırakamıyorum.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
RunFree    7
RunFree

Nedense ben bölümü beğendim. King Shark ve Captain Cold az da olsa renk kattı. Iris'in olduğu duygusal sahnelerden bıktım artık. Bölümün temposunu düşürdü.

Spoiler

Her ne kadar Iris'in ölmesine içten içe sevinsem de, kesin olarak öleceğini düşünmüyorum. H.R. ortalıkta yoktu, kendini suçluyordu. Yüz değiştirme teknolojisi ile Iris'in yerine geçmiş olabilir ve Savitar'ın bilmemesi için bu kurguyu Barry'den saklamış olabilirler. Barry'nin Lyla olarak bu teknolojiyi kullanması ile "erkekten kadına" değişimin de mümkün olduğunu gördük. Bu, buna bir işaret olabilir. Gerçi bu teori Iris ve Joe eski günlerden konuşup dans ettikleri için aslında çöküyor ama bunda da bir kurgu var mı bilmiyorum. O zaman, Barry zamanda geri giderek bu kurguyu Iris ölmeden önce gerçekleştirebilir ama bu sefer de Savitar durumdan haberdar olacak. Nasıl yapacaklar bilmiyorum ama bu durumdan H.R. ve yüz değiştirme teknolojisi ile çıkacaklar diye tahmin ediyorum.

Bu arada, Julian neredeydi? Bölüm boyunca ortalıkta yoktu.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

@RunFreeJulian'a ben de çok takıldım. En önemli anda bu adam neden hiç yoktu? Bölüme almamışlardır belki ama o kadar dandik bölüme alıp önemli yerde almamaları çok salakça.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bettikli    112
bettikli

Ölü kalsa olmuyormu ya. Dizi zaten kötü gidiyor birde bu kadının rolü dibe çekiyor diziyi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
ssniper    251
ssniper

Bence de Iris'in ölmesi ve ölü kalması gerekiyor, yoksa bir sezon daha ağlak Barry'ye katlanacağız demektir. Zaten Savitar'ın ortaya çıkması da bir bakıma (kısmen) Iris'e bağlı değil mi?

Aksiyon dizisinde aksiyon istiyorum, ağlak duygusal sahneler değil. Kaç defadır incir çekirdeğini doldurmayacak mevzularla bölüm kapattılar. Göz göre göre kendi ayaklarına sıkıyor bunlar.

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk