Jump to content
Tuğrul Akça

[Agents of S.H.I.E.L.D.] #4x22 "World's End"

Tavsiye Edilen İletiler

Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Tuğrul Akça    665
Tuğrul Akça

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
Coilbone    487
Coilbone

Efsane bir  bölümdü. İlk dakikasından sonuna kadar soluksuz izletti. Biraz oldu bittiye getirilmiş gibi olsa da fazla uzatmadıkları için mutluyum ben.

Robbie olayı bitirmiş artık, içinde bulunduğu her kare lezizdi yine. Umarım yeni sezonda da bolca görürüz.

Spoiler

Coulson sıradaki Ghost Rider?!?! :48:

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
orijinaryus    74
orijinaryus

Haydaa ne oldu öyle sonunda ya? Anlaşma neydi arkadaş? Of be. :oleyo: 

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
courtes    171
courtes

Yo-yo sahnelerini içim bayılarak izledim, onun haricinde harika final oldu. Framework sayesinde ölen yiten herkesi gördük ama hayatta olan Bobbi ve Hunter'ı göremedik, haybeye çıkardılar ikisini diziden. Yeni sezonda dönseler keşke.

Ghost Rider ile Coulson'un bahsettiği olay neydi? Ve son sahnedeki uzay gemisi ne ayaktı? :91:  TvShowTime da Infinity War ile ilişkilendiren birkaç yorum vardı ama detaylı okuyamadım.

• Beğeni 1

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
bLueeekun    59
bLueeekun

Yine her zamanki gibi sezongüzel bitti. Coulson'ın taktiği her zamanki gibi muhteşem. Ama karşılığında söz verdiği şey ve o sondaki olay neydi acaba? Bence ikinci bir Coulson olabilir hani yeni yaratacakları dünya var malum. Ve bunu yaratacak kişide Rus eleman. Rus elemanın asıl beyninin nerede olduğunu bilmediğimiz için yeni sezonda onu göreceğimizi düşünüyorum. Bunların altından kesin o çıkacaktır. Aslında onunda sezon finalinde gitmesini ve yeni sezonda yeni şeyler görmemizi isterdim ama olmayacak sanırım. :D

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş
borrang    20
borrang

ghostrider sezonuydu tam anlamıyla..

Iron man ile başlayan filmlerde hiç gözükmediği halde burada bir sezon başroldeydi

İletiyi paylaş

Bağlantıyı ilet
Sitelerde Paylaş

Yorum yazmak için hesap oluşturun veya oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Hakkımızda

2004 yılında Divxplanet domain adıyla başlayan gelenek, daha sonra altyazi.org ve şimdi de planetdp.org olarak devam ediyor. Türkiye'de popülizm tuzağına düşmeden, tüm sinemaseverlerin uğrak noktası, kaliteli çeviri geleneğinin adresi planetdp.org

Yenilenen Site ve forum yapısı, her gün geliştirilen portal ve altyazı veritabanı, kullanıcıların katılımı ve yönetimin desteği ile kısa sürede sinemaseverlerin beğenisini kazandı. Siz üyelerimizden gelen görüş ve eleştirilerle sistemi maksimum fayda sağlayacak şekilde dizayn etmeye devam ediyoruz.

Yöneticilerimiz

• mnfc
    mnfc *Admin
  • awalanche
    awalanche Admin
  • SABRE
    SABRE Admin
  • Putte
    Putte *Admin
  • Emre
    Emre Admin
  • yoruk